Kaip įveikti žiemos slogulį

Šventėms pasibaigus nebe taip labai ir pati žiema mums patinka - aplink slidu, šalta taip, jog nepadeda nė šilčiausi močiučių megztiniai, o ir kalėdinei nuotaikai dingus, imame laukti vasaros, tad žiema tampa laikotarpiu, kai ne tik nemėgstame savęs, norime kardinalių pokyčių, bet ir sunku bendrauti su kitais, juk visi tokie paniurę!
Šiandien mes pasiūlysime kelis būdus įveikti šį slogumą ir džiaugtis.

1. Muzika.

Ne tik šiame portale šimtus kartų jau buvo rašyta apie muziką, bet ir visame plačiąjame internete. Muzika gydo, gerina nuotaiką, moko ir skatina tobulėti. Jei vis dar kokiu nors būdu neatradai muzikos malonumo ir žiemą leidi be jos, tau šis punktas yra tiesiog privalomas. Susidaryk grojaraštį ir niekada žiemos vakarais nesijausi vieniša.

2. Sportas.

Jei egzistuotų parduotuvė, į kurią įėjusi galėtumei nusipirkti laimės, ar eitum? Puiku! Tuomet sportas yra ta parduotuvė, kurioje įsigyji laimės. Tu sportuok, o laimės hormonai pagelbės tau ištveriant žieminių nuotaikų svyravimus ir dirglumą. Neprivalai užsiimti profesionaliu sportu, pakaks išbandyti jogą ar bėgimą. Vienas iš svarbiausių dalykų - TU TURI BŪTI LAIMINGA! Jei jausiesi lyg kalinė, atliekanti savo bausmę, tavęs nė laimės hormonai neišgelbės.

3. Pokyčiai.

Na, pokyčiai patinka daugumai, tačiau lygiai taip pat yra daugybė žmonių, bijančių šių pokyčių. Pastebėjome tendenciją, jog merginos drastiškai nusirėžia savo kasas. Jeigu tuto nori ir tau gražu, pirmyn. Nauja išvaizda dar niekam nepakenkė, o tai tik įrodo, koks drąsus ir galbūt spontaniškas žmogus esi.
Tačiau pagalvok ir apie gyvenimo būdo ar kambario interjero pokyčius. Pasikeitimai šiose srityse taip pat kaip ir nauja šukuosena atgaivina gyvenimą lyg šviežio oro gūsis į tvankų kambarį. Tad tau reikia tik noro ir šiek tiek pastangų.  Robert Baden-Powell yra pasakęs: "Kur yra noras, ten yra ir kelias".


4. Nauja veikla.

Jei jautiesi įstrigusi savo nuobodžiame ir niūriame gyvenime, kenti meilės ar mokslų kančias, privalai pravėdinti galvą atsiradusi kažkur, kur dar niekuomet nebuvai. Štai šiame paveikslėlyje yra žodžiai, kurie linkiu, kad taptų tavo naujausiu moto:
(liet. kada paskutinįkart darei ką nors pirmąkart?)

5. Miegok.

Taip, tavo tėvai sakys, kad tu tinginė. Tavo seneliai primins, kad jų laikais tavo amžiaus žmonės ne lovoje vartydavosi, o sunkiai dirbdavo ir padėdavo išlaikyti šeimą. Bet dabar laikai pasikeitė, o tau nėra nuotaikos ir jautiesi prislėgta, tiesa? Tad eik į savo kambarį, įsijunk nuostabios muzikos, pasiimk knygą ir būk ten tiek, kiek širdis geidžia. Nėra nieko gėdingo visą savaitgalį prabūti su pižama lovoje, kol draugai yra vakarėliuose. Patikėk, miegas ir lova žiemą yra daugumos geriausi draugai, tad susidraugauki ir tu. Ateis pavasaris ir pamatysi, kad savo noru atsisveikinsi su lova, bet dabar žiema. Tad miegok.

1 Komentarai

  1. šiaip, nemėgstu žiemos. myliu visas šventes, vykstančias šiuo metu laiku, bet pačio metų laiko - ne. tas šaltis lauke man šypsenos tikrai nekelia, bet stengiuosi žiūrėti į tai optimistiškai :D
    bet manau, kad geriausia yra ne sėdėti ir laukti vasaros ar liūdėti, o vis ką nors veikti, daryti, naujo išbandyti.

    AtsakytiPanaikinti