Tikslai, kuriuos turėtum išsikelti vasario mėnesiui

Naujas paskutinis žiemos mėnuo, pagaliau ateis pavasaris, dienos eis ilgyn, o kad laukiant pavasario vasario mėnuo neprailgtų, rekomenduojame tikslų sąrašą, kuriuos tau reiktų įvykdyti per šį mėnesį. 


1. Skambutis. Dažniau paskambinti močiutei ar garbaus amžiaus tetai. Jos nudžiugs sulaukusios tavo skambučio, juk ir pačios būdamos senyvo amžiaus norėtume sulaukti skambučio nuo artimiausio žmogaus.

2. Laiškas. Parašyti tikrą laišką mylimam žmogui, priklijuoti ant jo pašto ženklą ir įmesti į pašto dėžutę. Žmogus tikrai nudžiugs gavęs popierinį laišką, juk šiais laikais, popierinių laiškų nelabai siunčiame. O taip parodysi, kad žmogus tau yra brangus ir nepagailėjai laiko rašydama laišką ranka.

3. Knyga. Prisiminti knygą, kurią visada norėjote perskaityti. Nustatyti terminą, per kurį turite šią knygą perskaityti, ir atsiduoti nepakartojamam skaitymo malonumui. Skaitymas plečia mąstymo ribas, taip pat padeda geriau suvokti pasaulį.

4. Žodžiai.  Išmokti nors 200 angliškų ar kitos kalbos žodžių. Žodžių mokėjimas plečia ribas, jūs galėsit daug laisviau bendrauti, o žodžiai ateityje tikrai labai pravers. Geriau yra pradėti ankščiau, negu niekada.

5. Patiekalas. Išmokti pagaminti naują patiekalą. Galbūt nori senai išbandyti naują receptą, tačiau vis neprisiruoši? Vasaris - tinkamas metas eksperimentams!


6. Tyrinėjimas. Gyveni mieste, tačiau jo dar neištyrinėjai? Pats metas dabar! Vasario mėnesio orai prognozuojami šilčiau, tad pasidaryk žemėlapį ir aplankyk savo miesto lankytinas vietas. O galbūt vyksta koks renginys ar paroda? Griebk draugę ar draugą už parankės ir žengte marš! Ir laiką naudingai praleisi, daug ko sužinosi ir su draugais pabūsi. Du zuikiai vienu šūviu - kas gali būti geriau?

7. "Geocaching" . Jeigu dar neišbandei, pats metas atsisiųsti šią programėlę ir pasileisti ieškoti lobių. Šis žaidimas tikrai įdomus ir populiarus pasaulyje. Patikėk, nenusivilsi. Gali tekti ir kopti į medį ar keliauti į negyvenamus namus, adrenalino ir gerų įspūdžių gausi su kaupu!

8. 30 dienų iššūkis. Vis planuoji pradėti sportuoti? Tačiau niekaip neprisiverti? Noriu pasiūlyti išbandyti 30 dienų iššūkį. Kiekviena diena yra vis sunkesnė, tačiau jau ir po mėnesio yra
pastebimi dideli rezultatai.

9. Internetas. Kuo mažiau laiko pasistenk praleisti be interneto ir išlįsk į lauką su draugais ar viena. Pasivaikščiojimas veikia daug geriau negu sėdėjimas prie kompiuterio. O ir sveikiau.

10. Atsikratyk. Peržiūrėk savo daiktus, persitvarkyk kambarį ir išsimesk mažiausiai 10-ies daiktų, kurių tau nereikia. Patikėk, jausiesi laisvesne ir kažko atsikračiusi.

O ar tu jau turi išsikėlusi kokių tikslų vasario mėnesiui? O jeigu ne, galbūt pasinaudosi mano patarimais? Laukiu tavo nuomonės komentaruose!


9 Komentarai

 1. Merginos, jei neturit ką rašyt, tai ir nerašykit, nes pačios turėtumėte susivokti, kad šiuos pasiūlymus ne vieną ir net ne du kartus jau girdėjome ir skaitėme! Gal sugalvokit kažką naujo? O po to dar prašot iš skaitytojų dėmesio ir norite, kad paliktume komentarą... O ką čia ir pasakysi, kai nieko doro nesugalvojat.
  Ankstesnis TD buvo daug šaunesnis... O dabar tas pats per tą patį. Daugiau paveikslėlių, nei pačio straipsnio. Esu beprotiškai nusivylusi rašytojomis ir pačiu TD.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtent. Negi nieko naujo nesugebat sugalvot?

   Panaikinti
  2. O aš nesutinku! Tai kas, kad ne vieną ir ne du kartus šitą girdėjot?! Bet susimąstykit, ar bent taip darot?! Abejoju =.= ir be to jus kažkas vertė skaityt? Neeeeeee! Tei, ked ramikites, nervus į koncervus ����

   Panaikinti
 2. Labukas , o gal galėtum padaryti apie Geocaching programa apie kuria pasakojai

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnis apie Geocaching jau yra

  AtsakytiPanaikinti
 4. http://www.teenagedreams.lt/2015/08/geocaching-puikus-laisvalaikio.html

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonime, kuri nesutinka: čia viskas seniai daroma. Aš pati dar ir dabar žaidžiu Geocaching... Čia viskas yra labai nuvalkiota, o straipsnis vertas 0 balų... Man labai nepatiko ir pritariu pirmajai anonimei. Sugalvokit ką nors naujo ir niekas čia nesinervina, o jei nepatinka nuomonė - neskaityk.

  AtsakytiPanaikinti