TD penktadienio filmas: "Pakeleiviai" - kai atsibundi anksčiau, nei reikia

Visai neseniai kino pasaulį sudrebino naujas, išskirtinis mokslinės fantastikos filmas, kuris iškart susilaukė milžiniško žiūrovų susidomėjimo. Išskirtinis žanras, puikiai atliktas nuostabių aktorių duetas ir vizualiniai efektai - viskas viename filme "Keleiviai". Būtent šiandien "Teenage Dreams" supažindins šį filmą su visais, kurie dar jo nematė ir paskatins pasižiūrėti.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „passengers aurora lane“


Pagrindinė informacija

Išleidimo data: 2016 metų gruodžio 21 diena (JAV). Pirmą kartą Lietuvos kinuose parodytas 2016 metų gruodžio 30 dieną

Trukmė: 1 val. 56 min.

Žanras: mokslinė fantastika

Aktoriai: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne, Andy Garcia.

Pagrindiniai aktoriai
Šiame filme dominuoja tik du pagrindiniai aktoriai - Aurora (Jennifer Lawrence) ir Džimas (Chris Pratt). "Pakeleiviai" įrodo, kad jiedu yra puikus ir darnus duetas.


Chris Pratt (1979 m.) atiteko pagrindinis Džimo Prestono vaidmuo - jis buvo tas, kuris dėl kažkokių nepaaiškinamų priežasčių atsibudo 90-čia metu anksčiau. Džimas - inžinierius, sugalvojęs pradėti gyvenimą dideliu atstumu nuo gimtųjų namų.

Jennifer Lawrence (1990 m.) filme įsikūnija į Auroros Lane vaidmenį. Aurora - kosmosu besidominti rašytoja ir žurnalistė iš Niujorko, rašanti savo knygą ir planuojanti metus laiko pagyventi kitoje planetoje, o po to grįžti atgal. Dėl šio tikslo ji paaukoja savo šeimą ir draugus, kurių daugiau niekada nepamatys - juk ši kelionė trunka 120 metų. Aurora pasižymi tvirtumu, moteriškumu ir užsispyrimu.

Trumpai apie filmą
Penki tūkstančiai naują gyvenimą nusprendusių pradėti žmonių ir daugiau nei 150 įgulos narių, užšaldytų specialiose miego kamerose; erdvėlaivis "Avalon", gabenantis į naują, "geresnę" planetą ir 120 metų kelionė. Žmonijos iškeltas tikslas: pakeisti savo paties gyvenimą. Su kraupia sąlyga - turi palikti savo namus, šeimą, draugus ir visą kitą, ką mylėjai.


Iš šalies viskas atrodo sėkmingai. Tačiau nepaaiškinamos priežastys pažadina dvi miego kameras likus net devyniasdešimčiai metų iki skrydžio pabaigos... Supratę, kad "antram miegui" ir naujosios planetos pasiekimui jokios galimybės nėra, Džimas ir Aurora nepasiduoda ir imasi darbo. "Avalon" erdvėlaivis - tikras žmogaus rankose sukurtas technikos stebuklas, kuris kaipmat palengvina dviejų nelaimėlių gyvenimą, tačiau laikui bėgant, jiedu supranta, kad jų nelemtas pabudimas buvo tik visko pradžia. Artėjanti erdvėlaivio katastrofa, bandymai surasti išeitį ir užkirsti kelią nelaimei, kuri atsilieps visų keleivių žūtimi ir visai netikėtai užgimę vidiniai jausmai - viskas šiame filme.


TD verdiktas
Paulina: Niekada nemėgau fantastinių, o juo labiau su mokslu susijusių filmų, tame tiesiog nerasdavau jokios kibirkštėlės, kuri mane priverstų žiūrėti filmą ir nenorėti atsistoti bei išeiti dar jam nepasibaigus. Visiškai neperdedant, tai buvo pirmasis filmas mano gyvenime, peržiūrėtas be jokių dairymųsi ar pokalbių su šalia sėdinčiomis draugėmis - visas dvi valandas ramiai išsėdėjau akis įbedusi tiesiai į ekraną. Nesinorėjo net valgyti!

Eglė: Man asmeniškai filmas labai patiko. Žinoma ir dėl to, kad jame vaidino mano mėgstamiausia aktorė J. Lawrence. Patiko originali idėja, vaidyba, siužetas, jausmai. 10/10.

Miglė: Filmas labai geras, daug dėmesio atkreipta į detales, o pats siužetas tiesiog pribloškiantis. Bent man, tai pirmas fantastinis filmas, kuris taip aiškiai parodo žmogaus vidinį pasaulį, baimę, vienatvę, nebenorą gyventi. O pabaiga mane sugraudino, bet šypsojausi pro ašaras. Kai filmas baigėsi dalis žmonių plojo.

Vilija: Ganėtinai įdomus filmas, verta žiūrėti vien dėl ypatingai talentingų aktorių. Įdomus siužetas, kartais netgi visai nenuspėjamas. Vietomis filmas prajuokins, kai kuriose vietose jautresni žmonės susigraudins, tačiau kiekvienas, įdėmiai žiūrėjęs šį filmą, po jo pradės norėti gyventi savo gyvenimą kokybiškiau. Rekomenduoju!

Ar jau žiūrėjai šį filmą? Pasidalink savo nuomonėmis ir pastebėjimais komentaruose. O gal dar nematei?1 Komentarai

  1. filmo mačiusi nesu, bet po šio straipsnio žinau, kad kada nors tikrai pamatysiu!

    AtsakytiPanaikinti