TD penktadienio filmas: "Forestas Gampas"


Kaip ir kiekvieną penktadienį, metas rubrikai "TD penktadienio filmas". Šįkart norėčiau pasiūlyti filmą, kuris priverčia susimąstyti, parodo, kad svarbiausia yra ne kokios nors žinios, o svarbiausia yra tikėjimas, kad ir koks jis naivus būtų. 


Trumpa informacija

Originalo pavadinimas:  Forrest Gump
Metai: 1994
Žanras: Dramos, romantiniai
Trukmė: 142 min
Režisierius: Robert Zemeckis
Aktoriai: Tom Hanks, Rebecca Williams, Sally Field, Michael Conner Humphreys


Aprašymas

Filmo herojus – romantiškas keistuolis, kuris tik mamos padedamas išvengia nevispročių mokyklos. Nuo vaikystės invalidas, vaikščioja tik su specialiais protezais. Tačiau atsikračius protezų, paaiškėja, jog jis gali greitai bėgioti ir gerai žaisti amerikiečių futbolą. Per futbolą patenka į koledžą. Vietnamo kare nuo žūties išgelbėja visą kuopą ir tampa didvyriu. Vos pradėjęs žaisti stalo tenisą, sėkmingai apgina armijos garbę. Nuo vaikystės draugauja su mergaite, kurią įsimyli, tačiau atsako sulaukia ne iš karto. Jis tampa milijardieriumi, nors išlieka kvailas, geraširdis ir naivus. Jam sekasi, jis visur pirmas. Ar tik kvailys gali būti geras, nesavanaudis ir kilnus?


Filmo anonsas

Atsiliepimai

Visi turėtume stengtis būti nors kiek panašūs į Forestą Gampą, nes retas žmogus žmogiškumu (!) gali prilygti šiam "kvaileliui".
* Per visą gyvenimą esu mačiusi daug filmų, bet tokio gero - tikrai ne. Patariu pažiūrėti visiems nuo 13 metų, jaunesni turbūt neviską suprastų.

Mano nuomonė

Filmų esu mačiusi labai daug ir įvairių. Šitas filmas mane iš tikrųjų sužavėjo ir įeina į mano top 10. "Forestas Gampas" sugeba parodyti, kad ne kiekvienas, kas yra protingas, gali laimėti, laimėti sugeba ir naivesni. Jis įkvepia ir motyvuoja ir yra vienas iš geriausių, kuriuos esu mačiusi savo gyvenime. Puikiai tiks susimąstymo vakarui. Žiūrint šį filmą, vakaras tikrai neprailgs, o juokingi herojų poelgiai tikrai neleis sėdėti nuobodžiai.

O jūs galbūt jau matėte šį filmą? O galbūt ketinate pasižiūrėti? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose. O kitą penktadienį rubriką pratęs Viktorija.


2 Komentarai

  1. Aš ištiesų nelabai mėgstu filmus kurie siekia 20amžių, bet "Titanikas" mano vienas mėgstamiausių filmų. Tai gal taip būtų ir su " Forestu Gampu ". Nors nemėgstu tokių filmų, manau šis mane sužavėtų. 😄😄

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tą filmą tikriausiai pirmą kartą pamačiau 12 metų, tačiau net iki dabar šis filmas išlieka geriausių sąraše.. Puikus filmas ir puikus straipsnis!

    AtsakytiPanaikinti