Frazių knygelė

Šiandien nusprendžiau pasiūlyti vieną idėją, kuri jums būtų puikus užsiėmimas. Galbūt kartais norisi paprasto užsiėmimo, kuris ramintų, teiktų laimės bei priverstų nusišypsoti. Dažniausiai mums atsibosta dauguma užsiėmimų, tiesiog paprasčiausiai jie tampa kasdienybe arba visiškai neįdomūs. Na, šiandien siūlau paprastą užsiėmimą, kuris tikrai retai kam atsibosta. Kaip jau supratote iš pavadinimo, tai - "Frazių knygelė".

Reikės: 

1. Užrašų knygelės (Geriau be linijų ar langelių, tinka labiau piešimo knygelė, sąsiūvinio formos.)
2. Juodo želinio tušinuko

Užduotis: Jūsų užduotis paprasta, skaitant knygą, draugo-draugės žinutę ar klausantis muzikos į knygelę nurašyti jūsų manymu prasmingus ar jums ką nors reiškiančius žodžius. (Galima ir savo kūrybą: eilėraščius ir panašiai.)

Kiekvienai frazei, eilėraščiui, dainos posmeliams skirkite po atskirą lapą. (Tik tuo atveju jei knygelė yra maža.)

Pvz iš mano knygelės: "Tu nesi vienas, - noriu jam atsakyti: "Tiesą sakant, esu, o tai yra dalis bėdos; visi mes vieni, įkalinti savo kūnuose ir protuose, o bet kokia šiame gyvenime turima draugija yra laikina ir paviršutiniška" 
                                    - " Papasakok man apie tobulą dieną". 247psl. TF ir Ultravioleta Supermarkė.

Taisyklės:  

1. Nerašyti į knygelę kiekvieną dieną, išimtis, jei žodžiai tikrai, tikrai jūsų manymu yra verti atsidurti knygelėje. 

2. Nesistenkite dabar įžvelgti nieko meniško ar frazių, žodžių, vertų jūsų knygelės puslapių. Tai ateis savaime, tiesiog pastebėsite ir tiek. 

3. Pasakoti kuo mažiau žmonių apie knygelę. (Tiesiog galbūt žmogus suprastų, kiek jums reiškia knygelė ir tai pasakytų tik tam, kad jo žodžiai joje atsidurtų, o jei žmogus nežinos, tuomet žinosite, kad kalba nuoširdžiai.)

4. Jei žmogus pasako ką nors, kas jums labai daug reiškia be "Myliu tave" "Tu man reikalinga" ir panašiai, o tikrai žodžių vertų knygelės puslapių, "nuscreeninkit", jei negalite parašyti tuo metu žodžių, o kai turėsite laiko, viską gražiai perrašykite į knygelę.

5. Jei knygoje randate prasmingus žodžius, knygos puslapio gale prie užrašytų puslapių užlenkite kampelį ir baigusi skaityti, nurašykite.

6. Knygelės lapo gale parašykite puslapį. (Pavyzdžiui, 1 frazė knygelėje - tai rašysite 1 lapo kraštelyje, taip su antra ir jas toliau numeruokite kaip puslapius.)

7. Kai surinksite 365 frazes, jūsų knygelė bus baigta. O tuomet grožėsitės savo darbu. 

P.S. Galite iliustruoti savo žodžius.

Tai yra labai paprastas, galbūt  meniškas užsiėmimas, kuris mane ramina. Tikiuosi, jis ramins ir jus. Taip pat linkiu sėkmės bei kantrybės pildant knygelę, kurią kitaip vadinu "Juodąją magija" arba "Juodąją knygele". Tikiuosi, šis užsiėmimas jums patiks taip pat, kaip ir man.


3 Komentarai

  1. Puiki idėja!Tikrai pabandysiu pasidaryti.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Vieną klaidą aš pastebėjau, tu gal turėjai omeny ne želini tušinį, o gelinį.

    AtsakytiPanaikinti