ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Priversk save veikti

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „success“


Tai, ką turi išgirsti


Yra dalykų, kuriuos visi kažkada turime pamatyti ir suprasti. Yra dalykų, kurie yra tokie galingi, kad priverčia mus daryti beprotiškus dalykus. Šiandien šis straipsnis bus kitoks nei visi, aš nekalbėsiu, nemokinsiu jus nieko naujo, o leisiu tai padaryti kitiems, žinoma, jei jūs išdrįsite paspausti PLAY mygtuką. Šiandien su jumis dalinuosi video, kurie privers susimąstyti, priversū keisti savo gyvenimą ir aplinką. Nebijok pradėti keisti savo gyvenimo!

P.S. Jei jau matei šiuos video, tiesiog praleisk šį straipsnį ir leisk tiems, kurie dar to nematė, pasidžiaugti galimybe. Ačiū.

DALINTIS:

4 komentarai:

S.S ;) rašė...

Štai. Būtent šito man ir reikėjo. Ačiū tau už šį straipsnį. Radau tai, kas mane įkvėpė. Tikiuosi tai padėjo ir kitiems :)

Akvilė Stankevičiutė rašė...

Prašau. Gera padėti :)

Andžela Jociūtė rašė...

AČIŪ už šį straipsnį...seniai ieškojau motyvacijos ir pagaliau ją radau. Pirmi du video privertė labai susimąstyti...dar kartą AČIŪ

Elizabetony rašė...

Pirmą video peržiūrėjau dešimt kartų ir kiekvieną kartą kūnu vaikščiojo šiurpuliukai. Man labai labai patiko.

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google