Tiesiu pagalbos ranką: apie homoseksualumą ir antros pusės paieškas

Rubrika "Tiesiu pagalbos ranką" tęsia savo veiką - ir toliau kviečiame visas dalintis savo mažomis ir didelėmis bėdomis, nes jos, kad ir kokios bebūtų, yra svarbios. Šiandien pagalbos ranką tiesiame skaitytojai, kuri mano, kad yra homoseksualė ir nori tuo įsitikinti, bei pradėti rimtus santykius. Na, bet juk būti kitokiai tikrai nieko blogo, tik kaip surasti tą vienintelę? Kviečiu skaityti.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „best friends“

Sveika, taigi, turiu problemą kuri man bent jau atrodo labai rimta.
Taigi, pradėsiu nuo to, kad mano amžius gana mažas, tai yra vos 14 metų. Esu labai tyli, draugę tą tikrą turiu vos vieną, ir esu...homoseksualė. Skaičiau vasaros straipsnį kuriame mergina irgi turėjo su tuo problemų, bet pas mane ji kiek kitokia. Tėvams nieko sakyti nenoriu ir nesiruošiu. Taigi grįšiu prie esmės. Esu 14-metė, mergaitė, 'homoseksualė'. Esmė tame, kad esu jauna ir dar viską tik išbandau ir bandau atrasti save, tad neįsivaizduoju ką daryti, kad įsitikinti, kad nesu arba esu ta tariama homoseksualė. Bijau, kad tai gali mane paveikti ateityje, tad suskubu vos pastebėjus, kad kažkas vyksta. Pagalbos man reikia ties tuo, kaip susirasti merginą? Jeigu ieškočiau, kokiame facebook'e visi juoktųsi ir pnš., o aš noriu, kad niekas iš pažįstamų nesužinotų. Prašau pagalbos, gal yra ir kitų būdų tai patikrinti? Nesakyk nieko, kad man dar anksti apie tai mąstyti, nes aš ir pati žinau, bet jaudinuosi, kaip tai gali atsiliepti ateityje, nes mane nuo 10 metų traukia merginos.
Ačiū, jei sulauksiu pagalbos! 

Taigi, visų pirma noriu dar kartelį padėkoti, kad išdrįsai užduoti klausimą, prisipažinti, kad esi kitokia, gali būti tikrai sunku, bet tai tikrai nieko blogo. Mes visi žmonės, vienodai gimėme, bet mąstome skirtingai ir dėl to mūsų pasaulis yra toks gražus. Grįžtant prie tavo problemos, drįsčiau paklausti, ar tu tikrai apsisprendusi? Dažnai dėl savo orientacijos mes galime klysti ir visai nėra svarbu, kokio tu esi amžiaus. Noriu pasakyti, kad pradėdami ieškoti savo draugės, draugo mes patys turime būti tam morališkai pasiruošę, tai reiškia, kad turime būti pasiruošę skirti savo laiką, savo širdį ir netgi dovanoti tolimesnę savo ateitį į visai svetimo žmogaus rankas. Aišku, tu liksi tu, bet santykiai tave išbandys kaip tikrą asmenybę, susidursi su sunkumais ir jei tam nesi pasiruošusi, geriau to nė nepradėti.


Dar siūlyčiau įsitikinti, ar tikrai, kaip šiuo atveju, tave traukia merginos. Žinoma, geriausias būdas įsitikinti būtų bendraujant su tokiu žmogumi kaip tu, bet prieš tai primygtynai turiu paklausti tavęs: kodėl taip nusprendei? Nežinau, kokios priežastys lėmė tavo šį spėjimą, kad esi homoseksualė, bet teko susidurti su atvejais, kai žmonės tik dėl dėmesio trūkumo pasiskelbia esantys kitokios orientacijos. Nesakau, kad tai tinka tau, tikrai ne, bet tiesiog siūlau pamąstyti, kas verčia tave taip galvoti. Ar tai magiška trauka? Ar merginos atrodo tau gražesnės? O galbūt nesugebi bendrauti su vyriškos lyties atstovais ir taip nusprendei tik dėl to? Manau, kad pamastę mes galime atrasti įdomių dalykų, gal paaiškės, kad tau patinka ir moterys, ir vyrai? Prašau neįsižeisti, tiesiog noriu padėti susivokti savo mintyse ir jausmuose, kai tai padarysite jausitės labiau užtikrinta savo sprendimu.
Na, jei jau nusprendei, kad vis dėlto esi pasirengusi santykiams ir jau žinai kaip ir ko ieškosi siūlau kelis būdus tai daryti:

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „draugas lt pazintis“1. Pažinčių portalai. Nežinau, ar bandei ši būdą ar ne, bet siūlau pabandyti. Gali atrodyti, kad pažinčių portalai tik senberniams ir senmergėms, bet tai tikrai netiesa. Apsilankę tokiuose puslapiuose kaip: draugas pažintys, flirtas.lt tikrai gali atrasti savo bendraamžių, aišku, reikalinga registracija, bet tai nereiškia, kad reikia rašyti tikslią savo informaciją, gali pasivadinti pseudonimu ir taip tavo tapatybė nebus atskleista. Taip pat tenai gali pasirinkti, kokios pažintys tave domina, koks amžius, miestas ir panašiai, manau, tai tikrai geras variantas tavo atveju. Tiesa, rekomenduojamas amžius flirtas.lt svetainėje yra 18 ir daugiau metų.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „omegle“2. Chat'ų svetainės. Yra daugybė tokių svetainių internete, ir lietuviškų, ir nelietuviškų, bet turbūt pati populiariausia būtų Omegle. Turbūt daugeliui gali kilti klausimas: kas gi ta Omegle? Tai - portalas, kuriame tau atsitiktinai parenkamas nepažįstamas žmogus ir tu su juo gali susirašinėti ar kalbėti vaizdo pokalbiu. Iškart turiu perspėti, kad šiame portale dažnai galime rasti neadekvačių žmonių, kitaip sakant iškrypėlių, tad jei nenorite susitraumuoti savo vaikystės -nesilankykite. Puslapis leidžia lankytis nuo 18 metų ir nuo 13 metų su tėvu sutikimu, bet, žinoma, niekas neklausia tavęs, ar tavo tėvai žino ar ne, taigi, tai jau yra tavo asmeninis reikalas. Kiek teko susidurti, šiame puslapyje tikrai galima rasti normalių žmonių, brandžių pokalbių ir geriausia yra tai, kad visi išlieka anonimais, aišku, jeigu pati nepasakai savo duomenų nepažįstamajam. Na, o jei kalbant apie homoseksualus, tai šiame puslapyje jų pasitaiko, bet kartais gali tekti ilgai paieškoti, bet manau, kad su dideliu noru turėtum surasti ir tikiuosi, kad pradėsite bendrauti.


2 Komentarai

  1. Aš pasakysiu tik tiek, jog omegle, kad ir kaip bebūtų yra netinkamas puslapis žmonėms, kurie ieško su kuo pabendrauti. Kol tame puslapyje rašo žmogų su kuriuo galėtum įdomiai pasikalbėti turėsi pamatyti kelias dešimtis diedų žaidžiančiu su savo lytinių organu

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pilnai sutinku su tavimi, bet visada galima rinktis chat'ą ir tokių dalykų bus galima išvengti, aišku, neaišku ką tas žmogus už ekrano veikia. Čia, žinoma, kiekvieno pasirinkimas nori jis lankytis tokiame puslapyje ar ne :)

    AtsakytiPanaikinti