Tikslai, kuriuos turėtum išsikelti 2017-iems metamsPraėjo 2016-ieji metai, vieniems jie buvo geri, kitiems - nelabai. Visi žmonės išsikelia Naujųjų Metų proga įvairiausių pažadų. Vieni juos įvykdo, kiti - nespėja. O kad kątik atėję 2017-ieji įgautų didesnę prasmę, noriu pasiūlyti tikslus, kuriuos reiktų išsikelti šiems metams.

1. Pradėti sportuoti. Vienas iš populiariausių naujų metų pažadų. Tačiau pats metas nežadėti, o imti ir tai daryti. Kas trukdo susirasti tinkamą sporto rūšį? Šiais laikais jau galima išbandyti viską - sporto salę, sportą namie, zumbą, jogą ir kitas sporto rūšis. O atradus mėgstamą sporto rūšį ir pats žmogus jausis laimingas, ir didesnis užsidegimas pajudėti atsiras. 

2. Parašyti tikrą laišką. Turi draugę, kuri gyvena kitame mieste ar šalyje? Pats metas prisėsti, pasiimti tuščią popieriaus lapą ir tušinuką ir parašyti nuoširdų ilgą laišką! Manau, draugė, gavusi laišką, rašyta ranka, tikrai liks nustebusi. 

3. Įvaldyti naujo patiekalo receptą. Visada norėjai išbandyti kažko naujo, bet tam neprisiruoši? Pats metas išbandyti dabar! Kepk, virk, maišyk - eksperimentuok, kol patiekalas gausis idealaus skonio. O tada jau gali ir padaryti šventinį vakarėlį ir pasiūlyti paragauti tavo firminio patiekalo visiems draugams.

4. Perskaityti po 1 knygą kiekvieną mėnesį. Atrodo, paprasta užduotis - per 30 dienų perskaityti 1 knygą. Knygos plečia akiratį, o ir vakaras su knyga, vietoje telefono yra žymiai geriau.  

5. Susisiekti nors su vienu senu draugu. Kiekvienas turime tokių senų žmonių,  kurie mums kažkada reiškė daug, o dabar bendravimas laikosi "ant plauko" arba yra visai nutrūkęs. Pats metas susisiekti su žmogumi ir pasiūlyti susitikti prie kavos puodelio prisiminti senus laikus. Kas žino, gal sena draugystė vėl atgims...

6. Susidaryti beprotiškų svajonių sąrašą. Susidaryk sąrašą. Ir nesvarbu, kas yra tavo sąraše - įkopti į Everestą, nuskristi į kosmosą ar paplaukioti su rykliais. Užsirašiusi svajones, suprasi, kad kiekviena jų yra įgyvendinama. Pagalvok, kaip tu galėtum prisidėti prie svajonės išsipildymo, išskirk žingsnius ir jų imkis. Pamatysi, kaip dažniausiai yra lengva įgyvendinti savo svajones! 

7.  Iškeliauti į kokį nors kitą miestą. Visai dienai viską mesk ir iškeliauk į kokį nors miestą. Paklaidžiok gatvėmis, apsilankyk muziejuose ar kokiame renginyje, išgerk kavos senoje kavinėje, stenkis pažinti miesto istoriją - juk kiekvienas miestas yra kažkuo išskirtinis ir įdomus.

8. Išlipti iš komforto zonos. Kažką trokšti padaryti? Nori išmokti kažko naujo? Pats metas pagaliau perlipti per save ir tai padaryti. Nori išmokti plaukti? Užsirašyk į baseiną. Nori prisijungti prie kokios jaunimo organizacijos? Pats metas imti ir parašyti atsakingam asmeniui. Kas daugiau, jeigu ne tu gali tai padaryti? Kiekvienai priežasčiai galima rasti pasiaiškinimą, bet galima rasti ir priežastį ir sprendimo būdą, dėl ko ir kaip tai padaryti. 

O kokius tikslus jūs sau išsikėlėte naujiems metams?

2 Komentarai

  1. Aš jau pasidariau pažadų sąrašą ir tarp punktų yra beveik visi šie patarimai. Straipsnis labai patiko ir lengvai skaitėsi.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aprašyta paprastai, motyvuojsnčiai. Bettt labai panašus straipsnis buvo prieš kelias dienas, apie tai ką galima nuveikti sausi. Tad man šie straipsniai labai dubliuojasi, nes tokie patys arba labai panašūs tikslai iškelti tiek mėnesiui, tiek visiems metams. Orginalumo merginos!!😄😄

    AtsakytiPanaikinti