„Tiesiu pagalbos ranką“ sugrįžta!


Mes visi turime visokiausių problemų, vienas mes galime išspręsti patys, bet, deja, yra tokių, kurių taip lengvai negalime išspęsti, arba tiesiog norime patarimo iš šalies tam tikrais gyvenimo klausimais. Jeigu tu susidūrei kaip tik su tokia problema ir nežinai sprendimo, arba nesi tikra dėl savo tolimesnių veiksmų – sveikinu, papuolei į reikiamą vietą! Aš, Akvilė, esu nuoširdžiai pasirengusi padėti visais gyvenimo klausimais ir šiandien į „Teenage Dreams“ portalą sugrąžinu rubriką „Tiesiu pagalbos ranką“.

Kas tai per rubrika ir kaip ja naudotis?


Taigi, kaip ir sakiau jeigu turi klausimą, kuris tave neramina kiekvieną dieną, arba nori mano patarimo tau svarbiu klausimu, tau tiesiog reikia parašyti man ir aš pasistengsiu atsakyti į visus užduotus klausimus.  Atminkite, kad ir koks klausimas bebūtų, kad ir kaip absurdiškai jis beskambėtų – visi klausimai turi būti atsakyti. Tik reikia ieškoti žmogaus ar vietos, kur juos užduoti ir jei tikrai neturi ko paklausti, čia yra vieta kurioje gali tai padaryti. Naudokis proga!

 Tikiuosi sulaukti jūsų laiškų jau šiandien, o juos siūskite el. paštu: akvile0313@gmail.com. Nebijokite rašyti man, tikrai nesikandžioju :D. Beje, jei tiesiog norite kažko iš manęs, galbūt norite susipažinti, pakalbėti apie knygas ar kūryba galite rašyti, tikrai visiems atrašysiu.

 Ir pabaigai norėčiau pasakyti, kad neskubėkime vieni kitų teisti, vienam atrodanti smulkmena – kitam didžiulė problema.

7 Komentarai

 1. Nuostabu, kad ši rubrika grįžta. Tikrai siūlau visoms, kas nedrįsta ieškoti pagalbos ar paprasčiausiai draugo pasikalbėjimui, pabandyti. Tikrai nuoširdžiai bus atsakyta ir padėta. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, kur rašyti savo problemą?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Reiketu siusti el. Pastu akvile0313@gmail.com. Straipsnyje aiskiai parasyta :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Smagu! Ir pati parašiau! Tikiuosi daug kam padės!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Manau tikrai gerai, kad ši rubrika grįžta. Kartais visoms kyla minčių, klausimų, kurių negali paklausti savo artimųjų, draugų arba tiesiog neturi žmogaus, kuriam būtų drąsu papasakoti savo bėdas. Tad gerai kad atsiranda merginų, kurios kaip įmanydamos stengiasi atsakyti, padėti ir patarti. Šaunuolės. Tikiuosi ši rubrika vėl sulauks daug dėmesio ir pasisekimo!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Rubrika šauni, džiaugiuosi, kad sugrįžo. Kartais reikia tiek nedaug, tik kito žmogaus padrąsinimo, jog viskas pasikeistų..

  AtsakytiPanaikinti
 7. Reikės paainaudoti šia rubrika gal rasiu atsakymus į savo klausimus

  AtsakytiPanaikinti