ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Didžioji baimė - suklysti


Tikriausiai žinai, kas toks yra Tomas Edisonas. Taip, tai tas vyrukas, išradęs elektros lemputę. Kartą jo paklausė: ,,Kiek kartų tau nepavyko?''. Tomas atsakė: ,,Bandžiau devynis tūkstančius devynis šimtus devyniasdešimt devynis kartus''. ,,Tau nepavyko tiek kartų?!'' - nustebo pašnekovas. ,,Ne, tiesiog aš žinau devynis tūkstančius devynis šimtus devyniasdešimt devynis būdus neišrasti elektros lemputės'' - atsakė Edisonas.

Leiskit paklausti, ar jums kada buvo nepasisekę, nepavykę? Po kiek nesėkmių nuleidote rankas? Po pirmos, antros, na gal ir po trečios nesėkmės viską metate. Tikslas lieka nepasiektas, o jūs skundžiatės nelaimingu gyvenimu. Galiu pasakyti, kad jie, visi garsūs išradėjai, mokslininkai ir sportininkai, jiems nepavyko dešimtis tūkstančių kartų. Bet jie savimi tikėjo ir pasiekė tikslą. Jie nenuleido rankų, ir dabar yra garsūs ir sėkmingi žmonės.


Garsiosios ,,Hario Poterio'' autorės J.K Rowling rankraštį atmetė vienuolika kartų. Penicilino išradėjui A. Fleminigui nepavyko šimtus kartų, M. Kiuri atidavė savo sveikatą dėl mokslo, lažinkimės, kad ir Leonardas da Vinčis ne iš pirmo karto nutapė Mona Lizą. O kiek turi stengtis sportininkas, kad pasiektų gerų rezultatų, kiek kartų Madona nepataikė į taktą, kol tapo tokia garsia dainininke, kokia yra dabar.

Kad pasiektum tikslą, reikia žinoti vieną dalyką - klysti nėra blogai. Mes mokomės iš klaidų. Tiesiog - nesustok.

,,Visada bandyk. Visada klysk. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. Klysk dar kartą. Klysk geriau.'' - S. Becket.


DALINTIS:

1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

Visų pirma, šlovė ir sėkmė ne tas pats, kas laimė. Parašyta labai paviršutiniškai. Trūko teksto, įsigilinimo, galbūt patarimų skaitytojams. Sėkmės toliau rašant ;)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google