Po Lietuvą: ką veikti Druskininkuose?

Druskininkai - vienas gražiausių, didžiausių ir labiausiai išpuoselėtų Lietuvos kurortų. Nori juos aplankyti, tačiau nežinai, ką galima šiame mieste nuveikti ir kokie lankytini objektai verti tavo dėmesio? Skaityk toliau ir sužinok!

Druskininkai

1. Aqua parkas. Nori papromogauti ir pailsėti? Tavęs laukia vandens parkas! Pirtys, baseinai, masažai, vandens pramogos ir dar daugiau - gerai praleistas laikas garantuotas!

2. Snow Arena. Jei esi žiemos sporto gerbėja arba tiesiog mėgsti aktyvų laisvalaikį, privalai apsilankyti Snow Arenoje! Išbandyk tris trasas, skirtas snieglenčių ir slidinėjimo sportui, ir gerink savo įgūdžius.

3. Lynų kelias. Pasimėgaukite gražiais vaizdais - iš 45 metrų aukščio išvyskite Druskininkų miesto panoramą. Keltuvas per Nemuną jus „nuskraidins“ tiesiai į Snow Areną, tad, jeigu planuojate ją aplankyti, būtinai išbandykite lynų kelią.

4. Muzikinis fontanas. Vandeniui susiliejus su muzika ir šviesomis, pamatysite nuostabų reginį - ypač rekomenduojama tuo pasigrožėti tamsiuoju paros metu. Melodiją, pagal kurią fontanas „šoks“, galite užsakyti ir patys! Deja, žiemą jis būna uždarytas, tačiau Kalėdų laikotarpiu galite pasigrožėti prie fontano esančiu eglučių parku. 

5. ONE nuotykių parkas. Esi tikra ekstremalė ir nori išbandyti savo jėgas? Keliauk tiesiai į ONE parką! Tavęs lauks kelios skirtingos trasos, esančios medžiuose - pagal savo jėgas pasirink sau tikamiausią, o viską įveikusi apsilankymą vainikuok pašėlusiu skrydžiu per Nemuną!

6. M. K. Čiurlionio muziejus ir meno galerija. Jei turi tikrą menininkės sielą arba domiesi daile, apsilankyk Druskininkuose gimusio M. K. Čiurlionio muziejuje - buvusiuose šio dailininko namuose - ir meno galerijoje. Ne tik pasigrožėsi meno kūriniais, bet ir įdomiai praleisi laiką! Be to, įvairiuose Druskininkų kampeliuose gali pamatyti Čiurlionio darbų reprodukcijas, susiliejančias su miesto aplinka ir gamta.

7. Dineikos parkas. Grynas oras ir gamta - viskas, ko reikia puikiam poilsiui. Dineikos parkas džiugina ramia atmosfera, todėl jame gali tiesiog atsipalaiduoti ir ramiai pasivaikščioti. Parkas taip pat yra puiki vieta sportui, o šiltuoju metų laiku gali išbandyti ir jame esančias kaskadas.


8. Miško muziejus „Girios aidas“. Jei nori daugiau sužinoti apie šio krašto gamtą, apsilankyk „Girios aide“ - šiame muziejuje susipažinsi su paukščiais, augalais, žvėrimis ir vabzdžiais. Į gamtos pasaulį padės nusikelti fone skambantys paukščių balsai.

9. Miesto muziejus. Nori sužinoti daugiau apie Druskininkus? Užeik į miesto muziejų, kuris, sukaupęs visą krašto istoriją, papasakos apie miesto ypatybes, parodys paveikslus, rankraščius ir knygas. Einant į muziejų, patartina užsisakyti gidą.

Druskininkų apylinkės

1. Liškiavos bažnyčia. Nepamirškite aplankyti ir Liškiavą - joje esanti barokinė bažnyčia žavi savo grožiu, o požemiuose esantis muziejus nustebins įdomiais eksponatais. Beje, vasarą į Liškiavą gali nusikelti garlaiviu!

2. Raigardo slėnis. Pajausk ramybę legendomis apipintame Raigardo slėnyje. Šioje vietoje gamta yra įspūdinga ir nuostabiai graži! 

4. Restoranas „Romnesa“. Jaskonyse, apie 4km nuo Druskininkų esančiame restorane galite ne tik skaniai pavalgyti - „Romnesa“ ypatinga tuo, kad joje vietoje kepami šakočiai. Galima netgi pabandyti tai padaryti patiems! Galbūt netgi aplankysite šalia esantį šakočių muziejų?

3. A. Česnulio sodyba. Įspūdingus ir unikalius drožinius galite pamatyti A. Česnulio sodyboje. Nusivylę neliksite!

5. Velnio akmuo. Vienas didžiausių Lietuvoje akmenų, esantis Švendubrėje. Yra galimybė nuo Druskininkų numinti į Švendubrę dviračiu, todėl nepraleisk puikios progos!

TD linki gerų įspūdžių Druskininkuose!

5 Komentarai

 1. Tiesą sakant, esu buvus visose šiose vietose, bet tikrai geras ir naudingas straipsnis! Be to aš asmeniškai dar siūlyčiau nueit kurį vakarą su šeima į 'Kolonada'. Staliukus reik iš anksto uzširezervetuot ir svetainėje pažiūrėt kas dainuos. Be galo gera kavinė. Klausai muzikos ir valgai labai skanų maistą. Dar gali nusifotografuot jeigu nori. Nebūni ilgose eilėse!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Rusne, tu šaunuolė! Ir straipsnio temos pasirinkimas, ir jos išpildymas tikrai nustebino :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai smagu, kad stengiesi supažindinti su Lietuva ir tau tai puikiai pavyksta! Temą puikiai išpildei. Gerai, kad parašei įvairių vietų. Ir tokių kur galima pramogauti, ir muziejų, kuriuos verta apsilankyti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai šaunus straipsnis. Spaudžiu dešinę. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai gražiai viskas aprašyta. Buvome gave dovanu su vyru nakvyne druskininkuose apvaikščiojom visus parkus, kiek spėjome tiek aplankėme lankytinų vietų. Labiausia patiko Lynų kelias ir Dineikos parkas ir žinoma pats miestelio centras.

  AtsakytiPanaikinti