MUST HAVE: Pasitinkame šalčius su shein.com!

Pastarosiomis dienomis naujienų portalai ir televizija, atrodo, vien tik ir ūžia nuo žinios apie Lietuvą užklupusį didelį šaltį ir po švenčių netikėtai iškritusį sniegą. Nors dauguma iš jūsų tikriausiai jau spėjote pagalvoti, kaip norėtumėte greičiau sulaukti pavasario, toks šaltas ir žvarbus laikotarpis bent kelioms savaitėms užklumpa kiekvienais metais. Ir viskas, ką galime padaryti, tai tik tinkamai jam pasiruošti. Mes nebūtume mes, jei nesuskubtume jums į pagalbą. Šįkart, kartu su jums jau anksčiau pristatyta internetine drabužių parduotuve www.shein.com, paruošėme jums sąrašą dalykų, kuriuos šaltomis dienomis savo spintoje privalo turėti kiekviena!DIRBTINIAI KAILINIAI 
Kas jau kas, bet toks dalykas, kaip kailiniai, iš mados neišeina niekuomet. Vieni renkasi natūralius, kiti dirbtinius, tačiau kad ir kokie jie bebūtų, šaltuoju sezonu miestų gatvėse visuomet demonstruojama ištikimybė šiam drabužiui. "Teenage Dreams" siūlo parodyti meilę gyvūnams ir rinktis dirbtinius kailinius, kurių galima rasti ne ką prastesnių, nei natūralaus kailio. Pasidairę po shein.com kailinių asortimentą, parinkome jums šilčiausią variantą - pilkai balti kailiniai su juodais atspalviais atrodo išties įspūdingai. Be jokios abejonės, prie gerokai virš minuso kritusios temperatūros geriausia rinktis šiltą, pūkinę striukę, tačiau termometro stulpeliui priartėjus prie pliuso, šie kailiniai tikrai atrastų vietą tavo garderobe. Apžiūrėk kailinius čia.


ŠILTAS MEGZTINIS
Plonas palaidines kuriam laikui dėk į giliausią spintos kampą, nes be šiltų megztinių, spaudžiant minusinei temperatūrai, vargu, ar apsieisi. Storas megztinis aukštu kaklu - tikrų tikriausia būtinybė šiuo metu. Ir tik nesakyk, kad negražu, nes pasirinkusi tinkamą modelį, gali atrodyti tikrai gražiai ir stilingai. Štai, ką manai apie ryškų, akį iškart traukiantį raudoną megztinį? Tokį tau siūlo shein.com ir pažada, kad nepastebėta tikrai neliksi. Žiemą jį derink su džinsais, odinėmis kelnėmis, o pavasarį visų dėmesį susižersi apsivilkusi jį prie baltų kelnių. Patogu, stilinga gražu.  Megztinį gali rasti čia.

KAILINĖ LIEMENĖ
O jei vien tik su megztiniu per šalta, į pagalbą skuba kailinės liemenės! Kaip ir kailiniai, tai kone niekada iš mados neišeinantis ir stileivų labai mylimas drabužis, kuris puikiai pasitarnauja ne tik žiemą vilkint ant megztinių, bet ir pavasarį, derinant su palaidinėmis, švarkeliais. Kailinių liemenių būna pačių įvairiausių - nuo ryškios raudonos iki klasikinės juodos, nuo visai trumpos iki kone siekiančios žemę. Kokią įsigyti, rinktis tau. Mes rekomenduojame įprastą variantą - siekiančią kiek žemiau nei klubus. Internetinė parduotuvė shein.com siūlo trijų spalvų pasirinkimą - samaninę, raudoną ir pilką. Pagalvok, kurią geriausiai sektųsi priderinti apžiūrėdama liemenes čia.


ŽIEMINIAI BATAI
Mūsų akiratyje - ir vėl kailis. Tik šįkart tai nesusiję su drabužiais, mat kalbėsime apie avalynę. Batai su kailiuku yra dar vienas tikrų tikriausias must have tokiomis šaltomis dienomis. Tačiau pripažink, kad didžiuosiuose prekybos centruose, rasti gražių ir tuo pačiu šimtus nekainuojančių variantų, tikrai nėra lengva užduotis.  Savo pasiūloje jų daug neturi ir internetinės parduotuvės, tačiau shein.com radome mūsų akimis itin patrauklų variantą. Juodi žieminiai batukai su kailiuku ir platforma už mažiau nei 50 eurų - štai ką gali apžiūrėti paspaudusi čia.

STORA KEPURĖ
O kaipgi be kepurės? Vos tik išėjus į lauką be galvos apdangalo, iškart galime pajusti, kaip šąla ausys. Šilta žieminė kepurė yra viena puikiausių stiliaus detalių šaltuoju sezonu, todėl būtinai pasirūpink ja ir tu. Ne tik dėl grožio, bet ir sveikatos - juk ausys yra vienas tų organų, kurį saugoti turime labiausiai! Parduotuvė shein.com išties puikiai pasirūpino galvos apdangalais - asortimente jų galima rasti pačių įvairiausių. "Teenage Dreams" skatina tave net ir žiemos metu būti ryškia ir rinktis drąsias spalvas. Ryškiai raudona arba mėlyna kaipmat patrauks praeivių akis! Įsigyti gali čia.

ŠILTAS ŠALIKĖLIS
Lygiai taip pat svarbu į lauką neiti ne tik be kepurės, bet ir kaklą gerai apjuosiančio šilto šaliko. Šiais metais į mados viršūnę išsiveržė kailiniai šalikėliai, kurių shein.com internetinėje parduotuvėje ypač daug ir pačių įvairiausių spalvų - pilkos, juodos, baltos, rudos ir net rausvos. Rinkis tokį, kuris tiktų prie tavo šaltuoju metu nešiojamo paltuko ar striukės. Žiemą apsijuosk šaliką aplink kaklą, o pavasarį galėsi užsimesti kaip apykaklę prie paltuko ir taip pagyvinti savo aprangą. Štai, pavyzdžiui, juodą nuobodų paltuką tereikia pagyvinti baltu šalikėliu ir tavo apranga taps iškart gyvesnė. Pasinaudok šia proga ir įsigyk šaliką čia.
Cheap Prom Dresses4 Komentarai

  1. Žinoma, parekomenduoti geri, šilti rūbai, tačiau būtų įdomiau, jei visos rūbų rekomendacijos, būtų paremtos 2017 metų mados tendecijomis.

    AtsakytiPanaikinti
  2. ne nu čia akivaizdžiau jau būt nebegali :D

    AtsakytiPanaikinti
  3. eee kur dar galima rasf tu kailiniu salikeliu? shein labai brangus siuntimas :(

    AtsakytiPanaikinti