ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

TD penktadienio filmas: "Bridžitos Džouns kūdikis"


Vėl penktadienis, vėl metas rubrikai : "TD penktadienio filmas". Praėjo dar viena savaitė, aš tikiu, kad jums ji buvo sunki, o šiam penktadienio vakarui norėčiau pasiūlyti lengvesnio žanro romantinę komediją "Bridžitos Džouns kūdikis".

Trumpa informacija :

                                                                                    Originalus pavadinimas: Bridget Jones's Baby
Metai: 2016
Žanras: Komedijos, Romantiniai
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
Trukmė: 02:02:38
Režisierius: Sharon Maguire
Vaidina: Renée Zellweger, Gemma Jones, Jim Broadbent, Sally Phillips, Julian Rhind-Tutt, Shirley Henderson

Aprašymas:

2001-aisiais visas pasaulis įsimylėjo truputį nerangią, šiek tiek nelaimingą, bet labai mielą vienišę iš Londono, vardu Bridžita Džouns. Praėjo 15 metų. Po skaudaus išsiskyrimo su Marku Darsiu Bridžitos gyvenimas toli gražu nesiklostė taip, kaip ji svajojo. Vėl vieniša, Bridžita iš paskutiniųjų stengiasi neprarasti optimizmo bei tikėjimo, kad ir jos gyvenime vieną dieną atsiras mylintis ir mylimas vyras. 

Galų gale nauja simpatija atsiranda: amerikietis Džekas. Tačiau likimo ironijos dėka, maždaug tuo pat metu Bridžita netikėtai vėl sutinka Marką. Abu vyrai – visiška vienas kito priešingybė ir dėl to Bridžitai nė kiek ne lengviau. Viskas dar labiau susikomplikuoja, kuomet moteris sužino besilaukianti ir net neįsivaizduojanti, kuris iš dviejų jos gyvenime dabar esančių vyrų yra vaiko tėvas. 


Anonsas:Atsiliepimai:

*Labai patiko filmas! Ko gero, geriausias iš visų dalių. Nors neesu Bridžitos Džouns filmų fanė, tiesiog pažiūrėjau dėl rekomendacijų. shy Ir pasijuokiau, ir paverkiau. Rekomenduoju.
*Tai toks filmas kur drąsiai nespaudęs pauzės gali atsitraukt nuo ekrano. Žiūrisi smagiai. Lengvas romaniūkštis :)
*Idealus filmas norintiems pralinksmėti ar gerai praleisti laiką. 10 iš 10


Mano nuomonė:

Filmas tikrai yra idealus lengvam vakarui, kai norisi kažko "fainaus". Filmas mane įtraukė savo siužeto ir vis knietėjo sužinoti, kas gi iš tiesų yra tikrasis vaiko tėvas. Pasižiūrėkit, tikrai nepasigailėsit! :)


O galbūt jau jūs matėte šį filmą arba ketinate žiūrėti? Pasidalinkite savo nuomone komentare!


DALINTIS:

Komentarų nėra:

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google