Ką veikti per netikėtai užklupusius šalčius

Daugelį dienos laiko tikriausiai išnaudoji naršydama mobiliajame ir vartaisi lovoje. Tačiau tikriausiai svajoji apie kokią nors veiklą laikui prasmingai išnaudoti likusioms atostogoms ar dienai namuose per didžiulius šalčius. O galbūt slapta viliesi, kad šalčiai kiek padidės ir dar bent dieną nereikės žygiuoti į mokyklą. Tačiau įdomios veiklos norisi beveik kiekvienam, galbūt tobulėti rašymo srityje ar kokiame hobyje? Pristatau jums kelias veiklas, ką veikti per žiemą netikėtai užklupusius šalčius.

1. Susitvarkyk kambarį - galbūt jis sutvarkytas ar atrodo tvarkingai, tačiau peržiūrėk senus daiktus, spintą ar pieštukinėje flomasterius ir pieštukus, gal viską kruopščiai tvarkydama rasi ką naudingo ar išmesi seniai nenaudojamus daiktus, o galbūt kai kurie kadaise pamesti daiktai sukels malonius prisiminimus?

2. Klausyk muzikos ir piešk - Jei bloga diena ar šiaip būtent tą valandą esi labai emocionali, piešk. Piešimas ir klausimas muzikos bei buvimas su savimi vienumoje, dažnai padeda nusiraminti bei pagerinti nuotaiką. Nes pripažinkime, kartais pasitaiko tokių momentų, kad blogos nuotaikos susipyksti su šeimos nariu, o vėliau tai nėra labai malonu.

3. Užsiimk mėgstamu hobiu - Daryk ką nori daryti, medituok, skaityk, pasidomėk naujais dalykais, kurie galbūt tik pradeda tau patikti.

4. Skaityk - Jei esi iš mėgstančių skaitymą skaityk žurnalus, sužinok, kas 2017 metais bus itin populiaru, galbūt rasi ką apie savo mėgstamas žvaigždes ir sužinosi įdomių naujų dalykų. Galbūt norisi kokių knygų, ne banalių, o šiaip įtraukiančių ir panašių į realų gyvenimą, tuomet ieškok ir nusipirkusi iškart skaityk! 

5. Rašyk - Jei esi iš tų merginų, kurios tiesiog dievina knygas ir svajoja kada nors pačios tapti rašytojomis, kodėl nepabandžius dabar? Galbūt rašysi eilėraščius, galbūt knygą, o galbūt poemą? Nesvarbu, jei tau patinka, tobulėk.

6. Fotografuok - Jei esi iš tų merginų, kurioms patinka šaltis ir kai šaltukas nudažo skruostus raudonai, išbandyk fotografiją. Kol yra sniego dar gali padaryti puikių žiemos kadrų, o galbūt atrasi hobį. Taip pat galėsi pabūti viena ir pasidžiaugti žiema. O galbūt sugalvosi būti profesionalia fotografe?
7. Išeik į lauką su draugais - Galbūt nulipdyk besmegenį, o galbūt įstumk draugą į sniego pusnį, pasijuok ir pasidžiauk žiema. 

8. Bežiūrėdama serialą ar filmą, padaryk broliui ar sesei (Jei turi) karšto šokolado. Juk vaikai dievina saldėsius, be to ir pati paskanausi ko nors šilto šią žiemą.

9. Pasimokyk naujų receptų ir nustebink šeimą vakariene. Taip mama pailsės ir pati prasiblaškysi bei nudžiugsi pamačiusi mamą pailsėjusią ir su dar didesne šypsena. Dar geriau, kad išmoksi pasigaminti naują patiekalą, o galbūt gaminimas taps ir mėgstama veikla.

10. Su šeima pasižiūrėk filmą, sužaiskite stalo žaidimą. Taip ir prasiblaškysi ir pagerinsi dar labiau santykius su šeima,

Šias veiklas surašiau iš patirties, man dažniausiai tai padeda nuveikti ką nors gero per atostogas. Pamaniau, galbūt ir jums tai padės, kad ir paprastą dieną. O galbūt tikrai atrasite mėgstamos veiklos ir gims naujų idėjų.

4 Komentarai

 1. Kadangi esu prisiėmusi labaaai daug veiklų, laisvų vakarų pas mane būna mažai. Tačiau jiems pasitaikius, tikrai pasinaudosiu!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puikus straipsnis! Daug naudingų patarimų ir toliau taip.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš nelabai kada turiu laiko tinginiauti, nebent savaitgaliais, tačiau patarimai man ir šiaip perdaug banalus ir galybę kartų girdėti. Nors gal kažkam ir padėjo. Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Patarimai tokie paprasti, daug kartų girdėti, bet manau nors vienu patarimu iš sąrašo pasinaudosiu. Ačiū:)

  AtsakytiPanaikinti