TD blykstė: Zoella Sugg

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „zoella style“

Šiuo metu "Youtube" svetainėje galima rasti daug ko: dainų, juokingų vaizdelių, video pamokėlių, receptų, žmonių, kurie kuria video apie savo gyvenimą, grožį, sportą ir t.t. Galiu tikrai patvirtinti, jog šioje svetainėje gali surasti, ką tu tik nori ir tam ribų tikrai nebus. Na, o šiandien noriu šiek tiek papasakoti tau apie vieną labai garsią "Youtube" žvaigždutę ir rašytoją Zoella Sugg.

Labai trumpa informacija:

Tikras vardas: Zoe Sugg
Amžius: 26 metai
Gimimo data: 1990.03.28
Gimimo vieta: Anglija
Ūgis: 1.63 m
Akių spalva: mėlyna
Vaikinas: Alfie Deyes. Jo "Youtube" kanalai čiačia ir čia
Brolis: Joe Sugg. Jo "Youtube" kanalai čia ir čia.
Zoella pradėjo kurti video 2009 metais. 


Zoe
 šiuo metu turi du kanalus, kuriuose kelia savo video. Pirmame kanale, kurį rasite čia, ji kelia video labiau susijusius su grožiu, o antrame kanale (jį rasite čia) Zoella kelia vlogus, kuriuose ji filmuoja savo visą dieną: kaip ji ją praleidžia, kuo užsiima, su kokiais žmonėmis būna, ką gamina ir t.t. Šiuo metu Zoella pirmame kanale turi net 11543992 prenumeratorius. Gana neįtikėtini skaičiai, ar ne? Na, o antrasis turi 4523727 prenumeratorius. Iš to galima suprasti, jog ji yra tikrai labai garsi ir žinoma "Youtube" svetainėje.

Zoella yra taip pat ir rašytoja. Ji yra išleidusi tris savo knygas, iš kurių dvi jau yra pasiekusios ir Lietuvos knygynus, o trečioji dar laukia savo eilės.
Pirmoji knyga vadinasi "Girl online", antroji knyga yra "Girl online on tour", trečioji - "Girl online going solo".


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „zoella sugg books“ Vaizdo rezultatas pagal užklausą „zoella sugg girl online on tour“ Susijęs vaizdas

Kokia veikla Zoella dar užsiima? Ogi mergina yra išleidusi savo grožio produktų liniją. Kadangi vienas iš jos hobių yra grožio produktai, kurių ji pati turi begales, nusprendė, jog nori turėti ir savuosius, taigi pristatė jau ne vieną savo vardo kosmetikos liniją. 


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „zoella cosmetics“
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „zoella cosmetics“ Vaizdo rezultatas pagal užklausą „zoella cosmetics christmas collection“

Zoella su savo vaikinu turi mielą, mažą šuniuką, kurį jie yra pavadinę Nala, be jos Zoella neįsivaizduoja savo gyvenimo ir viename iš savo filmukų buvo pasakiusi: "Aš neįsivaizduoju, koks mano gyvenimas buvo, kai aš neturėjau Nalos. Ji mano gyvenime užima labai didelę vietą."


Susijęs vaizdasVaizdo rezultatas pagal užklausą „zoella alfie and nala 2016“Vaizdo rezultatas pagal užklausą „zoella alfie and nala 2016“

Šiek tiek faktų apie Zoella Sugg:

 1. Zoellos mėgstamiausias kompiuterinis žaidimas yra "The Sims" 
 2. Zoellos didžiausia baimė yra vorai.
 3. Ji Kalėdiniu laikotarpiu dievina žiūrėti filmą "Kai Grinčas Kalėdas vogė".
 4. Lelijos yra jos mėgstamiausios gėlės. 
 5. Zoellos pirmasis žodis buvo "tėtis".
 6. Zoellos mėgstamiausia kavinė - restoranas yra "Nandos"
 7. Vairavimo teises ji išlaikė iš trečiojo karto.
 8. Pirmą kartą Zoella pradėjo dirbti kavinėje. 
 9. Ji niekada nebandė rūkyti.
 10. Jos mėgstamiausia šventė - Kalėdos.
Jos vaikinas Alfie Deyes taip pat yra garsus youtube'ris ir šie jaunuoliai yra laikomi viena įtakingiausių Didžiosios Britanijos porų, kurių vaškinė figūra jau stovi Madame Tussauds muziejuje. Tai skamba tikrai įspūdingai, o vaškinė figūrą atrodo dar įspūdingiau. Pasižiūrėk. 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „zoella and alfie wax figures“

Atrodo tikrai nusotabiai ir tikroviškai, taip? 
Ir ką gi galim iš viso to pasakyti? Zoella yra vos 26 metų, o jau yra tiek daug pasiekusi. Ji gali būti viena iš pavyzdžių, pagal kurį būtų galima sekti. Juk kaip ir sakiau, jos pirmasis darbas buvo kavinėje, o kas iš viso to išsivystė? Daug pasiekusi ir pozityvi asmenybė. 

 Pabaigai norėčiau tau įkelti Zoellos du naujausius video. Vieną iš vieno kanalo, o kitą - iš kito.
Tikiuosi, kad šis straipsnis tau buvo naudingas. Jei jau žinojai šią asmenybę, galbūt sužinojai dar daugiau apie ją. Na, o jei dar ne, tada bėk žiūrėti jos kuriamų filmukų. Galiu garantuoti, jog Zoella tau patiks, jei mėgstamiausia tavo šventė yra Kalėdos, kurioms ruošiesi jau nuo rugsėjo, o kosmetiką renkiesi pagal kvapą ir pakuotės grožį.

8 Komentarai

 1. Jos tikras vardas Zoe, o ne Zoela

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jos tikras vardas Zoela, Zoe tik vardo trumpinys

   Panaikinti
 2. Ir šiaip labai daug netikslumų...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Zoe Elizabeth Sugg. Perrašiau tiksliai iš vikipedijos. O štai jos pseudonimas yra Zoella. Todėl labai prašau pakeisti, nes atrodo šiek tiek juokingai.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Visus kviečiu apsilankyti mano naujame bloge

  AtsakytiPanaikinti
 5. Apie Zoe TD raso jau nebepirma karta. Bukit originalesnes

  AtsakytiPanaikinti