Blogiukai - magnetas, traukiantis geras mergaites

Blogiukai - magnetas traukiantis geras mergaites


Blogi vaikinai vadovaujasi principu: kuo būsiu jai blogesnis, tuo ji mane labiau mylės ir dėl manęs padarys viską. Panašu, kad tai tiesa. Mes pametame galvą, svajojame apie blogiuką šalia savęs ir esame pasiruošus dėl jo bristi jūras ar eiti į pasaulio kraštą, nors ir žinome, kad tokie santykiai nieko gero nežada. Bet kodėl taip yra?

   Tyrimai rodo, kad merginos tikrai nori blogiukų draugijos. Tokie vaikinukai labai patrauklūs, pavojingi, negalvojantys, ką mano kiti, laužantys taisykles ir gyvenantys pagal savas - tikras uždraustas vaisius, kuris, nori nenori, traukia. Sutvarkyta šukuosena, stilingi drabužiai ir pagrindinis ginklas - kerinti šypsena nepalieka abejingų. Tokia išvaizda merginų akimis subrendusio ir nepriklausomo vyro ženklas. Kuklios, silpnos, pilkos pelytės svajoja apie tokius, kaip apie riterį ar gelbėtoją, kuris apgins ir apsaugos.
   Pasibelsti į tokio vaikino širdį - tikras iššūkis. Noras būti jo mažąja mergyte ir fantazijos apie draugystę kaip iš knygų ar filmų ima viršų. Vaizduojama svaiginanti, nutrūktgalviška ir lyg iš pasakos dviejų priešingų širdžių meilė įtraukia, apsupa kerais. Kuri viso šito nenorėtų patirti savo kailiu? Kam įdomus tylus, kuklus ir taikus vaikinas? Su juo taip nuobodu, jokių kvapą gniaužiančių nuotykių, jokio adrenalino, o juk taip norisi maištauti...
   Vienas iš viliojimo įrankių - abejingumas ir šaltumas, kuris, taip pat mums apdumia akis. Į tave žvelgia taip, lyg būtų nepasiekiamas ir nepalaužiamas. O tu eini iš proto. Kaip atkreipti šio princo dėmesį?! Kada pagaliau jis mane pastebės?! Sunkiai gaunama pergalė juk saldesnė, todėl verčiamės per galvą, kad tik jam įtiktumėme.
   Blogi berniukai pasižymi savybe kartas nuo karto būti geru tik tau. Tai kaip medus bites traukia lyg ausų įsimylėjusias naivuoles, mus. Juk pagaliau jis atsako į tavo jausmus! Kalbasi su tavimi, juokiasi kartu... Bet, deja, tai tik graži juodojo princo apgaulė.
 
Blogiukai pastebėję, kad esi lyg žuvelė užmestame jausmų ir vilionių tinkle pradeda manipuliuoti tavimi. Lyg ir parodo kartas nuo karto neabejingumą, lyg ir leidžia suprasti, kad, galbūt esi ta vienintelė, klausinėja apie tave tavo draugų, kurie, žinoma, tau praneša apie tai. Taip dar labiau įsiaudrina tavo jausmai ir paskęsti jo vilionėse, o jis tuo mėgaujasi, nes tapai dar viena jo žavesio auka. Jie kaip profesionalai išmano ką daro, kaip paveikti ir apvedžioti aplink pirštą.
   Iš patirties sakau, be reikalo lauki, kol tas jaunuolis tau parodys šiltus jausmus. Naivios mintys, išsigalvojimai ir prisigalvojimai tau gali pakenkti ar net įvaryti depresiją. Skaudi vienpusė meilė durs į paširdžius ir persekios kaip juodžiausias šešėlis.

   Blogiukai - narkotikas, nuo kurio mes priklausomos, bet siekdama šalto kaip ledkalnio berniuko dėmesio, nepamiršk kuklių džentelmenų, kurie tik ir laukia savo eilės.4 Komentarai

  1. Mane tai prajuokino truputį. Aiškini, lyg BŪTINAI "blogiukai" skaudina. Idk, esu susidūrusi su ne viena pora, kur mergina - moksliukė, ideali dukra ir draugė, vaikinas - maištautojas ir šiaip badass, bet su mergina elgiasi kaip su princese eilę metų, myli ir t.t. Nereiškia, akd vaikinas neturi jausmų. Galėjai kalbėti apie GALIMAS tokios antro pusės pasėkmes, bet ne 100% tokių santykių rezultatą.

    AtsakytiPanaikinti
  2. dar turi daug kur patobulėti. norėjosi, kad apie viską papasakotum konkrečiau, įvardintum patarimus ir, pavyzdžiui, papasakoti, kaip atpažinti, kad vaikinas, kurį įsimylėjai, yra visiškas "f*boy", tavęs negerbia ir kad jokių santykių su juo pradėti neverta. sėkmės rašyme, nesustok :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Bet ar kada pagalvojat, kodel mus, merginas, traukia blogi berniukai (ir as turiu omenyje ne tuos, kurie su jumis elgiasi kaip su princese)? Prisiminkit, kaip kai buvot mazos tevai sakydavo, jog jei skriaudzia tai myli.

    AtsakytiPanaikinti