TD penktadienio filmas: "Pabėgimas iš Šoušenko"


Paskutinis žiemos penktadienis, ne už ilgo ateis pavasaris, pradės žydėti medžiai, čiulbėti paukščiai. O šiandien, paskutiniam vasario mėnesio penktadieniui, norėčiau pasiūlyti seną klasikos filmą "Pabėgimas iš Šoušenko".

Trumpa informacija:

Metai: 1994 Žanras: Dramos, Kriminaliniai
Režisierius: Frank Darabont
Vaidina: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton, William Sadler

Aprašymas:

Endis Diufrenas (akt. Tim Robbins) – nekalbus, tačiau ambicingas vyras, sėkmingai kopiantis bankininko karjeros laiptais. Tačiau santykiai su žmona jam klostosi ne taip sėkmingai – ji siekia skyrybų ir jau užmezgė romaną su kitu vyru. Po to, kai žmona kartu meilužiu buvo nušauti, Endžiui pareiškiami įtarimai dėl žmogžudystės. Negalėdamas įrodyti nekaltumo, jis yra nuteisiamas. Endžiui skiriamos dvi bausmės kalėti iki gyvos galvos Šoušenke,  viename iš prasčiausią reputaciją turinčių JAV kalėjimų. Šoušenko Endis nuo pat pradžių susiduria su gausybe problemų, be to, patiria „seserų“ gaujos smurtą. Endis taip pat susipažįsta su kaliniu, visų vadinamu Redu (akt. Morgan Freeman), abu greitai tampa gerais draugais.Pasisiūlydamas tvarkyti kalėjimo direktoriaus finansinius reikalus, Endis užsitikrina jo paramą. Pasinaudodamas parama, Endis padeda senyvo amžiaus kaliniui Bruksui (akt. James Whitmore) suremontuoti biblioteką. Po kurio laiko Endis stoja į pagalbą kalėjimo direktoriui Nortonui (akt. Bob Gunton) vykdant finansines aferas, tačiau kartu ir susikuria naują tapatybę, kuria galėtų prisidengti pabėgęs iš kalėjimo.

Anonsas:Atsiliepimai:

*Pažiūrėjus filmą supratau, kad tai mano geriausias matytas filmas. Tiesiog nuostabus. Siužetas, vaidyba nepakartojama. Niekada negalėjau pamanyti, kad 16 metų filmas gali būti toks įdomus ir įtraukiantis; kaip šis. Būtinai pažiūrėkit! 10/10
*Puikus filmas. Man patiko, kaip atskleistas žmonių, gyvenančių kalėjime ,gyvenimas (žinoma, tai filmas, todėl vargu, ar tai galima lyginti su realiu gyvenimu kalėjimuose), taip pat patiko, kaip pavaizduotas žmonių, ilgą savo gyvenimo dalį praleidusių kalėjime, likimas, patekus į laisvę. Na o pabaiga labai graži ir viltinga :) Gero žiūrėjimo :)
*Šį filma pirmą kart žiūrėjau ir likau maloniai nustebinta 8 siužetas įtraukiantis ir nenuobodus, nė kart mintys neklaidžiojo kažkur į šonus. Aktoriai labai išraiškingi (Y) filmas tikrai vertas Jūsų dėmesio 22 10/10 puiku 20

Mano nuomonė:

Filmas tikrai įtraukiantis, teko vietomis apsiverkti, sukelia labai daug apmąstymų. Kiekvienas privalo pasižiūrėti šį filmą!

O galbūt jau jūs matėte šį filmą arba ketinate žiūrėti? Pasidalinkite savo nuomone komentare!


0 Komentarai