TD REKOMENDUOJA: Knygos, kurias turi perskaityti dar šią žiemą (III dalis)

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „books“

Kaip laikotės, knygų mylėtojai? Ar pasiruošę pasinerti į naujų knygų pasaulį? Tikiuosi, jūsų atsakymas buvo taip, nes šiandien aš esu pasiruošusi pristatyti dar trejetą knygų, kurias rekomenduoju jums, o kad būtų įdomiau, visos knygos bus angliškos. Nenusiminkite, jei neskaitote angliškai, atakuokite leidyklas savo prašymais ir galbūt šios knygos bus išverstos į lietuvių kalbą. Taigi, nieko nelaukiam ir pradedam! 

1. Mindy McGinnis "The Female of the Species"


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „the female of the species“Alex Craft knows how to kill someone. And she doesn’t feel bad about it. When her older sister, Anna, was murdered three years ago and the killer walked free, Alex uncaged the language she knows best. The language of violence.

While her crime goes unpunished, Alex knows she can’t be trusted among other people, even in her small hometown. She relegates herself to the shadows, a girl who goes unseen in plain sight, unremarkable in the high school hallways.


But Jack Fisher sees her. He’s the guy all other guys want to be: the star athlete gunning for valedictorian with the prom queen on his arm. Guilt over the role he played the night Anna’s body was discovered hasn’t let him forget Alex over the years, and now her green eyes amid a constellation of freckles have his attention. He doesn’t want to only see Alex Craft; he wants to know her.Trys skirtingi pasakotojai, trys skirtingos istorijos, kurios susipina į vieną. Alex sesuo buvo išprievartauta ir nužudyta, nuo to laiko jos gyvenimas pasikeitė. Kaip nepasikeis? Nuo tada ji vieniša atsiskyrėlė, bet pradeda savanoriauti vienoje prieglaudoje, ten susipažįsta su Peekay ir jos tampa draugėmis. O kur dar Jack? Ji jį pamilsta ir, atrodo, viskas čia gerai, bet Alex nėra paprasta mergina, po tokios nelaimės tu jau nebegali būti paprasta. Kai vieną dieną ji vakarėlyje vienam vaikinui iškaršia kailį, į ją požiūris stipriai pasikeičia. Ji nėra silpna mergaitė, bet ji turi ir savų paslapčių, kurios bus atskleistos, tik klausimas - ar nuo to kažkas pasikeis? Ar gali sudaužyta mergina pakilti, įsimylėti ir gyventi laimingą gyvenima? 

Keista knyga, labai keista, nors ant knygos viršelio matome gyvūnus, su gyvūnais ši knyga mažai susijusi. Aišku, pagrindinė knygos veikėja dirba prieglaudoje, jai tenka prižiūrėti gyvūnėlius, juos gelbėti, bet visas šios knygos veiksmas daugiau yra vidinė kova. Ir tai nėra knyga, kurioje sužalota mergina bando įveikti gyvenimo sunkumus, ne, ji pati neturi sunkumų, ji tik turi keistą jausmą, kad su ja kažkas negerai. Ir iš tikrųjų jai tikrai negerai, tik niekas to nepastebi, nes visi žino ją kaip sesę merginos, kuri buvo nužudyta. Galiu pasakyti tik tiek, kad ši knyga jus nustebins, o pati pabaiga sudaužys širdį į šukes, nes viskas šioje knygoje nėra lengva ir paprasta kaip atrodo. Knygą rekomenduočiau vyresnėms paauglėms ar merginoms, ją lengvai skaito viso pasaulio moterys, tik turiu perspėti, kad įvykiai šioje knygoje gali šokiruoti jautresnias skaitytojas, tad atsargiai. Be to, ši knyga įvardijama kaip viena geriausių praeitų 2016 metų knygų. Ar esate pasiruošę paimti knygą į rankas ir sužinoti didžiausią Alex paslaptį?


2. Elle Kennedy "The Deal"


She's about to make a deal with the college bad boy...
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „the deal“
Hannah Wells has finally found someone who turns her on. But while she might be confident in every other area of her life, she's carting around a full set of baggage when it comes to sex and seduction. If she wants to get her crush's attention, she'll have to step out of her comfort zone and make him take notice...even if it means tutoring the annoying, childish, cocky captain of the hockey team in exchange for a pretend date.

...and it's going to be oh so good

All Garrett Graham has ever wanted is to play professional hockey after graduation, but his plummeting GPA is threatening everything he's worked so hard for. If helping a sarcastic brunette make another guy jealous will help him secure his position on the team, he's all for it. But when one unexpected kiss leads to the wildest sex of both their lives, it doesn't take long for Garrett to realize that pretend isn't going to cut it. Now he just has to convince Hannah that the man she wants looks a lot like him.


Blogas berniukas ir gera mergaitė – puikus derinys. Garrett pasiruošęs viską paaukoti dėl savo ledo ritulininko karjeros, bet štai iškilo problema, kad galėtų vesti savo komandą į pergalę, jo pažymiai turi būti nepriekaištingi, o jie tokie nėra. Jis pasirengęs pasitaisyti, o štai čia jam reikalingas žmogus, kuris pamokytų. Netikėtai susidūrus su Hannah, Garrett taip lengvai jos nepaleis, nes yra pasiruošęs ją įkalbėti, kad ji jam padėtų gauti gerą pažymį, bet Hannah lengvai nenusileis. Ar pavyks jiems sudaryti sandėrį? Kokios bus sandėrio taisyklės? Kaip jiem seksis, sužinosite perskaitę knygą „The Deal.“

Labai linksma ir smagi knyga. Kartais tiesiog norisi kažko lengvo ir paprasto, tad ši knyga kaip tik tokia. Ji nereikalaus iš jūsų didelio susikaupimo, ten nebus didelio veiksmo, bet ji sugebės taip įtraukti, kad norėsite dar ir dar. Pati šią knygą perskaičiau per 3 dienas ir likau labai patenkinta, nes nesitikėjau, kad atrodytų tokia klišinė istorija gali būti dar vis įdomi, bet buvo ir tikiu, kad ir jums bus įdomi. Knyga, žinoma, skirta romantikams, tad jei norite pajausti tą tikrą meilės skonį, kviečiu skaityti šią knygą.
3. Jaenee Ryan "Nerve"


ARE YOU PLAYING THE GAME OR IS THE GAME PLAYING YOU?
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „nerve book“
Vee doesn't know if she has the guts to play NERVE, an anonymous online game of dares. But whoever's behind the game knows exactly what she wants, enticing her with lustworthy prizes and a sizzling-hot partner. With Ian on her team, it's easy to agree to another dare. And another. And another. At first it's thrilling as the Watchers cheer them on to more dangerous challenges. But suddenly the game turns deadly. Will Vee and Ian risk their lives for the Grand Prize dare, or will they lose NERVE?


Žaidimas, kuris duoda viską, ko nori, jie žino slapčiausius tavo troškimus ir jie pasirengia tave priversti žaisti. Vee niekada nelaikė savęs drąsia, bet vieną dieną ji tiesiog sugalvojo pasidaryti pramogą ir išbandyti save, taip ji pateko į žaidimą Nerve. Daugybė žiūrovų, laukiančių naujos drąsos, partneris, kuris pasirengęs padėti, ir prizai, kurie tiesiog negali būti prarasti – visa tai Vee vilioja žaisti toliau, bet žaidimas įsibėgėja, užduotys sunkėja, kuo toliau, tuo labiau Vee praranda ne tik save, bet ir savo draugus. Ar pavyks atsispirti naujiems troškimams? Ar pavyks išlikyti dar vieną išbandymą?

Labai stipriai išpopuliarėjo filmas, pastatytas būtent pagal šią knygą, gaila, kad neteko jo pamatyti, tad negaliu palyginti, kas geriau, bet knyga tikrai verta dėmesio. Ji puikiai atskleidžia šiuolaikinės visuomenės problemas, visagalis internetas taip įsibėgėja, kad žiūrėk, gal jau rytoj turėsim panašų žaidimą realybėje? Užduotys tikrai įdomios ir neeilinės, todėl kartais net savęs klausdavau, ar išdrįsčiau atlikti vieną ar kitą užduotį, o tu ar išdrįstum sudalyvauti tokiame žaidime? 

3 Komentarai

  1. Laaaabai norėčiau paskaityti knygą 'Nerve', nes filmas tai tikrai sužavėjo, o ką jau kalbėti apie knygą <3

    AtsakytiPanaikinti
  2. Autorius pašalino šį komentarą.

    AtsakytiPanaikinti
  3. Visus kviečiu apsilankyti mano naujame bloge.

    AtsakytiPanaikinti