Mistinės istorijos, kurioms mokslininkai iki šiol neranda paaiškinimo (II dalis)


Mistinės istorijos visada yra įdomus dalykas, tačiau kai kuriems faktams galima rasti paaiškinimus. Tačiau šiandien norėčiau pristatyti II-ąją mistinių istorijų dalį, kurioms mokslininkai iki šiol nerado paaiškinimo. Ir tik patys galime spėlioti kaip, kas, kada įvyko ar atsirado.

Krintantis kūnas

Cooperių šeima buvo ką tik atsikrausčiusi į savo naują namą Teksase. Ta proga šeima surengė šventę ir padengė stalą. Kartu nusprendė padaryti kelias šventines nuotraukas. Kai jas išryškino, Cooperiai pasibaisėjo – vienoje iš nuotraukų buvo matomas tarsi krintantis ar kabantis kūnas. Savaime suprantama, kad nieko panašaus darydami nuotrauką Cooperiai savo namuose nematė.
Juodasis riteris

Pirmą kartą šio nežinomo objekto, gavusio Juodojo riterio vardą, nuotrauka buvo padaryta 1960 metais. Poliarinėje orbitoje aiškiai matomas objektas, kuris negalėjo būti nei SSRS, nei JAV palydovas. Šis neaiškus objektas nuo tos dienos buvo matomas dar ne kartą, tačiau niekas iki šiol negali įspėti, kas tai per daiktas. 
Nutikimas prie Falkono upės

Dar vienas susitikimas su tariamai nežemiška civilizacija įvyko prie Falkono ežero, Kanados Manitobos valstijoje, 1967 metų gegužės 20 dieną. Žmogus, vardu Stefanas Michalakas, prie upės pamatė besileidžiančius pailgus objektus. Vyras tvirtina, kad matė, kaip atsidarė vieno iš jų durys, o iš vidaus girdėjosi balsai. Jis esą pabandė pakalbėti su ateiviais anglų kalba, tačiau jokio atsakymo nesulaukė. Tada jis bandė prieiti arčiau, tačiau jį sustabdė „nematomas stiklas“. Vėliau, kaip pasakoja S. Michalakas, jį apsupo labai karšto oro debesis ir užsidegė jo drabužiai. Vyras gerokai nudegė.

Poltergeistas Batlerio gatvėje

Batlerio gatvėje Springfilde, Masačiusetso valstijoje, 1959 metų sausį 80 metų amžiaus ponia Charles Papineau ir jos 13 metų anūkas Wayne'as mirtinai persigando, kai staiga pradėjo be jokios priežasties dūžti jų namų langai. Tiek moteris, tiek ir jaunasis Wayne'as tvirtino, kad prieš dūžtant langams, jie girdėjo keistus garsus. Iš viso per savaitę išdužo 39 langai. Meistras, kuris buvo pasamdytas pakeisti langus, pareiškė, kad visas stiklas atsidūrė namo viduje, todėl akivaizdu, kad langai išdaužti galėjo būti tik iš išorės, tarsi kažkas būtų trenkęs per stiklo vidurį su didžiule jėga. Policija atliko tyrimą, tačiau jokių pirštų antspaudų, pėdsakų ar kažkokių kitų nusikaltimo įkalčių nebuvo rastas. Į įvykio vietą atvyko Johnas C. Parkeris, savamokslis poltergeisto ekspertas. J. Parkeris, turėjęs architekto išsilavinimą, pasisiūlė atlikti savo šio incidento tyrimą. Labiausiai jį domino vonios kambarys, kuriame taip pat paslaptingai sudužo trys langai. Jis taip pat nusprendė ten pastatyti galingą plastikinį langą, kuris negalėtų dūžti taip lengvai. Ponia Papineau buvo mirtinai persigandusi. Tačiau kaip elgtis, nežinojo ir draudimo agentas, iš kurio ponia pareikalavo išmokos stiklų pakeitimui. Agentas buvo visiškai pasimetęs, kai kaip vienintelį paaiškinimo būdą jis galėjo įrašyti poltergeistą. Tiesa, po savaitės langų daužymas liovėsi. Atsakingas už juos asmuo niekada nebuvo rastas, jokių pėdsakų nebuvo. Nors ponia Papineaus pati netikėjo vaiduokliais, vis dėlto paplito gandai, kad langus išdaužyti galėjo tik jie. Policija uždraudė kam nors rodyti J. Parkerio užrašus ir analizes.9 Komentarai

 1. Tu jau žinai, kad vien už temą duočiau dešimt balų. Esi viena iš tų rašytojų, kurios visai nebijo rašyti labai skirtingomis temomis ir tai yra labai gerai. Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 2. įdomu tokius dalykus skaityt iš tiesų. ir tiki, ir ne, tad tas toks dvejopas jausmas ganėtinai maloniai kutena. imi sukt galvą kas ten galėjo būt. :D aš pati kai esu patyrus visokių paranormalių dalykų, tai tikiu ir šiais. ypač su tuo pakaruokliu. nuo seno tikima, kad fotoaparatu galima užfiksuot vaizdus, kurie nesimato plika akimi.

  smagi tema, tik trumpa, norėjosi dar bent kelių faktų

  AtsakytiPanaikinti
 3. mane sužavėjo tavo sprendimas parašyti apie kažką kitokio ir įdomesnio, nei tik mergaitiškus dalykėlius. aš pati esu labai mėgstanti mistines istorijas, tad ir šį kartą neprašovei. tik kitą kartą ir aš norėčiau šiek tiek ilgesnio straipsnio!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nors istorijos tik keturios, man jų pakako, nes tikiuosi sulaukti dar daugiau dalių! Nesidomiu tokiais dalykais, tačiau išgirsti kažką naujo visad įdomu. Ypač kai faktai neįtikėtini ir prikaustantys dėmesį😄

  AtsakytiPanaikinti
 5. Visada kai skaitau norisi daugiau tu istoriju ir beje visada labai baugu skaityti. Siektiek truko pabaigos.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Dievinu tokius straipsnius ir šis man labai patiko! Buvo įdomu sužinoti kiekvieną istoriją. Vienas minusas, kad man šis straipsnis labai greitai persiskaitė,tai norėjosi šiek tiek ilgesnio, bet šiaip šaunuolė! Puikiai padirbėjai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Dievinu tokius straipsnius ir šis man labai patiko! Buvo įdomu sužinoti kiekvieną istoriją. Vienas minusas, kad man šis straipsnis labai greitai persiskaitė,tai norėjosi šiek tiek ilgesnio, bet šiaip šaunuolė! Puikiai padirbėjai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Buvo labai labai įdomu skaityti!Tikiuosi bus daugiau dalių.Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Beatriče , ačiū tau labai! Kai galva pilna idėjų, kur jas kitur išnaudoti, jeigu ne TD :D
  Paulina Re, man asmeniškai nelabai įdomūs tie mergaitiški dalykėliai yra, nes ir taip rašytojos rašo apie juos, tad geriau parašyti apie kitus dalykus ir plėsti skaitytojų akiratį. :)
  Monika, supratau dėl pabaigos. Kitą kartą rašant, būtinai atkreipsiu dėmesį į šias pastabas.
  Iveta, ačiū už tavo nuomonę, kitą straipsnį pasistengsiu parašyti ilgesnį.
  Anonime, taip, bus ir daugiau dalių. Jau netrukus ^^
  --
  Ačiū visoms už nuomones, labai motyvuojat!

  AtsakytiPanaikinti