Lūpų balzamai

Lūpų balzamai - tai priemonės, kurios mums reikalingos vos ne kiekvieną dieną. Vasarą gal mažiau, o žiemą daugiau, bet reikalingos. Ir labai dažnai iškyla klausimas ,,Kurį geriau pirkti?", ,,Kuris labiau vertas būti mano kosmetinėje?" ir pan. O dar dažniau mums galvą susuka gražios pakuotės ar reklamos, kurios pasako tik pliusus, o minusų neatranda. Tad, kad tokių problemų nebūtų, noriu su tavimi pasidalinti savo nuomone apie kai kuriuos lūpų balzamus, kurie galbūt populiarūs, bet ne visi tokie šaunūs, kaip gali pasirodyti.

MAYBELLINE "BABY LIPS" Šiuos vazelinus, spėju, matei ne kartą parduotuvės lentynoje ir galbūt susižavėjai pakuote ar atsiliepimais. Jų yra be galo daug ir išsirinkti iš dešimčių vieną yra tikrai sunku. (Nuotraukoje pateikti visi, kuriuos teko išbandyti.)
1 - asis "Cherry me" man nepaliko didelio įspūdžio. Žavi tik neryškia rožine spalva ir neerzinančiu vyšnių kvapu.
2 - asis "Dr rescue coral crave" man asmeniškai patiko labiau už pirmąjį. Jis suteikia labiau blizgėjimą nei rožinę spalvą, taip pat maloniai šaldo lūpas, kas man labai patinka.
3 - asis "Dr rescue too cool" iš šio ketvertuko - mano mėgstamiausias. Man patinka taip kaip jis jaučiasi ant lūpų ir jas šaldo. Bespalvis, tik suteikia blizgėjimo, o kvepia mėtomis. Puikus variantas paprastą dieną, kuomet lūpas reikia tik padengti. Tai vienintelis "Baby lips", kurį pirkčiau antrą kartą.
4 - asis "Hydrate" iš šių keturių išsiskiria tuo, kad apsaugo nuo saulės spindulių (20 SPF), tai jis labiausiai tinka vasaros metu.
Apibendrinant, manau, kad šios priemonės nėra prastos, bet tikrai ne tie variantai, kurie padėtų nuo lūpų suskirdimo.
Gali įsigyti ,,Drogas" ar ,,Eurokos parduotuvėse. Kaina apie 2,60 €.

     BLISTEX "LIP SENSITIVE" 
                         
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „blistex vazelinas“

Ši lūpų priemonė paprasta, tačiau man tikrai patiko. Būtent šis lūpų balzamas bespalvis ir bekvapis. Bet puikiai padeda nuo lūpų suskirdimo, išsilaiko gana ilgokai. Kaina ir kokybė puikiai kartu draugauja, tad manau, kad šis produktas vertas dėmesio.
Gali įsigyti "Eurovaistinėje". Kaina apie 3,00 €.


THE BODY SHOP "BORN LIPPY"

1 - asis lūpų balzamas kvepia braškėmis ir rausvos spalvos, o 2 - asis kvepia arbūzais ir suteikia blizgesį bei rožinį atspalvį. Štai tokie skirtumai tarp jų, bet man labiau patinka antrasis, nes pirmojo kvapas mane šiek tiek erzina. 
O apibendrintai kalbant, tai šie nėra mano labai mėgstami. Didžiausias jų minusas, kad reikia tepti pirštais, man labiau patinka vazelinai tūbelėse nei tokiuose indeliuose. O jei tau iškilo klausimas ,,Ar jis padeda žiemą, kai už lango šaltukas, o lūpos nesidžiaugia?" atsakau į tavo klausimą ,,Ne". 
Gali įsigyti "The Body Shop" parduotuvėje. Kaina 5,50 €.

,,CARMEX"
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „carmex“
Štai šis mano mėgstamiausias ir tas, kuris labiausiai padeda. Žinau, kad apie jį, jau kalbėta šiame puslapyje, bet negaliu nepasidalinti tokiu gėriu. Vos dvi dienos naudojimo ir tavo lūpos švelnut švelnutėlės. Vienas dalykas, kuris gali tau nepatikti - tai kvapas. Bet man jis nemaišo ir sakyčiau net patinka. Aišku gali įsigyti vyšnių, braškių, mėtų ar kt. kvapo ir kitokiose pakuotėse. Taip pat maloniai šaldo. Vienu žodžiu - stebuklas. 
Gali įsigyti "Eurokos ar "Drogas parduotuvėse. Kaina apie 4,60 €.


NIVEA "ACAI & WILD APPLE"

Susijęs vaizdas

Šį galėčiau pavadinti pavasario, vasaros must have dėl pojūčio užsitepus ir kvapo. Net nežinau kaip apibūdinti kvapą, bet jis švelnus ir man labai patinka. Daug ką pasakyti neturiu, bet jis tikrai vertas tavo dėmesio, jei lūpos nėra problematiškos.
Gali isigyti "Eurokos" ar "Drogas" parduotuvėse. Kaina apie 2,50

O ką apie šias lūpų priemones galėtum pasakyti tu? Nuomonių lauksiu komentaruose!2 Komentarai

  1. Tai labai fainas įrašas dabar tikrai žinosiu kuriuos 4 norėčiau turėti namuose tai 2 ir 3 baby lips jau nusižiūrėjau ir carmex bei blistex esu carmex bandžius man tikrai labai patiko ir gerai ,kad šaldo.Tai apie įrašą taip jis man labai labai patiko ir gerai kad parašei kainas ir kur įsigyti .O gal galėtum kitame įraše apie mokyklą ar kosmetika nu žinai kažką labai mergaitiško parašyti.Bet ir esi tokia talentinge rašime nuostabus įrašiukas šaunuolė.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Esu bandžiusi Baby Lips, visiškai nepatiko, lūpos tik dar labiau suskeldėja. Asmeniškai nerekomenduočiau :D
    Įrašas įdomus, greitai susiskaitė:) Ačiū!

    AtsakytiPanaikinti