10 dalykų, kuriuos privalai nuveikti šį sausį

Praėjus gražiausioms metų šventėms, netikėtai užklumpa slogutis, liūdesys, vargina nuobodi rutina. Teenage Dreams portalas siūlo 10 smagių veiklų, kurios neleis pasiduoti liūdesiui - mesk į šalį niūrias mintis ir pamėgink įgyvendinti šį sąrašą dalykų!

1. Išmok megzti. Nuobodžiauji šaltais žiemos vakarais? Nieko nelaukusi griebk virbalus ir siūlus! Mezgimas - ne tik įdomi, bet ir naudinga veikla - ištobulinusi įgūdžius, galėsi nusimegzti šaliką, kepurę, o galbūt netgi šiltą, jaukų megztuką? Tereikia tik didelio noro ir ryžto!

2. Aplankyk kitą miestą. Jei ramybės neduoda liūdnos mintys, naudinga bent trumpam pakeisti aplinką, todėl pats metas su draugais ar šeima aplankyti naują miestą. Pasidomėkite to miesto lankytinais objektais - nueikite į galeriją ar muziejų, aplankykite žymias vietas, papramogaukite. Išvykimas ne tik leis pailsėti nuo rutinos, bet ir praplės akiratį!3. Nueik į teatrą. Manai, kad teatras nuobodus ir skirtas tik garbaus amžiaus žmonėms? Labai klysti! Spektakliai praturtina tavo vidinį pasaulį ir palieka didelį įspūdį, todėl verta į jį bent kartą nueiti. Pasirinkimas gana gausus, telieka tik išsirinkti labiausiai patinkantį - sukrečiančią dramą, o gal atvirkščiai - verkti iš juoko priversiančią komediją?

4. Skirk dieną sau. Leisk sau pailsėti, pasilepink ir užsiimk patinkančia veikla - žiūrėk filmus ar serialus, skaityk knygą ar pasidaryk namų SPA. Šis nedidelis patinginiavimas atsipirks - jausiesi žvali ir gerai pailsėjusi tiek fiziškai, tiek psichologiškai!

5. Perskaityk knygą. Knygų skaitymas visapusiškai naudingas - jis praplečia akiratį, skatina mąstyti, praturtina žodyną ir vaizduotę bei leidžia patekti į kitą pasaulį, net neiškėlus kojos iš savo kambario. Nežinai, ką skaityti? Daugybę knygų pasiūlymų rasi čia.


6. Išbandyk naują veiklą. Naujos patirtys labai naudingos - nesvarbu, kokį užsiėmimą nuspręsi išbandyti. Gal mokysiesi ispanų kalbos, lankysi teatro būrelį arba pradėsi gaminti? Nustok scrollinti facebook'e, šok iš lovos ir išbandyk save - juk tai visada smagu ir įdomu!

7. Pertvarkyk savo kambarį. Metus pradėk nuo tikros kambario revoliucijos - išmesk nereikalingus daiktus, suorganizuok likusius, galbūt net perstumdyk baldus! Atnaujinusi kambarį ir atsikračiusi to, ko nereikia, jausiesi geriau, o daiktus rasti taps paprasčiau. Juk smagiau gyventi tvarkingoje aplinkoje, tiesa?

8. Apkabink 30 žmonių. Ar prisimeni, kada paskutinį kartą apkabinai tėtį? Nebūk paniurėlė, šypsokis ir dalinkis džiaugsmu bei šiluma su kitais - juk apkabinimai nieko nekainuoja, tačiau reiškia labai daug. Ką gali žinoti, gal vienišai bendraklasei tavo apkabinimas praskaidrins dieną?


9. Išmok gaminti naują patiekalą. Žiema - puikus metas suktis virtuvėje. Mesk sau įššūkį ir išbandyk savo gaminimo sugebėjimus - iškepk šokoladinį pyragą, išvirk sriubą, o gal pagamink lazaniją? Gamindama smagiai praleisi laiką, paskanausi savo pačios gaminto maisto ir pradžiuginsi namiškius!

10. Susirašinėk laiškais. Nieko nėra geriau už akimirką, kai pašto dėžutėje pamatai laiškelį, adresuotą tau. Susirašinėjimas laiškais - labai įdomi ir įtraukianti veikla, ją išbandžiusi nenusivilsi! Nori rašyti laiškus, tačiau neturi susirašinėjimo draugės? Pasiūlyk šį užsiėmimą toli gyvenančiai pažįstamai arba surask draugę socialiniuose tinkluose - norinčių labai daug!

Sausio mėnesį negulėk lovoje - užsiimk įvairia veikla, šypsokis ir džiaukis kiekviena akimirka! Neleisk žiemos niūrumui sugadinti tavo geros nuotaikos. Ar priimsi šį dešimties dalykų įššūkį?


2 Komentarai

  1. Geras sąrašas būtinai reikės išbandyti ir pasistengti viską įvykdyti!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Manau, kad idėjos tikrai banalokos ir girdėtos. Žinoma, galbūt kažkam bus naudingos ir praskaidrins sausio mėnesį :')

    AtsakytiPanaikinti