Viskas apie tavo veido formą!


Manau, jau esi girdėjusi apie tai, jog kiekvieno žmogaus veidas yra priskiriamas kažkuriai veido formai ir nors veido formų visur suskaičiuojama skirtingai, tačiau pagrindinės yra 4. Daugumai žmonių veido forma nieko nesako ir atrodo, kad tai visiškai nesvarbu, bet iš tiesų žinodama savo veido formos ypatumus daug geriau suprasi kas tau tinka, o kas visai nepuošia. Būtent norėdamas jums padėti, portalas Teenage Dreams šį kartą jums pažeria daugybę žinių apie apvalius, ovalius, kvadratinius bei širdies formos veidus.

Apvali veido forma

Jei tavo veidas maždaug tokio paties aukščio, kaip ir pločio, nėra jokių labai ryškių ar kampuotų veido bruožų, vyrauja švelnios smakro bei žandikaulio linijos, o žandai apvaloki - tavo veido forma apvali.
Šiai veido formai labiausiai tinka kampuoti, stačiakampio formos akiniai, jie vizualiai prailgina veidą. Patariama vengti labai apvalių akinių rėmelių, tokie tik dar labiau pabrėš apvalią tavo veido formą.
Merginoms, kurios kontūruoja veidą, geriausia šviesinti veido vidurį - kaktą, smakrą, virš skruostikaulio, nosį bei paakius ir patamsinti nosies šonus, veido šonus - nuo skruostų šonų vidurio žemyn link smakro ir virš smilkinių aukštyn link kaktos, lyg "C" raide.  Taip veidas atrodys siauresnis bei ilgesnis. Aiškesniam vaizdui susidaryti spausk ČIA.

Ovali veido forma

Tavo veidas yra labiau ilgas nei platus, kakta ir smakras tokio paties pločio, smakras švelniai apvalėjantis, o veido plačiausia vieta skruostikauliai? Mieloji, esi ovalaus veido savininkė.
Turėdama tokį veidą geriausiai atrodysi dėvėdama masyvesnius, truputį per didelius akinius. kurie platesni nei tavo veidas ir yra šiek tiek užapvalinti. Venk per siaurų, mažų akinių.
Jei nori padailinti veidą kontūravimu, šviesink kaktos vidurį, nosį, po lūpų kampučiais, paakius, šalia nosies bei  žandikaulį. Patamsink liniją po skruostikauliu, nosies šonus, kaktos šonus bei viršų ir smakro šonus. Jei nori pamatyti kaip tai atrodo spausk ČIA.

Kvadratinė veido forma

Jei tavo veidas pasižymi aštria ir stipria žandikaulio linija, kaktos bei žandikaulio plotis toks pat, veido plotis beveik vienodas aukščiui, puikuojiesi kvadratine veido forma.
Tavo veidui puikiai tiks švelnesni, apvalesni akiniai, geriausiai atrodys tie, kurie ant tavo nosies atsirems aukščiau, tai apgaus akį ir prailgins tavo veidą. Nesirink kampuotų,siaurų, kvadratinių akinių.
Jei kontūruoji veidą, šviesink veido vidurį - kaktos vidurį, nosį, vos virš skruostikaulio, smakrą, po lūpų kampučiais bei paakius - prailginsi veidą. Tamsink nosies šonus, liniją po skruostikauliu ir ryškią žandikaulio liniją, suapvalinsi veidą. Aiškiau pamatysi ČIA.

Širdies veido forma

Tavo veidas širdies formos, jei yra labiau ilgas nei platus, plačiausia tavo veido vieta yra kakta, tačiau skruostikauliai bei žandika
uliai taip pat pakankamai platūs, o tavo smakras pastebimai smailėja.
Tavo formai labiausiai tinka lenktų formų siauresni akiniai, geriausia masyvesni, platesni viršuje ir lengvesni, plonesni apačioje. Patartina nesirinkti per didelių, grubių akinių, jie užgoš tavo švelnius bruožus.
Kontūruodama šviesink žandikaulį šalia smakro, nosį, paakius, virš skruostikaulio, po lūpų kampučiais ir kaktos vidurį. Patamsink kaktos šonus, viršų bei smilkinius, po smakru, truputį po skruostikauliu ir nosies šonus. Viską nuo pradžios iki galo gali pamatyti ČIA.

O ką tu manai apie veido formą? Ar išgirdai ką nors naujo? Dalinkis viskuo komentaruose!


8 Komentarai

 1. Na, apie veido formą, manau, ir taip daug interenete galima rasti informacijos, tačiau jei kas dar nežino, kokia jų veido forma - tikrai joms praverstų!
  Pati turiu ovalų veidą ir jį neretai kontūruoju.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nugi labai labai jau išsemtą temą pasirinkai, bet džiugu, kad pasirinkai apskritai. Sekėsi neblogai, tikiu, kad dar yra tokių panelių, kurios ieško šios informacijos ir tai joms pravers, kaip ir minėjo mergina, komentavusi aukščiau manęs.

  Hm, gal kitą kartą ką nors įdomesnio? ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš niekaip negaliu suprasti kokia ta mano veido forma 😂😂 įrašas nuobodokas, nes yra begalės straipsnių šia tema. Kitą šių būk orginalesnė. Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nesikartosiu, kad šia tema kalbėta daugybę kartų. Geriau atrasiu ir gerų dalykų. Geras dalykas tas, kad pakalbėjai apie tai, kokia akinių forma tiktų. Pasirodo net nežinodama, esu išsirinkusi sau tinkamiausius.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pritariu - tema ganėtinai išsemta ir pabodusi, bet, kita vertus, straipsnyje gerai atskleidžiama, kaip makiažo priemonių pagalba galima paryškinti savo veido bruožus. Informacija aiški, susisteminta - už tai skrieja didelis pliusas 👍🏻

  AtsakytiPanaikinti
 6. Straipsnis galėjo būti parašytas ne vien tik apie kokiai nors veido formai tinkančius akinius ir kontūra galėjai parašyti apie tinkančias šukuosenas ar spalvas.O šiaip visai patiko tik negaliu suprasti ar mano veidas ovalus ar kvadratinis aaaaahhhhhhhh...

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai pravertė, nes vis abejojau kokia mano veido forma.

  AtsakytiPanaikinti