TD penktadienio filmas "Erelis Edis"


Kiekvieni filmai mums atneša kažkokių emocijų. Vieni priverčia juoktis, o kiti liūdėti. Šįkart rubrikoje "TD penktadienio filmas" norėčiau pristatyti komediją, paremta tikrais faktais, "Erelis Edis". Šis filmas tikra motyvacijos "bomba". 

Trumpa informacija:

Originalus pavadinimas: Eddie the eagle
Metai: 2016
Žanras: Biografiniai, Komedijos, Dramos, Sporto
Trukmė: 1h 45min
Režisierius: Dexter Fletcher
Vaidina: Tom Costello, Jo Hartley, Keith Allen, Dickon Tolson

Aprašymas:
Ši smagi komedija yra apie tai, kad viskas įmanoma – geriausia dovana draugui jo gimtadienio proga. Tai bus puikus įrodymas, kad verta siekti užsibrėžtų tikslų ir visada išlikti geros nuotaikos.
Nuo pat mažų dienų didžiausia Edžio (akt. Taron Egerton) gyvenimo svajonė buvo dalyvauti Olimpinėse žaidynėse. Svajonė didelė ir graži, tačiau ja niekas netikėjo – vaikystėje Edis sirgo sunkia kaulų liga, todėl iš jo svajonės tapti sportininku šaipėsi ne tik bendraamžiai, bet ir gydytojai.
Tačiau nei patyčios, nei medikų gąsdinimai Edžio nesustabdė. Išbandęs kelias sporto šakas, galiausiai Edis pasiryžo tapti šuolininku su slidėmis. Priežastis labai pragmatiška – tai vienintelė sporto šaka į kurią Didžioji Britanija neturėjo nei vieno kandidato. Todėl spjovęs į patyčias ir būdamas akivaizdžiai „per senas“ – 22 metų amžiaus – Edis kibo į atkaklias vienos pavojingiausių sportų šakų treniruotes.
Alinančių pastangų, daugybės darbo valandų ir nepalaužiamo ryžto dėka Edis pasiekė savo... Savotiškai. Ir dar: Edis laimėjo visos Anglijos simpatijas ir namo grįžo tapęs tūkstančių birtų įkvėpimo šaltiniu.
Anonsas:

Atsiliepimai:
*Filmas labai pamokantis, nesvarbu ką tau sako kiti, tereikia tik siekti savo svajonių ir nekreipti dėmesio ką apie jį mano kiti tongue
*Nepasakyčiau, kad komedija, bet filmas SUPER. 10/10
*Filmas toks lauktas... Nesitiki net, kad tokio pozityvo davė. Žinojau, kad Hugh Jackmanas bus kaip garantas, pasitivirtino! Žiūrėsiu dar miljoną kartų. nesijaučiau tokia įkvėpta labai ilgą laiką iki dabar. Pasikeitė ir požiūris į olimpines žaidynes :o

Mano nuomonė:
Kai draugas įjungė šį filmą, maniau, jog vėl bus eilinė komedija ir nieko įdomaus (nesu komedijų mėgėja). Tačiau išgirdus žodžius "filmas paremtas tikrais faktais" sukaustė mano dėmesį. Vos praėjus 5 minutės filmo, jis mane įtraukė savo siužetu, savo istorija. Šį filmą tikrai verta pasižiūrėti, jeigu trūksta motyvacijos. Šis filmas - tikrai puikus pavyzdys, kad gali pasiekti visko, ko tik užsinori ir nesvarbu ką mano kiti.

O galbūt jau jūs matėte šį filmą arba ketinate žiūrėti? Pasidalinkite savo nuomone komentare!

3 Komentarai

  1. jau esu mačiusi šį filmą - labai įkvepiantis ir motyvuojantis! jei dar nematėt, būtinai pažiūrėkit:)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Vos perskaičiusi, jog filmas paremtas tikrais faktais iškart užsiminiau pažiūrėti. Tokie filmai visada įtraukia. Jungiu filmą ir tikiuosi, kad nenuvils 😄😄

    AtsakytiPanaikinti
  3. Man filmas pasirodė nuobodus. Siūlau pažiūrėti serialą Dingę

    AtsakytiPanaikinti