Ką veikti šaltą žiemos vakarą?Štai ir tikroji žiema... Tu nenori kištis nosies iš namų? Nežinai ką veikti? Sėdi prie telefono, bet tai įgriso, nes leidi laiką veltui? Na, tada šis straipsnis kaip tik tau.

 Vieni laiką leidžia slidinėdami, žaisdami sniego karą, statydami pilis ir senius besmegenius, mėgaudamiesi nepakartojama užmigusia gamta, bet ką daryti, jei šios veiklos tau ne prie širdies?
Štai keli patarimai, ką gali nuveikti:
 1. Pažiūrėk filmą. Tikriausiai jau senai draugai kalba apie kokį nors filmą, kurį tau tiesiog būtina pamatyti! Pasiimk šiltą pledą ir puodelį garuojančios kakavos, įsijunk taip draugų išgirtą filmą ir mėgaukis juo. Taip turėsi ką veikti ir pamaloninsi draugus, kai pasakysi, kad jų rekomenduotą filmą peržiūrėjai.
 2. Susitvarkyk kambarį. Jau seniausiai tai žadi padaryti, bet neprisiruoši? Įsijunk muzikos ir pradėk. Nuvalyk dulkes, išmesk kas nereikalinga, nuvalyk veidrodžius... Taip prastumsi laiką ir turėsi naudos. 
 3. Perskaityk knygą. Perskaičiusi, padiskutuok su kitais žmonėmis. Pabandyk prisiregistruoti prie knygų klubo. Iliustruok pasirinktą ištrauką. Juk tai naudinga tavo mokymosi rezultatams ir fantazijai!
 4. Parašyk laišką. Tai  užims daug laiko ir turėsi rimtos veiklos. Taip pat, gali parašyti ne tik elektroninį, bet ir ranką rašytą laišką. Įsivaizduok, kaip nudžiugs draugas, giminaitis, kai žinos, kad jį prisiminei.
 5. Išmok naują kalbą. Ketini suaugusi keliauti į užsienį? Ar tiesiog mėgsti mokytis kitų šalių kalbas ir joms esi gabi? Pamėgink išmokti keletą žodžių, frazių. Nieko negali žinoti, gal tu labai gabi kalboms.
 6. Pasikviesk draugę ir surenkite pižamų vakarėlį. Nulakuosite viena kitai nagus, linksmai pasijuoksite, pakalbėsite apie berniukus ir svarbiausia gerai praleisite laiką.
 7. Sukurk outfit'ą. Atsibodo tie patys rūbai? Nori kažko naujo? Bet tam nenori išleisti begalės pinigų? Peržiūrėk senus, nenešiojimus drabužius, derink su mylimiausiais, ieškok derančių junginių. Galbūt sukursi kažką tikrai įspūdingo ir pati didžiuosiesi savimi. Tuo pačiu susitvarkysi spintą...
 8.  Bendrauk su šeima. Kartu pažaiskite stalo žaidimus ar tiesiog kalbėkitės. Kada paskutinį kartą leidai laiką su mažuoju broliuku ar mažąja sesute? Skirk dėmesio ir nebūk pikčiurna, kuri veja visus iš savo kambario. 
 9.  Pasigamink pati. Karpyk, klijuok, megzk, siūk, piešk, pink... Pasidaryk nuotraukų koliažą, telefono dėkliuką, paveikslą, papuošalą, patiekalą, draugystes apyrankes... Jei pati neturi minčių, internetas pilnas nuostabių idėjų!
 10.  Susitvarkyk kosmetinę. Išmesk pasibaigusius, nenaudojamus produktus. Išsiplauk šepetėlius, kempinėles. Kada prisiversi tai padaryti? O jei tai padarytum dabar? 
 
Štai 10 mano patarimų. Palik telefoną ir kibk į darbus. Mamą pradžiuginsi, kad nesėdi internete visą dieną ir pati jausiesi geriau. Tikiuosi, pasinaudosi mano patarimais!


3 Komentarai

 1. Pamačius straipsnio temą net atsidusau... Orinta, šia tema straipsnių prirašyta jau iki kaklo. O dar visai neseniai panašus buvo paskelbtas. Tai, kodėl nepasirinkus kažko įdomesnio? :) Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip tik straipsnis apie kažko nuveikimą, taip tie patys "patarimai". Na, žinokit visiškai neįdomu.

  AtsakytiPanaikinti