Beprotiškos dovanų idėjos draugei

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „present“
Tikriausiai visos esame susidūrę su problema, kai artėja draugės gimtadienis, bet tu nežinai, ką jai padovanoti. Arba nori dovanos, kuri smagiai nustebintų. Kuri būtų kažkiek kitokia nei visos kitos. Taip, su tokia problema teko ir man susidurti, todėl šiandien esu pasiruošusi jums padėti ir pristatau:

5 ORIGINALIOS DOVANOS DRAUGEI:


Verta būtų priminti, kad gimtadienis - tai tokia diena, kai beveik viskas galima, tai reiškia, kad draugę galima ir truputį pakankinti, paerzinti, sugėdinti ir panašiai, tik, žinoma, linkiu gerai apsvarstyti prieš dovanojant kažką, nes kartais dovana gali ir nepatikti, o draugė gali netgi įsižeisti.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „butelis su saldainiais“1. Netikras butelis. Ar turite draugę, kuri labai mėgsta išgerti? O galbūt gimtadienis vyks prie tėvų ir norite nustebinti ne tik savo draugę, bet ir jos tėvus? Tuomet siūlau rinktis dovaną - netikrą butelį. O kas gi tai yra? Galbūt kada parduotuvėje pastebėjote, kad prie alkoholinių gėrimų dažnai būna dar pastatyta ir keli plastmasiniai buteliai su saldainiais. Taip, saldainiai, juk saldainiai labai skanu ir na, jie nieko blogo nereiškia. Tai kaip dabar čia suprast tą visą dovanos idėją? Ogi paprastai, jūs nusiperkate tą butelį su saldainiais, gražiai suvyniojate į dovanų popierių taip, kad nesimatytų kas yra viduje. Galite uždėti kokių papuošimų ir dovana paruošta. Čia gali iškilti problema, kad butelis labai lengvas. Galimas ir kitas variantas. Norinčioms, kad dovana atrodytų tikrai kaip tikras butelis gėrimo, siūlau pasiimti tikrą, bet jau tuščią butelį nuo šampano, jį išplauti, išdžiovinti, o tada į jo vidų įdėti, pavyzdžiui, savo rašytą laišką. Manau, kad girdėjote, ar matėte tą istoriją kaip seniau laiškus dėdavo į butelį ir mesdavo į jūrą. Tiksliai negaliu pasakyti, kokia tai pasaka ar istorija, bet šios dovanos idėja panaši. Tame laiške turėtų būti sudėti visi jūsų linkėjimai, galbūt kažkokios istorijos, išreikšti jausmai, dėl ko savo draugę laikote geriausia drauge ir panašiai, kitaip sakant, tai turi būti kažkas tokio, dėl ko sudaužius butelį draugė net apsiverktų, apsidžiaugtų ar kitaip sureaguotų, taigi paprasto ,,su gimtadieniu" neužteks. Taip pat galite neleisti draugei butelio daužyti, deja, bet kitaip išimti laiško tikriausiai nepavyks iki momento, kai jai bus liūdna ar jausis vieniša ir tas jūsų laiškas sugebės praskaidrinti nuotaiką. Šį šampano butelį taip pat siūlyčiau suvynioti ir papuošti. O dabar teks laukti draugės ar jos tėvų  reakcijos, sėkmės.


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „deze dezeje“2. Dėžutė dėžutėje... Šios dovanos paruošimas reikalaus didelės kantrybės ir lipnios juostos išteklių. Principas paprastas, susirandate kuo daugiau dėžučių, dėžių ir dėželių, visai nesvarbu, kad jos yra su kažkokiais užrašais, galbūt nelabai gražios, nesijaudinkite, visos tinka. Tada pasiimate pačią mažiausiąją dėžutę ir į ją įdedate pinigų, tarkim 5 eurus, galite įdėti kokį suvenyrą ar kažką, ko jūsų draugė nori, svarbu, kad tas daiktas būtų mažas. Taigi, įdedate į dėžutę ir tą dėžutę apklijuojate dovanų popieriumi, paprastu laikraščiu ar balto popieriaus lapu. Apsukate lipnia juosta, nereikia palikti jokio įėjimo, kuo daugiau aplipinsite, tuo geriau, draugei bus sunkiau atrasti dovaną. Tada tą dėželę su dovana dedame į kitą didesnę dėžę ir vėl kartojame tą patį, aplipiname lipnia juosta ar kažkokiu popieriumi ir vėl dedame į dar didesnę dėžę. Dėžių galite dėti kiek tik norite, svarbu, kad pati paskutinioji būtų gražiai papuošta, atrodytų kaip eilinė dovana - dėžutėje. Taip pat, kad nebūtų taip tuščia, dėžių vidų galite užpildyti suktų lapelių skiautėmis, galite įdėti šokoladą, savo laiškelį, svarbu, kad dėžutės būtų įdomios, skirtingos ir kad atvėrusi dėžutę tavo draugė rastų ne tuščią. Be to, būtinai paprašykite, kad gimtadienio vakarėlio metu ji išpakuotų dovaną, bus labai geras vaizdas, draugė plėšys ir draskys, o draugai spėlios, kas gi viduje.


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „puosni deze“3. Dėžė gėrio. Čia bus reikalinga viena didelė dėžė į kurią turėtų tilpti tas visas „gėris“. Kyla klausimas ,kas tai? Tai daiktai, įvairūs niekučiai, kurie turėtų sukelti tam tikrą asociaciją su jūsų draugyste, drauge, jos gyvenimu, norais ir čia tiek daug visko gali būti, kad net sunku apsakyti, todėl pateiksiu kelis pavyzdžius: tarkim draugės gimtadienis yra žiemą ir ji skundžiasi, kad jai šalta, taigi dovanų galite padovanoti pledą, arbatą, puodelį, šiltas kojines, tiesiog daiktus, kurie suteiktų šilumos šaltą žiemos vakarą, būtų naudingi ir tuo pačiu primintų apie jus. Dar labai būtų smagu, kad prie tos kiekvienos dovanėlės būtų lapelis su prierašu tarkim: ,,skundeisi, kad žiemą šalta, tikiuosi tai padės sušilti“. Toliau žinote, kad jūsų draugė mėgsta mandarinus, dešrą ar šokoladą ir įdedate į dėžę kažkokį jos mėgstamą maistą ir vėl prierašas, kodėl būtent jį įdėjote. Mano viena draugė labai mėgsta užsirašinėti viską ant lipnių lapelių, taigi jei įdėčiau kuo skirtingesnių ir įvairesnių lapelių, galbūt jūsų draugė mėgsta piešti, įdėkite teptukų. Gal dievina kažkokią grupę, įdėkite jų plakatą, nuotrauką ar kažkokį su jais susijusį daiktą. Svarbiausia, kad visko būtų daug, daug raštelių, daiktų, geriau dėti smulkesnius daiktus, nes daugiau tilps, bet čia jau jūsų fantazijos reikalas. Aišku, ši dovana reikalauja tam tikro stebėjimo, ką draugė valgo, daro, naudoja ir panašiai, bet manau, kad ilgai bendraujant jūs daugmaž nutuokiate apie tai, o gavus tokią dėžę pilną daiktų, kurie tau kažką reiškia, bus labai smagu.


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „taupykle“4. Prisiminimų taupyklė. Galbūt teko girdėti apie tai, kaip merginos daro vaikinams dovanas surašydamos ,,50 priežasčių kodėl tave myliu" tai šios dovanos idėja yra panaši. Tiesiog ant lapelių galite surašyti kodėl draugaujate su savo drauge, pavyzdžiui: ,,dėl tavo nuostabių akių“, ,, dėl nepakartojamo humoro jausmo" ir panašiai. Arba galite daryti kitaip. Jei su drauge draugaujate jau gana ilgą laiką ir esate patyrę nemažai nuotykių, tai galite juos visus surašyti ir sudėti į tą taupyklę. Siūlyčiau rašyti tik pačius linksmiausius ir įsimintiniausius, nes kai aš surašiau taip savo draugei, tai ji net kai kurių neprisiminė ir buvo gana nuobodu, nes rašiau beveik viską. Taigi, jei nenorite, kad būtų kaip man, tai siūlau gerai apgalvoti, ką ten parašyti, juk svarbiausia - ne lapelių kiekis, o kas ant jų parašyta. O paskui gražiai sulanksčius galima sudėti į paprastą taupyklę, ar kokią gražią dėžutę, juk nenorėtumėte, kad draugė išbarstytų juo visus, be to, būtų smagu, jei draugė galėtų tų lapelių dar ir pati dadėti.


Susijęs vaizdas5. Dėžutė kelnaičių. Galbūt tavo draugei sueina 18? O gal ji susirado vaikiną ir tapo nuo jo priklausoma? Žinau, jūs nepraleisit progos iš jos truputėlį pasišaipyti ir puiki dovana bus dėžutė kelnaičių. Taip, taip, tikrų moteriškų kelnaičių, o kas žino, gal ten įsimaišiusios ir kokios vyriškos? Kuo daugiau, kuo įvairesnių, spalvingesnių kelnaičių bus, tuo bus linksmiau. Juk įsivaizduojate draugės reakciją, kai atsidaro, o ten pabyra kelnaitės. Juokinga turbūt, ar ne? Tik nepersistenkit, su šia dovana būkit atsargios, nes šitaip galima ir įžeisti, taigi reikia labai žiūrėti į žmogų, jie jis linksmas, mėgsta iš savęs pasišaipyti, tai tada ši dovana kaip tik!


Tikiuosi, bent kiek palengvinau jums dalia renkantis dovaną, nes tai tikrai kartais būna sunku. Taip pat norėčiau pasakyti, kad visos šios idėjos yra sugalvotos mano pačios, kažkur išgirstos ar pamatytos. Pavadinimai taipogi mano kūrybos, taigi labai norėčiau, kad jos nebūtų kopijuojamos kituose tinklaraščiuose, o jums mielosios linkiu gerų dovanų ruošimo, naudokitės šiais patarimais į valias!


4 Komentarai

 1. Nuobodžios idėjos. Kitos buvo tiesiog idėja kaip supakuoti dovaną. O dėl poros idėjų pasidarė gėda. "Gal jūsų draugė mėgsta išgerti?" Nors tai aktualu daugeliui abejoju ar daugg pilnamečių skaito šį blogą :)) Nelabai tinkama ši replika ir šiaip aš gavusi kelnaites ar butelį tikrai pasijausčiau nesmagiai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip ir minėjau su dovanomis reikia labai atsargiai, tau gal nepatiko, bet yra tokių kurioms patiks :) kiekvienos skirtingas skonis

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pritariu. Dėl kai kurių žodžių pasijutau nekaip... Bet dežutė dežutėje visai nebloga idėja. Gal kai kurioms pravers ir patiks. Linkiu sekmės rašant toliau:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. negaliu nepaklausti, koks skirtumas ar draugė mėgsta išgerti ar ne, jei butelys netikras?:D šiaip įrašas neblogas, tik tiek, kad dauguma idėjų girdėtos

  AtsakytiPanaikinti