"Papasakok man apie tobulą dieną"

Taigi, žengiu čia su dar viena puikia knyga, kuri priverčia ne menkai drebėti ją skaitant.. Tikriausiai norisi ko nors neįprasto, knygų, kurios yra originalios, neeilinės bei įtraukiančios. Norisi išskirtinių ir sukrečiančių istorijų.. Galbūt keistokos meilės istorijos, kuri įkvėptų nuveikti ką nors naudingo. Tačiau tikriausiai visiems mėgstantiems skaityti norisi širdį drebinančios ir įtampą išlaikančios knygos, tokios, lyg pats patirtum visus išbandymus joje.. Knygos, kuri privers susimąstyti..

"All The Bright Places" | "Papasakok man apie tobulą dieną"


Teodoras Finčas - Keistuolis mokyklos vaikinas, norintis nusižudyti, tačiau kiekvieną kartą jis atranda kažką, kas jį sulaiko nuo to. Teodoras, galima sakyti, keistas vaikinas, gebantis sulaikyti kvėpavimą labai ilgai dėl ilgo nekvėpavimo po vandeniu bei vaikinas, keičiantis savo asmenybes. Vieną dieną jis gali būti rokeriu, kitą - paprastu mokyklos vaikinu, tačiau tikriausiai nė vienas dar nėra tiek bėgiojęs, kiek bėgioja Teodoras, tai vienintelis būdas jam prasiblaškyti.. Tuomet Violeta - ilgų plaukų mergina, nešiojanti bjaurius jai netinkančius akinius bei priklausanti mokyklos populiariųjų būreliui. Violeta skaičiuoja dienas, tačiau jomis nė kiek nesidžiaugia. Lemtingą dieną, ant varpinės atbrailos ketindamas nušokti, Teodoras sutinka Violetą. Visi mano, jog Violeta jį išgelbėjo. Tačiau jie abu žino, kad buvo atvirkščiai. Tuomet Finčas su Violeta gauna geografijos užduotį - Aplankyti Indianos įvairias vietas ir padaryti projektą. Tuomet viskas prasideda, begalinė Finčo ir Ultravioletos Supermarkės draugystė, kiekvienam kovojant su liūdesio problemomis bei vis geriau vienas kitą pažįstant.. Kaip gi baigsis jų kova su liūdesiu?


Tai knyga, kuri  yra pakerėjusi ne vieną, knyga, kuri priverčia išlieti nemažai ašarų bei daug juoko. Skaitant šią istoriją, mano jausmai bei požiūris į gyvenimą buvo sujaukti kaip niekad. Manau, tai nutiks ir jums.. Tai knyga, kuri priverčia nemenkai susimąstyti, knyga, kuri įtraukia, nėra banali bei neoriginali. Ši istorija, daugelį sužavėjusi ir puikiai parašyta rašytojos - Jennifer Niven. 

"Galbūt - jiems pavyks atrasti net taip ilgai ieškomą tobulą dieną. Nuo pradžios iki galo. Kai nenutinka nieko baisaus, liūdno ar įprasto. DIENĄ, KURI ĮKVĖPS LIAUTIS LIŪDĖTI IR PAMILTI GYVENIMĄ." - Jennifer Niven. 


2 Komentarai

  1. Skaičiau! Dar pamenu kaip vasarą nusipirkau šią knygą ir pradėjus skaityti negalėjau nustoti kol nebaigsiu. Tai tikrai kažkas kitokio, kažkas kas verčia susimąstyti ir pagalvoti apie gyvenimo prasmę. Nu tikrai nerealu! Verta skaityti <3

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ši knyga yra viena iš mano mėgstamiausių ♡Ji tikrai tikrai labai gera! ♡

    AtsakytiPanaikinti