Aštuoni įdomūs faktai apie vaiduoklius + istorija
Kartais namuose nutinka keistų dalykų. Atrodo nieko nedarai, tačiau iš niekur nieko nukrenta puodelis nuo stalo, užsidaro spintelės durelės, kažkas krebžda už sienos arba išgirsti žingsnius. Kai esi vienas namuose tai nuo tokių dalykų tikrai pašiurpsta oda ir apima nemenka baimė. Tai gali būti atsitiktinis dalykas, vaizduotės vaisius, o galbūt tai vaiduoklis? Kai kurie žmonės netiki vaiduokliais, dvasiomis ir jokiais paranormaliais reiškiniais, o kai kurie kaip tik jais tiki ir kai tokie dalykai nutinka, supranta, jog namuose jie nėra vieni, jiems draugiją palaiko vaiduoklis. 

Jums paruošiau aštuonis įdomius faktus apie vaiduoklius, kai kurie faktai gal jau jums bus girdėti, o gal kaip tik apie juos išgirsit patį pirmą kartą. Domėdamasi vaiduokliais šiuos faktus išgirdau pirmą kartą, kai kuriais faktais aš tikiu ir jie man atrodo gana logiški, tačiau kai kurie man skamba nelabai įtikinamai. Noriu sužinoti jūsų nuomonę. Perskaitę šį straipsnį parašykit į komentarus ar bent vienu iš šių faktų tikite ir manote, kad taip tikrai gali būti. 


1. Vaiduokliams patinka citrinų kvapas. Daugelis žmonių, mano,kad vaiduokliai turi gerą uoslę ir juos vilioja stiprus citrinų kvapas. Todėl jeigu norite pabandyti prisišaukti vaiduoklį turėkite prie savęs pasidėję citrinų. 

2. Vaiduokliai gali numatyti mūsų ateitį. Yra manoma, jog vaiduokliai gali numatyti mūsų ateitį, todėl jie bando pasakyti kokia ji per mūsų sapnus. Jei susapnavot, kokį nors sapną, kuriame jūs esat labiau subrendę, suaugę, galbūt matot save po daugelio metų, tai gali būti, jog vaiduokliai jums bando parodyti kokia bus jūsų ateitis.


3. Vaiduoklius gali matyti tik šunys ir katės. Šunys ir katės tai vieninteliai gyvūnai kurie savo jutiminiais organais gali matyti mirusias sielas. Tyrėjai pastebėjo, kad katės žymiai ramiau priima šių būtybių egzistavimą. Dažniausiai jos tiesiog spokso į vieną tašką, kuriame gali būti energija iš kito pasaulio. Tuo tarpu šunys, vaiduoklius priima kaip nekviestus svečius, todėl staiga tampa neramūs, gali loti, inkšti be jokios priežasties.


4. Vaiduokliai gali liesti grindis savo kojomis. Vaiduokliai jokia kita kūno dalimi negali nieko paliesti išskyrus kojas. Būtent todėl mes kartais išgirstame žingsnius, kurie mus dažniausiai labai išgąsdina.


5. Vaikai dažniausiai pasilieka vaiduokliais žemėje. Tyrėjas Michelas Scottas iš JAV paranormalių reiškinių instituto padarė išvada, kad mirštantys vaikai dažnai pasilieka vaiduokliais žemėje, kadangi laukia, kol mirs jų tėvai.


6. Vaiduokliai niekada nemiega. Dažniausiai to priežastis yra tokia, jog jie saugosi ir nori teisingumo po jų mirties.

7. Vaiduokliai mėgsta dėmesį. Vaiduokliai mėgsta patys gauti ir patraukti kitų žmonių dėmesį. Taigi jeigu jūs esat pasikvėpinęs kvepalais ir pamatot rūką ar dūmus prie savęs, žinokit, jūs turit prie savęs vaiduoklį.


8. Tikima, kad žmogaus vaiduoklis atsiranda toje vietoje, kurioje mirė. Dažniausiai taip atsitinka jeigu žmogus dėl kažkokių priežasčių nesuprato, kad paliko gyvą pasaulį.


Štai tokie yra aštuoni faktai apie vaiduoklius. Pabaigai pamąsčiau, kad jums reiktų ir „deserto“. Mane žavi istorijos apie paranormalius reiškinius, todėl viena savo istorija noriu pasidalinti ir su jumis. 

Rudens vakarą, kai temsta labai anksti, buvau likusi viena namie. Tėvai darbe, sesuo išvykusi, o aš grįžusi iš mokyklos padariau namų darbus, apsitvarkiau kambarį ir ėjau pasidaryti valgyti.. Įžengiau į virtuvę ir pro mano akis perėjo kažkoks baltas rūkas. Nesupratau kas vyksta, pagalvojau, kad gal pasirodė. Nekreipiau dėmesio, pasidariau valgyti ir ėjau atgal į savo kambarį, tačiau už savo nugaros pajutau, tarsi šalčio bangą, kuri perėjo prie pat manęs.. Atsisuku, nieko nėra. Pradėjo imti baimė, oda pašiurpo. Atsisėdau ant lovos, pasiėmiau kompiuterį ir pradėjau naršyti savo "Facebook" paskyrą, kol.. už savo kambario durų neišgirdau žingsnių.. Beprotiškai išsigandau. Už minutės vėl tyla. Bijau net nosį iškišti, todėl ir toliau sėdžiu savo kambaryje, o tuo metu išgirdau kaip virtuvėje iškrito ir sudužo indas. Pagalvojau, kad gana laukti, reikia skambinti mamai, tačiau prisiminiau, jog telefoną palikau virtuvėje ant stalo.. Vėl išgirdau žingsnius.. Negalėdama klausytis to užsiklojau pledu, pasiėmiau kompiuterį ir ausinukus ir pasileidau muzikos, bijojau juos išsiimti, kad vėl neišgirsčiau tų garsų, kurie dedasi mano namuose. Už pusvalandžio grįžo mama ir paklausė kodėl virtuvėje indas sudaužytas, kam atidarinėjau visas spintelių dureles ir kodėl prie mano durų guli mano telefonas.. Po tos dienos bijojau likti viena namie. Tačiau mano laimei daugiau nieko panašaus negirdėjau. Tarsi visos dvasios ar vaiduokliai po tos dienos paliko mano namus ir nebegrįžo..


5 Komentarai

 1. Tas jausmas, kai esi viena namuose. Ramiai sau skaitai šį įrašą, geri arbatą. Staiga mano šuo pradeda bėgiot ratais ir loti... Nu, žinok dabar man net oda pašiurpo ir baisu.😨 🙁

  AtsakytiPanaikinti
 2. 99% vaiduokliu negali matyti ateities. Tai jeigu zaidziat su Ouija board ir paklausiat apie savo ateiti, vaiduokliai jos jums nepasakys arba sumeluos, nes tiesiog nezino. O sapnai nieko nereiskia, tai tiesiog musu pasamones reiskinys.

  3. Sakot, kad vaiduoklius gali matyti tik sunys ir kates. Beje, mediumai gali juos matyti.
  7. Sakot, kad jeigu pasikvepinat ir t.t. galit pamatyt dumus (t.y. vaiduoklius).

  Tai kaip yra? :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Heh. Mano mama su sese kai buvo jaunesnes kviesdavosi dvasias. Ir jos pasiklausinėjo visko apie ateitį. Dvasios viską teisingai pasakė. Net pasakė jos tuo metu būsimo vyro (mano tėčio) vardą.

   Panaikinti
 3. Visai įdomu buvo paskaityt. Bet ką aš žinau keisti man šitie faktai. Tačiau tikiu. Tikiu. Nekenčiu ir nepripažįstu žodžio vaiduokliai ir netikiu daugeliu iš šių faktų. Bet tikiu. Tikiu sielomis, vėliomis, dvasiomis.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Skaityti buvo labai įdomu, straipsnis man patiko. Pati tikiu paranormaliais reiškiniais, dvasiomis, sielomis ir kitais panašiais dalykais. O dėl faktų tai man jie pasirodė gan keisti, ypač su kvepalais ir citrinomis.

  AtsakytiPanaikinti