Interviu su vlogere Monika


,,YouTube" pasaulyje galime išvysti labai daug ko. Nuo paprasčiausios gražios dainos iki žmonių sukurtų filmukų. O žmonių, kurie užsiima tokia veikla, yra tūkstančiai, gal net daugiau. Su vienu iš tų žmonių nutariau pabendrauti ir paimti interviu.


Tai - vlogerė Monika. Šia veikla ji pradėjo užsiimti būdama 16-os metų. Šiuo metu jos ,,YouTube" kanale yra įkelti 73 video. Monika kuria ne tik filmukus apie kosmetiką, bet ir apie patirtus įspūdžius, ką nuveikė įdomaus ar pasakoja apie savo praleistas dienas. Savo kanale ji turi 2958 prenumeratorių.


Monikos YouTube kanalas: https://www.youtube.com/channel/UCMO-vZg32W17c-rDuaueKnQ

O dabar metas interviu: 

Papasakok apie save. Kur gyveni, kuo domiesi ar užsiimi. 

Esu Monika, gyvenu Kaune, man 17 metų. Be to, kad esu vlogerė, užsiimu kūrybinga veikla. Esu įkūrusi „Minkštukų buveinę“, kurioje siuvu geros nuotaikos kupinus žaisliukus - minkštukus, kurie tinka ne tik vaikams, bet ir paaugliams kaip aksesuaras ar kambario puošmena. Taip pat šiais metais kilo idėja išleisti užrašų knygutę su savo pieštais piešiniais, prieš šias Šv. Kalėdas šią idėją pavyko įgyvendinti.
                                                                    
Kaip kilo mintis kurti filmukus?


Tiesiog pagalvojau, kad būtų labai smagu pasidalinti gražiais gyvenimo įvykiais su kitais ir kartu tai liks pačiai kaip prisiminimas.
Filmavimas man yra labai įdomus užsiėmimas ir kartu tai yra kaip bendravimas su savo gerbėjais.
Labai smagu gauti gražių komentarų, laiškų.
Stengiuosi filmuoti tai, kas būtų įdomu žiūrėti kitiems.

Ar noras filmuoti išliko toks pat, kaip ir šios veiklos pradžioje?

Taip, sakyčiau dar net didesnis.

Kokius video mėgsti filmuoti labiausiai?

Labiausiai mėgstu filmuoti savo dieną arba pristatyti tai, kas man tikrai labai patiko ir noriu tai rekomenduoti kitiems.

Kaip sugalvojai siūti žaisliukus? Kas tau padėjo? 

Po patirtų operacijų grįžus namo buvo sunku. Nors sveikau ir tuo labai džiaugiausi, kartais mane apimdavo liūdni prisiminimai. Tad nusprendžiau, kad reikia susiimti. Nustojau gyventi prisiminimais, pradėjau galvoti apie ateitį. Kuo norėčiau užsiimti, ką veikti. Taip atradau veiklą, kuri padeda atsipalaiduoti.

Kokia graži idėja! O jei kalbant apie piešinius esančius knygutėje, kokie jie? Kai kurie gal kažką simbolizuoja?

Piešiniai tai yra unikalūs kačiukai. Užrašinėje, kiekvienas mėnesis turi savo kačiuką, kuris atspindi būtent tą mėnesį.

Beje, jūs patys pirmieji parašysite apie mano knygutę, nes dar niekur neskelbiau.


Kokių tikslų turi 2017 - iems metams? 

Dauguma idėjų man šauna į galvą neplanuotai, daug idėjų turiu galvoje, bet jos nėra dar suformuotos.

Be abejo, džiuginti savo gerbėjus - filmuoti kuo daugiau video. Taip pat turiu idėją padaryti susitikimą su prenumeratoriais, nes jie yra man labai svarbūs ir būtų labai smagu pabendrauti su žmonėmis, kurie žiūri mano video.

Ką norėtum palinkėti „Teenage Dreams“ portalo skaitytojoms bei rašytojoms? 

Visiems linkiu būti savimi, siekti savo tikslų, nebijoti ir niekada nepasiduoti! Rašytojoms taip pat linkiu įkvėpimo, geros nuotaikos, kuri atspindėtų jūsų rašomuose tekstuose ir, kad jūsų puslapį skaitytų kuo daugiau merginų!


Labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę paimti interviu ir pabendrauti su tokiu žmogumi kaip Monika. Ji labai draugiška bei nuoširdi. Žaviuosi jos kūrybiškumu ir veikla. Tai, ką ji daro, yra nuostabu. Žaisliukai pilni kruopštumo, filmukai kupini šypsenų, o knygutėje esančios idėjos sužavės manau kiekvieną.2 Komentarai

  1. kadangi Monikos prieš tai nežinojau, straipsnis tikrai buvo naudingas. ačiū, Aurelija!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Neseku šios vlogerės, tačiau esu mačiusi kelis jos video. Labai žaviuosi šis mergina, nes reikia turėti daug drąsos po sunkios kovos su liga save pamilti ir nebijoti parodyti savęs kitiems. Ačiū, kad ir kitas supažindinami su šia šilta asmenybe!😄😄

    AtsakytiPanaikinti