20 faktų apie „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, kurių dar nežinojai

 Pasakojimas apie vėžiu sergančių paauglių meilę suvirpino visų širdis. Net jei ir atsimeni kiekvieną smulkmeną iš knygos ar filmo, apie šią gražią istoriją žinai ne viską - čia perskaitysi dar 20 įdomių faktų apie „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“.

1. Knygos pavadinimas yra iš Šekspyro pjesės „Julijus Cezaris“  žodžių.
2. John Green, knygos autorius, pasirašė ant kiekvienos pirmojo leidimo knygos.
3. Autorių šiai istorijai įkvėpė darbas vaikų ligoninėje.
4. J. Green įkvėpimas taip pat buvo jo draugė, mirusi nuo vėžio būdama 15 metų.
5. Natt Wolf (Aizekas) tam, kad įtikinamiau suvaidintų, tose scenose, kuriose Aizekas buvo aklas, buvo užsidėjęs specialius kontaktinius lęšius, kurie jam neleido matyti.


6. Shailene Woodley (Heizelė) , kai filmas dar nebuvo pradėtas kurti, išsiuntė John Green kelis laiškus, kuriame kalbėjo apie savo susižavėjimą knyga ir išreiškė didelį norą vaidinti pagrindinį vaidmenį.
7. Pirmoji autoriaus sugalvota istorijos idėja buvo apie dvylika vėžiu sergančių vaikų, kurie išsmukdavo iš ligoninės ir susitikdavo urve.
8. Žmonės, vaidinę paauglius paramos grupėje, tikrame gyvenime yra iš tiesų įveikę vėžį.
9. Autorius turėjo mintį pasakoti istoriją Aizeko, o ne Heizelės akimis.
10. Sunkiausia buvo filmuoti sceną, kurioje Heizelė ir Augustas sėdi ant suoliuko ir Heizelė sužino, jog Augusto vėžys atsinaujino. Epizodas buvo filmuotas publikoje, todėl filmavimui nuolatos trukdė žmonės, kurie klykė ir fotografavo aktorius.


11. Ansel Elgort (Augustas) žinią, kad gavo vaidmenį, gavo kartu su siuntiniu, kuriame buvo supelijęs olandiškas sūris ir sumuštinis su pomidorais.
12. Pastatyti filmą kainavo 12 milijonų dolerių.
13. Kai Shailene Woodley nusikirpo plaukus dėl vaidmens, juos paaukojo vaikams, kuriems jų reikia.
14. Filmo premjeroje vietoj raudono kilimo buvo patiestas mėlynas kilimas (knygos viršelio spalvos).
15. Shailene Woodley (Heizelė) ir Ansel Elgort (Augustas) „Divergentėje“ vaidina brolį ir seserį, o „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ yra pora. Ansel prisipažino, kad jam labiau patiko vaidinti Shailen vaikiną.


16. J. Green nemažai laiko praleido filmavimuose, buvo labai emocionalus ir daug verkė.
17. Autorius pagrindinę heroję pavadino Heizele, nes hazel (rusva, rudai žalia) yra tarpinė spalva, o tai tam tikra prasme susiję su merginos gyvenimu - veikėja visą laiką balansuoja tarp gyvenimo ir mirties, tarp sveikatos ir ligų, tarp laimės ir depresijos.
18. Beveik 200 aktorių kandidatavo į Heizelės vaidmenį.
19. J. Green filmavosi viename filmo epizode, tačiau vėliau scena buvo ištrinta. Ją gali peržiūrėti čia.
20. Scenoje, kurioje Heizelė ir Augustas kalbėjosi telefonu, A. Elgort iš tiesų kalbėjo su žmogumi, nes tai buvo paprasčiau, nei kalbėti tiesiog su oru.

Kokių įdomių faktų apie „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ žinai Tu? Apie kokį filmą ar knygą norėtum sužinoti daugiau?

0 Komentarai