ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

TD penktadienio filmas: „Atskalūno laiškai“


Puikų penktadienio vakarą praleiskite su geru filmu! Šią savaitę portalas Teenage Dreams siūlo peržiūrėti „Atskalūno laiškus“ - tai nuostabus filmas apie penkiolikmetį berniuką, gvildenantis paauglių problemas.
Trumpai apie filmą
Metai: 2012
Žanras: Drama, Romantinis
Režisierius: Stephen Cbosky
Aktoriai: Emma Watson, Logan Lerman, Ezra Miller
Sukurtas pagal S. Chbosky knygą „Atskalūno laiškai“.

Aprašymas
Mielas ir naivus 15-metis Čarlis bando susidoroti su pirmosios meilės, geriausio draugo savižudybės ir savo paties psichinės ligos vaiduokliais, tuo pačiu metu bandydamas surasti savo vietą po saule. Naujoje mokykloje po savo sparnais jį priglaudžia vyresnių klasių moksleiviai Sem ir Patrikas. Nauji draugai bando padėti Čarliui apsiprasti realiame pasaulyje.

 Anonsas


 

Atsiliepimai
Nesveikai geras. Atspindi šiuolaikinį paauglių gyvenimą. Sukrečia iki sielos gelmių. Verta pamatyti. 
♦ Nuostabus filmas! Galiu drąsiai teigti, kad tai vienas geriausių ir įsimintiniausių filmų.
♦ Filmas sugraudino iki sielos gelmių...

Mano nuomonė
Filmas man paliko didelį įspūdį ir nei kiek neatsiliko nuo knygos. Jame puikiai perteikiamos paauglių gyvenimo problemos, kai kurios situacijos pasirodė pažįstamos ir man. „Atskalūno laiškai“ turi gilią pagrindinę mintį ir skatina susimąstyti. Aktorių vaidyba puiki!

Ar jau matėte šį filmą? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose! 


DALINTIS:

3 komentarai:

Goda Butkutė rašė...

Ir knygą skaičiau, ir filmą mačiau. Tai kažkas, ko negalima žodžiais apsakyti ir manau, kad visiems reiktų jį pažiūrėti. Tikrai nenusivilsit!:)
Siūlau parašyti apie "Stebuklai iš dangaus" - verkiau visa filmą.

Eva rašė...

Visus kviečiu apsilankyti mano naujame bloge.

Gabrielė Petruokaitė rašė...

Tiek filmas, tiek knyga užima be galo daug vietos mano širdyje. Rekomenduoju visiems!

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google