Jojo Moyes "Aš prieš tave"Esu tikra, kad daugelis merginų norėtų tokio filmo, kuris atrodytų labiau tikroviškas ir kurio pabaigos neįmanoma nuspėti bei būtų romantikos tiek daug, o galbūt savotiško mielumo. Tokio, kuris mokytų, sužavėtų iki širdies gelmių bei liktų ilgai neužmirštamas ir vien prisiminus jį, užsinorėtų pasižiūrėti dar ir vėl leistis su veikėjais į nuotykius. Būtent šis filmas moko, sužavi, suteikia laimės bei liūdnumo akimirkų. Aišku, ne visiems patinka tokie filmai, tačiau kas mėgsta ne banalius romantinius filmus, o tuos kurie tikrai panašėja į tikrovę, tikrus gyvenimo išbandymus, šis filmas būtent tau!

Trumpai apie rašytoją: Jojo Moyes (Džodžo Mojes) prieš tapdama puikių romanų rašytoja, dešimt metų dirbo "independent" redakcijoje. Lietuviai jau spėjo pamėgti jos kūrinius kaip "Sidabrinė įlanka", "Vienas plius vienas", "Paskutinis mylimojo laiškas". Pripažinimo sulaukė knyga "Šokanti su žirgais" ir "Nuotakų laivas".

"Aš prieš tave" knyga ne tik sužavėjo skaitytojus, bet ir patraukė filmų kūrėjų dėmesį, 2016 metais "Aš prieš tave" knyga tapo puikiu romantiniu filmu, tačiau autorė išleido ir antrąją knygą tęsinį "Aš po tavęs".

Knygos, filmo aprašymas: Lu Klark, paprasta mergina, mėgstanti dirbti miestelio arbatinėje, sužino, kad netenka savo taip mylimo darbo. Beieškodama vietos, kur įsidarbinti, kad padėtų išlaikyti šeimą, Lu vistiek draugauja su savo vaikinu Patriku, tačiau ne paslaptis, kad net po daugelio draugystės metų mergina jo nemyli. Radusi darbą Treinorų šeimoje, ji turi slaugyti ponios Treinor sūnų Vilą, kuris sėdi ne vienus metus invalido vežimėlyje. Vaikinas po motociklo avarijos visai prarado norą gyventi, viskas atrodo beprasmiška, tačiau Vilas žino, kaip viską sustabdyti. Vos laimingoji Lu, kaip visada apsirengusi spalvotais drabužiais bei mylinti "bitutės" pėdkelnes, įsiveržia į jo gyvenimą ir viską apverčia aukštyn kojom. Viską keičia tai, kad Vilas turi pasirinkti - vienas kitą turėti ar visam laikui vienas kitą prarasti.

Šį filmą parinkau ne šiaip sau, o todėl, kad šis filmas mane be galo sužavėjęs ir jau ilgą laiką neužmirštamas, dar kaip vakar pamenu tą jausmą, vyravusį kelias dienas po filmo pabaigos, tikiuosi, kad jums taip pat patiko. Jei matėte šį filmą, o jei ne, tuomet kuo nuoširdžiausiai patariu pažiūrėti ar paskaityti knygą, kuri tikrai be abejonių užvaldys jūsų mintis!


4 Komentarai

  1. Šis filmas jau seniai įrašytas mano norimų pažiūrėti sąraše, tad netrukus tai ir padarysiu!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Šis filmas pats mano mėgstamiausias, tikrai palieka įspūdį ir atmintį išlieka ilgam. Filme tiek daug jausmų, romantikos, tikrumo. Rekomenduoju kiekvienai pažiūrėti!!

    AtsakytiPanaikinti
  3. Pirmos ir paskutinės pastraipos sakinių stilius ne koks. Skaityti nelabai malonu, nes sakiniai per ilgi, laikai vartojami bet kaip. Sėkmės tobulėjant.

    AtsakytiPanaikinti