TD penktadienio filmas: "Aš prieš tave"


Kaip ir kiekvieną penktadienį, metas rubrikai "TD penktadienio filmas". Šį penktadienį noriu pasiūlyti lengvą ir romantinį filmą su šiek tiek liūdesio prieskoniu. Filmas vadinasi "Aš prieš tave".


Trumpa informacija:

Metai: 2016
Žanras: Dramos, Romantiniai
Režisierius: Thea Sharrock
Vaidina: Sam Claflin, Emilia Clarke, Vanessa Kirby, Eileen Dunwoodie, Pablo Raybould, Gabrielle Downey,...

Aprašymas:

Luiza Klark– mergina, gyvenanti mažame miestelyje ir žinanti daug ką apie ją supančius žmones. Vilas – paralyžiuotas vyras nekenčiantis visų jį supančių žmonių. Pastarojo mama pasamdo Luizą prižiūrėti paralyžiuotajį visiems šešiems mėnesiams. Nors pradžia ir ne rožėmis klota, jų santykiai palaipsniui stiprėja... pirmiausia jiedu jaučia vienas kitam neapykantą, po to vienas kitą pamėgsta, o galų galiausiai– įsimyli.

Anonsas


Atsiliepimai:

*Filmas tikrai vertas dėmesio . Mačiau kino teatre tai tikrai labai sukrėtė. Visa salė po filmo pabaigos braukė ašaras , deja peržiūrėjus antrą kartą , emocijos išliko tokios pat . Tikrai labai gražus ir verčiantis susimąstyti filmas.
*Niekada nežiūrėdavau tokių filmų nes manydavau , kad tai neįdomu. Bet kaip pažiūrėjau šį filmą tada nuomonė pasikeitė... tikrai nuostabus filmas ir šį filmą vertinčiau didžiausias balais
*Žiūriu antrą kartą, ir vistiek tos pačios emocijos, viską išgyvenu iš naujo. Ašarų upeliai vis riedėjo visą pabaigą. labai graudus filmas, kurį žiūrėčiau dar ir dar, ir verkčiau ir verkčiau... TOBULAS FILMAS, VERTAS AUKŠČIAUSIO ĮVERTINIMO.

Mano nuomonė:

Filmas tikrai vertas dėmesio, jautresni žiūrovai nubrauks ašarą. Puikiai tiks susimąstymo vakarui. Žiūrint šį filmą, vakaras tikrai neprailgs, o juokingi herojų poelgiai tikrai neleis sėdėti nuobodžiai. Taip pat tiks ir tiems kas mėgsta romantiką. 

O jūs galbūt jau matėte šį filmą? O galbūt ketinate pasižiūrėti? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose.


3 Komentarai

  1. http://www.teenagedreams.lt/2017/01/jojo-moyes-as-pries-tave.html?m=1 Jau buvo aprasytas sis filmas 🙂

    AtsakytiPanaikinti
  2. Mačiau, vienas mano mėgstamiausių filmų, visada verkiu jį žiūrėdama.. Tačiau ši istorija niekada neatsibos..

    AtsakytiPanaikinti
  3. Mačiau šitą filmą bet nesuprantu kaip galima apsižliumt

    AtsakytiPanaikinti