Interviu su vlogere Gabija Butkute

Gabija Butkutė nuotrauka.

Šiandien nusprendėme pasidalinti su jumis interviu su dar viena vlogere - Gabija. Gabija yra paprasta paauglė, kuri eina į mokyklą, daro namų darbus, eina pasivaikščioti su draugais, mėgsta žiūrėti filmus ir t.t. Ji elgiasi kaip ir kiekviena paauglė. Tačiau Gabija turi vieną hobį, kuriuo užsiiminėja jau metus - ji yra vlogerė. Gabija šiuo metu turi 25 526 prenumeratorius, kurie daro ją laimingą, motyvuoja kurti ir siekti savo svajonių. Taigi, ji yra tikrai mėgstama, žiūrima ir populiari. Gabijos kanalą galite rasti paspaudę čia.
Na, o dabar metas interviu!

Papasakok apie save. Kuo užsiimi, kuo domiesi, kokie yra tavo hobiai?
Aš esu Gabija. Man 14 metų ir esu vlogerė. Visada domėjausi viskuo, viskas man buvo įdomu. Esu išbandžiusi tiek piešimą, tiek šokius ir daugumą kitų veiklų, o dabar jau metai, kai kuriu video ir šiuo metu tai yra mano mėgstamiausias ir mylimiausias užsiėmimas. 

Kaip sugalvojai pradėti kurti? Gal tai buvo tavo svajonė? 
Galima ir taip pavadinti. Nuo mažens domėjausi tuo ir stebėjau, kaip tai daro kitos įžymios vlogerės. Tiesiog visuomet norėjau kurti ir vieną dieną pasiryžau įvykdyti savo svajonę. 

Ar keldama patį pirmąjį savo video jautei baimę, jaudulį? Papasakok, kaip jauteisi, kai padarei savo pirmąjį filmuką viešu? 
Labai bijojau, tačiau pamenu, kad po poros dienų turėjau išvykti į kitą šalį ir tada visiškai pamiršau, jog kažką įkėliau į "Youtube". 

Na, o kaip grįžai, tavo filmukas buvo sulaukęs daug peržiūrų ir prenumeratorių? 
Ne, bet ir nesitikėjau to. Apie mėnesį ar net du buvau su 20-30 prenumeratorių, tačiau neliūdėjau, nes žinojau, kad pradžia yra sunki.

Kai pasakei savo tėvams, jog nori filmuoti video ir kelti juos į "Youtube", kaip jie reagavo? Palaikė tave?
Mama visada žinojo ir matė, kad tuo domiuosi. Ji visada mane palaikė. Na ir vieną dieną priėjau ir pasakiau, kad nusprendžiau kelti savo video į "Youtube" svetainę. 

Ar mokykloje sulauki pašaipų, kritikos? Kaip į ją reaguoji? 
Pradžioje labai kreipiau į tai dėmesį. Stengiausi parodyti, kad man nerūpi, bet tai labai paveikė mano pasitikėjimą savimi. Dabar pasikeičiau, nebekreipiu į tai dėmesio, nes žinau, kad darau tai, ką noriu, ir tik tai daro mane laimingą, todėl nesistengsiu įtikti kitiems, kad patikčiau.

Eidama gatve sulauki keistų žvilgsnių, o galbūt kas nors tave atpažinęs prieina pasisveikinti ir nusifotografuoti? Koks užplūsta jausmas, kai tai  nutinka?
Dažnai sulaukiu visokių žvilgsnių. Vieni žiūri ir juokiasi, o kitiems smagu, jog užsiimu tokia veikla. Man būna labai smagu, kai kas nors išdrįsta prieiti, pasisveikinti ir nusifotografuoti. 

Kokius video tau labiausiai patinka filmuoti ir kiek tai užima laiko?
Stengiuosi filmuoti vis kitokius video, bandyti kažką naujo ir dar neišmėginto. Dažniausiai vienam video aš skiriu 3-4 valandas. 

Ar žiūri kitų youtube'rių video? Kurie tavo mėgstamiausi ir žiūrimiausi? Ar yra tokia "Youtube" asmenybė, kurią gali laikyti pavyzdžiu video kūrime?
Žiūriu labai daug video, tačiau šiuo metu mano žiūrimiausi yra Jeffree Star, Tana Mongeau, na ir labai daug dar ir kitų. 
Nelabai žinau tokią asmenybę, kurią galiu laikyti pavyzdžiu. Tiesiog stengiausi būti savimi ir filmuoti taip, kaip man patinka. 

Na, o kokius video tau pačiai labiausiai patinka žiūrėti?
Mano žiūrimiausi video yra apie makiažą. 

Ar kada buvo į galvą šovusi tokia mintis "Viskas, nebekursiu, atsibodo"?
Dažnai tokios mintys šauna į galvą, bet visada padarau pertrauką, palaukiu truputį, nedarau visko skubotai ir nemetu visko. Na, o po kurio laiko vėl ateina noras kurti ir vėl filmuoju. 

Na, ir pabaigai, Gabija, ko galėtum palinkėti "Teenagedreams" skaitytojams, norintiems pradėti kurti, tačiau bijantiems?
Linkiu visiems daryti tai, kas daro jus laimingus ir niekada neklausyti, ką sako kiti, tik jūs galite nuspręsti, siekti savo svajonių ar ne. Neleiskite, kad joms pildytis trukdytų kiti! 
0 Komentarai