Kokosiniai sausainiai prieš ateinantį pavasarį!

Dar vienas nuostabiai gardžių sausainukų receptas. Tikriausiai labai nuobodu naršyti po receptų puslapius ir ieškoti sausainių, kurie tikrai gerai įvertinti ir laiko patikrinti.Esu ragavusi tikrai daug įvairių sausainių ir noriu pasiūlyti lengvai paruošiamus kokosinius sausainius, kurie ypač prie kavos tiks! Taip pat juos paruošti pavyks kiekvienam, nes šie sausainiai nesunkiai pagaminami.

Reikės:
1. 2 kiaušinių
2. 120g. Cukraus
3. 200g. Kokosų drožlių
4. Miltų
5. 1 arbat. šaukšt. vanilinio cukraus.

Kepti 160o C temperatūroje, kol švelniai paruduos.

Darbo eiga: Išplakti kiaušinius iki standžių putų, tuomet į kiaušinių putas suberti cukrų ir maišyti kol visiškai ištirps. Į plakinį suberti kokosų drožles ir išmaišyti. Tuomet į masę įdėti vanilinio cukraus ir pilti miltus, kol masė pasidarys tirštesnė ir bus lengviau formuoti sausainius. Kai viskas paruošta, rankomis galite pradėti formuoti sausainius, apvalius, plokščius, rutuliukus, kaip kam patinka. Kai suformuojate sausainių formą, laukite kol orkaitėje švelniai paruduos. Gardu valgyti ir ką tik iš orkaitės ir atšalusius.

Mano nuomonė: Kadangi nelabai mėgstu gaminti, tikėjausi, kad sausainiai sunkiai gaminsis, tačiau supratau, kad kiekvienas juos gali pasigaminti lengvai ir visiems išeis. Sausainiai išėjo tikrai skanūs ir sotūs. Man asmeniškai labiau patinka karšti.

Jei jau bandėte šį sausainių receptą, prašau pasidalinti apie juos savo nuomone komentaruose, lauksiu!


1 Komentarai

  1. Aš pati nesu tokių sausainukų dariusi, bet mama, visai šeimai iškepa tokių karts nuo karto ^^ Skonis neišpasakytas! Galbūt receptas ne toks kaip straipsnyje, bet tikrai panašus :) Verta pabandyti pasidaryti tokių ;))

    AtsakytiPanaikinti