TD penktadienio filmas: "Bridžitos Džouns kūdikis"


Vėl penktadienis, vėl metas rubrikai : "TD penktadienio filmas". Praėjo dar viena savaitė, aš tikiu, kad jums ji buvo sunki, o šiam penktadienio vakarui norėčiau pasiūlyti lengvesnio žanro romantinę komediją "Bridžitos Džouns kūdikis".

Trumpa informacija :

                                                                                    Originalus pavadinimas: Bridget Jones's Baby
Metai: 2016
Žanras: Komedijos, Romantiniai
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
Trukmė: 02:02:38
Režisierius: Sharon Maguire
Vaidina: Renée Zellweger, Gemma Jones, Jim Broadbent, Sally Phillips, Julian Rhind-Tutt, Shirley Henderson

Aprašymas:

2001-aisiais visas pasaulis įsimylėjo truputį nerangią, šiek tiek nelaimingą, bet labai mielą vienišę iš Londono, vardu Bridžita Džouns. Praėjo 15 metų. Po skaudaus išsiskyrimo su Marku Darsiu Bridžitos gyvenimas toli gražu nesiklostė taip, kaip ji svajojo. Vėl vieniša, Bridžita iš paskutiniųjų stengiasi neprarasti optimizmo bei tikėjimo, kad ir jos gyvenime vieną dieną atsiras mylintis ir mylimas vyras. 

Galų gale nauja simpatija atsiranda: amerikietis Džekas. Tačiau likimo ironijos dėka, maždaug tuo pat metu Bridžita netikėtai vėl sutinka Marką. Abu vyrai – visiška vienas kito priešingybė ir dėl to Bridžitai nė kiek ne lengviau. Viskas dar labiau susikomplikuoja, kuomet moteris sužino besilaukianti ir net neįsivaizduojanti, kuris iš dviejų jos gyvenime dabar esančių vyrų yra vaiko tėvas. 


Anonsas:Atsiliepimai:

*Labai patiko filmas! Ko gero, geriausias iš visų dalių. Nors neesu Bridžitos Džouns filmų fanė, tiesiog pažiūrėjau dėl rekomendacijų. shy Ir pasijuokiau, ir paverkiau. Rekomenduoju.
*Tai toks filmas kur drąsiai nespaudęs pauzės gali atsitraukt nuo ekrano. Žiūrisi smagiai. Lengvas romaniūkštis :)
*Idealus filmas norintiems pralinksmėti ar gerai praleisti laiką. 10 iš 10


Mano nuomonė:

Filmas tikrai yra idealus lengvam vakarui, kai norisi kažko "fainaus". Filmas mane įtraukė savo siužeto ir vis knietėjo sužinoti, kas gi iš tiesų yra tikrasis vaiko tėvas. Pasižiūrėkit, tikrai nepasigailėsit! :)


O galbūt jau jūs matėte šį filmą arba ketinate žiūrėti? Pasidalinkite savo nuomone komentare!


0 Komentarai