Testas: kokia energija valdo jus?


Yra manoma, kad kiekvieną iš mūsų valdo skirtingi energijos srautai ir pagal tai esame skirstomi į 4 tipus, apibūdinančius kuo ir kaip gyvename. Siūlau pasitikrinti savo energijos tipą ir nuspręsti kuriam tipui priklausote.

Kuriam tipui priklausote? 
Norėdami sužinoti koks energijos tipas jumyse dominuoja, kiekvienoje skiltyje pasižymėkite jums tinkamus teiginius. Ta, kurioje jų bus daugiausia, apibūdins jumyse dominuojančią energiją.

A
1. Didžiąją dienos dalį jaučiatės žvaliai, energingai.
2. Jums būdinga pozityvi mąstysena.
3. Manot, kad net sulaukę garbaus amžiaus išliksit žaismingi.
4. Dažnai elgiatės spontaniškai.
5. Žmonės jus dažnai vadina mielais.
6. Jūsų veido bruožai gyvi, išraiškingi.
7. Net kai nesišypsote lūpos šiek tiek išlenktos į viršų, todėl atrodo, kad visuomet esate linksmi.

B
1. Jums būdingas švelnumas, kuklumas.
2. Esate sentimentalūs (labai jausmingi).
3. Turite polinkį globoti už save jaunesnius.
4. Jums nesunkiai pavyksta atsipalaiduoti.
5. Aplinkiniai jus vadina elegantiškais - tiek dėl išvaizdos, tiek dėl elgsenos, manierų.
6. Esate grakštaus sudėjimo.
7. Jūsų veido bruožai yra švelnūs.

C
1. Jūsų gyvenimo būdas itin dinamiškas (itin judrus).
2. Aplinkiniai sako, kad esate nesugadinti gyvenimo, itin paprasti.
3. Jus lengva suerzinti.
4. Mąstote praktiškai, einate prie reikalo esmės.
5. Ko nors siekti geriausiai įkvepia būsimi rezultatai.
6. Gebate motyvuoti kitus.
7. Jūsų veido bruožai aštrūs, kampuoti.

D
1. Kad ir kas nutiktų, visuomet stengiatės išlikti sąžiningi.
2. Aplinkiniai sako, kad dažnai savo stotu ir manieromis primenate karališkosios šeimos atstovą.
3. Kitiems paliekate stiprų įspūdį.
4. Jums patinka prašmatnus gyvenimo būdas.
5. Siekiate, kad gyvenime viskas būtų aišku ir apibrėžta.
6. Kiekvieną emociją išgyvenate itin giliai.
7. Jūsų veido bruožai simetriški, harmoningi.

Jeigu daugiausiai tinkančių teiginių yra skiltyje :
A - azoto, arba Oro tipas
B - deguonies, arba Vandens tipas
C - vandenilio, arba Ugnies tipas
D - anglies, arba Žemės tipas

Azoto (oro) tipas


Dažnai šie žmonės vadinami gyvenimo šviesuliais. Jų neblėstanti energija ir optimizmas įkvepia aplinkinius. Tokios asmenybės apdovanotos lakia vaizduote ir sumanumu. Jų galvos - tarsi naujų idėjų generatorius. Spręsdami kokią nors problemą visuomet randa novatoriškų išeičių. Net kai visi nuleidžia rankas, jie išlieka žaismingi, gal netgi šiek tiek nerūpestingi, bet būtent šis lengvas požiūris leidžia nepanikuoti ir imtis ko nors naudingo. Tiesa, kartais ūmus būdas priverčia atsidurti nepavydėtinose situacijose, tačiau tokios asmenybės į tai žiūri ne kaip į tragediją, o kaip į gyvenimo pamoką. Aplinkiniai šiuos žmones mėgsta, todėl jie lengvai mezga naujas pažintis, turi daug draugų. Net jų laikysena, kūno kalba ir mimikos spinduliuoja draugiškumu ir laime.


Deguonies (vandens) tipas

Šie žmonės apgaubti ramybės šydu, net jų veidas spinduliuoja taiką ir harmoniją. Išmušti juos iš vėžių - rimtas iššūkis. Net jeigu pavyksta, ne visuomet tai sužinosite, nes emocijas šie žmonės linkę slėpti. Dėl to kaltas jų kuklus, subtilus būdas. Iš tiesų šio energetinio tipo atstovai netgi labai sentimentalūs, ypač kai kalba pasisuka apie likimo nuskriaustuosius. Jie nori naikinti blogį, padėti likimo nuskriaustiesiems, juos itin jaudina kitų nelaimės. Susidūrę su problema iš karto padeda ją analizuoti ir kurti planą, kaip visa tai įveikti. Už gerus darbus šie žmonės nesitiki jokio atlygio, didžiausia laimė yra pats rezultatas. Nors tokias asmenybes lengva sujaudint, jos taip pat lengvai moka ir atsipalaiduoti. Ši savybė neleidžia palūžti žiauriame pasaulyje. Nors fiziškai atrodo trapūs, gležni, emociškai deguonies tipo atstovai yra labai stiprūs. 

Vandenilio (ugnies) tipas

Tikri degtukai - greitai įsiplieskia, greitai ir atvėsta. Jų gyvenime monotonijai vietos nėra. Apie tokias asmenybes sakoma, kad jų pilna visur ir visada. Jeigu tenka ilgesnį laiką gyventi sėsliai, joms atrodo, kad gyvenimas neteko prasmės. Šio energetinio tipo atstovai yra nepakeičiami situacijose, kai reikia greitai spręsti problemą ar rasti atsakymą. Kol kiti tik aptaria iškilusią bėdą, jie jau renka naudingą informaciją ir veikia. Įprastai jiems pavyksta pasiekti ilgalaikių rezultatų, nes mąsto itin praktiškai. Bendram tikslui lengvai įkvepia ir aplinkinius. Šių žmonių ryžtas ir pasitikėjimas ir pasitikėjimas savimi atsiskleidžia net jų kūno kalboje, tvirtoje eisenoje. Bendrauti su tokiomis asmenybėmis įdomu, bet ne visada paprasta, ne jos itin tvirto būdo, nebijo ginti savo pažiūrų, atvirai kritikuoti. 
Anglies (žemės) tipas

Šie žmonės ne eina, o tarsi sklendžia oru. Tokie kilmingi, didingi ir orūs jie atrodo. Ne kitokia ir jų siela. Šio tipo atstovams netiesiogiai lemta būti pasaulio valdovais. Jų pasaulėžiūra itin kritiška, o prigimtis perfekcionistiška, todėl siekia pakeisti viską, kas jiems atrodo nepriimtina. Priimdami sprendimus stengiasi išlikti sąžiningi, nešališki, kad naudos gautų ne tik jie, bet ir visa bendruomenė. Aplinkiniams tokios asmenybės yra autoritetas ir palieka itin stiprų įspūdį. Dauguma nori susipažinti su tokiomis išskirtinėmis asmenybėmis artimiau, bet susidūrę akis į akį šiek tiek pasimeta, nes perprasti šiuos žmones itin sunku. Jie savo mintis ir emocijas linkę pasilaikyti tik sau, todėl kartais atrodo paslaptingi ar net abejingi. Tikrąjį jų vidų pažįsta tik artimiausieji. 

O kokiam tipui priklausote jūs?

1 Komentarai

  1. Keista, nes tik sujungus visus aprašymus kartu, gaučiau tinkamą savo asmenybės aprašymą. :D

    AtsakytiPanaikinti