Interviu su Youtube princesėmis: Vike, Claudia ir Justina Klev

Vlogerės. Jos žymios. Turi tūkstančius sekėjų feisbuke, instagram'e, galybę prenumeratorių Youtube. Jos gražios, stilingos, išmano apie kosmetiką, bendraujančios, linksmos, optimistės... Atrodo tokios nežemiškos, nepasiekiamos paprastiems mirtingiesiems. Bet pamiršau paminėti, jog jos ir labai draugiškos, todėl sutiko atsakyti į mano užduotus klausimus ir taip leisti nors akies krašteliu žvilgtelėti, kas dedasi už ekrano...

Kalbinau tris merginas. Visos skirtingos, turi savų pomėgių, laisvalaikių užsiėmimų. Jas sieja tik tai, kad visos jos yra žinomos vlogerės.

Pirmoji mergina, sutikusi duoti interviu, tikrai išsiskiria. Ji turi 12 000 prenumeratorių Youtube, virš 8 000 sekėjų instagram'e ir armiją jų feisbuke. Jos video peržiūrimi po 30 000 kartų. Beje, mergina jų nufilmavusi jau beveik 170. Pats populiariausias video LABAS minimalizmui, IKI nereikalingai kosmetikai sulaukė 32 tūkstančių peržiūrų. Jau atspėjote, kas ji? Taip, tai - Justina Klev.


Antra mergina interneto platybėse jaučiasi kaip žuvis vandenyje.
Jos youtube kanalą taip pat užsiprenumeravę 12 tūkstančių žmonių. Kanalas peržiūrėtas tūkstančius kartų, o pats žiūrimiausias yra video yra Kas labiau tikėtina, kad..., kuriame mergina filmuojasi dar su trimis visiems gerai žinomomis vlogerėmis. Taip, atspėjote, tai - Claudi.


Na ir trečioji mergina yra turbūt geriausiai žinoma iš šios trijulės, turinti net 23 000 prenumeratorių, beveik 100 tūkstančių siekiančias video peržiūras, yra ne kas kitas, o Vikė. Jos pats žiūrimiausias video, pavadinimu Swapbox su Indre iš madeby me kanalo, sulaukė 100 tūkstančių peržiūrų! Manau, Lietuvoje tai - neįtikėtini skaičiai.


Taigi, keliaukime į interviu:


Kaip kilo idėja filmuoti video ir talpinti juos Youtube'ėje?


JUSTINA KLEV:
 Idėja kilo netikėtai, bet tuo pačiu ir tikėtai. Ne vienerius metus seku užsienio Youtube ir vis norėdavau pati išbandyti, tačiau neatrasdavau drąsos. Tačiau vieną šeštadienį, prieš šiek tiek daugiau nei 2 metus, ekspromtu kilo mintis sėsti prieš kamerą ir nufilmuoti filmuką apie tai, kas mano rankinėje.

CLAUDI: Visada mėgau filmuoti ir redaguoti, todėl nusprendžiau susikurti kanalą ir ten viską kelti.

VIKĖ: Mano aplinkoje nebuvo žmonių, kuriuos domino tas pats. Be to, kai buvau trylikos, atradau Youtube. Man patiko pati idėja, jog savo mintis galima išreikšti būtent taip, todėl tiesiog ją išbandžiau.

O kiek laiko užtrunka nufilmuoti vieną video? Ar tai atima daug jėgų?

CLAUDI: Priklauso nuo video. Stengiuosi filmuoti laisvą dieną, nes užima daug laiko.

JUSTINA KLEV:  Kadangi savo kanale laibai didelį dėmesį skiriu filmukų kokybei, o ne kiekybei, redagavimas ir filmavimas užtrunka ilgai. Tarkime, populiariuosius rutinų ar pasiruošk su manimi filmukus nufilmuoti ir suredaguoti man užtrunka visą dieną. Kiti, paprastesni filmukai užtrunka 4-6 valandas. Tad visiems, kas galvoja, jog filmavimas vienas juokas, drįsčiau paprieštarauti. Tai didelis, daug jėgų ir laiko atimantis darbas.

VIKĖ: Kaip kada. Kartais būna įkvėpimas ir viską padarai per valandą, pusantros. Kartais sunku nufilmuoti ir per tris, tiesiog pinasi žodžiai

Kaip rūpinatės savo oda ir plaukais šaltuoju metų sezonu?

JUSTINA KLEV: Žiemą  stengiuosi ypač lepinti savo veido odą, kadangi dėl šalto oro, temperatūrų skirtumo mano oda išsausėja. Drėkinamasis veido ir paakių kremas tampa būtinybe. Ir, žinoma, nepamirštu veido palepinti lakštinėmis veido kaukėmis, kurios drėkina ir skaistina odą, gerina jos tekstūrą. Šiuo metu esu pamišusi dėl korėjietiškos kosmetikos! O korėjiečiai turi labai gerų kaukių... Esu išbandžiusi kelias ir jau atradau savo favorites.

VIKĖ: Veido kremai, rūpestingas valymas, kaukės ir šveitikliai. Plaukų kaukes naudoju dažniau, negu įprastai, renkuosi švelnesnį šampūną, kad neišsausintų galvos odos. 

CLAUDI: Naudoju aliejuką ir veido kaukes.

Ką patartumėte renkantis kosmetiką, kaip nusipirkti nebrangią, bet kokybišką priemonę? 

CLAUDI: Pasiklausti draugės, pasižiūrėti atsiliepimus ir jeigu daiktas tikrai vertas dėmesio - įsigyti.

JUSTINA KLEV:  Labai svarbu pasidomėti prieš perkant. Dabar yra begalės blogų, Youtube video. Tad atsakymą apie geriausius produktus tikrai lengva rasti interneto platybėse.

VIKĖ: Reikia žiūrėti atsiliepimus, kuo daugiau atsiliepimų! 

Ką patartumėte Teenage Dreams skaitytojoms, norinčioms kurti savo kanalą, bet nesiryžtančioms?

CLAUDI: Aš palinkėčiau būti savimi ir nebijoti kritikos.

JUSTINA KLEV: Pirmiausia patarčiau labai gerai apsvarstyti ir nuspręsti ką jūs tikrai mokate, kas patinka ir kokio kanalo norėtumėt. Turėti aiškią viziją, orientuotis į kokybę ir žinoma - būti savimi!

VIKĖ: Aš manau, kad svarbiausia yra tikėti, jog vieną dieną iškilsite. Svarbu nepasiduoti nepaisant visko. Aš pati sulaukiau daug kritikos, patyčių be jokio pagrindo net iš artimųjų. Buvo ir momentų kai norėjau ištrinti savo kanalą.  Jaučiau, kad pavargau. Bet tik tikėjimas, kad vieną dieną įžeidę atsiprašys, o aš galbūt keliausiu po šalis vien dėl savo hobio padėjo man nesustoti. 

Labai dėkoju vlogerėms už tai, kad pasidalino savo mintimis. O jeigu jūs dar nesate matę jų video, štai nuorodos į merginų kanalus, būtinai užsukite, pažadu - nenusivilsite.

Justina Klev: Justinos kanalas
Claudi: Claudi kanalas
2 Komentarai

  1. Labai jau paprastai. Galėjai pateikti viską įdomiau, sugalvoti įdomesnių klausimų. Juolab, kad su Vike interviu jau buvo ir visai nesenai. Bet iš esmės visai neblogai, nes apklaustos net trys youtuberes. Nieko nenoriu įžeisti tiesiog manau, kad galima rasti tikrai įdomesnių žmonių, kad ir youtuberiu, kurios galėtų duoti interviu. Žinoma galbūt kažkam paauglė atsakinėjanti vienu sakiniu - žiauriai įdomu. Bet manau, kad yra vertesnių puikuotis šio portalo straipsniuose.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Šis straipsnis buvo įdomus.Bet išties galėjai užduoti daugiau klausmų ir vietoi vikės galėjai pasirinkti kitą youtubere,nes ji šiam poratalui jau davė interviu.Bet visai neblogai!

    AtsakytiPanaikinti