Įvairios idėjos pavasariui

Kiekvieną metų laiką norime, bandome pasitikti ir jį praleisti kiek kitaip. Tad ne išimtis ir pavasaris! Noriu su tavimi pasidalinti įvairiomis idėjomis, kaip praleisti ne tik tas dienas, kai už lango lietus, bet ir tada, kai saulė kaitina orą.

1. Pasitik pavasarį su naujais, atnaujintais drabužiais. Galėčiau lažintis, kad tavo spintoje yra drabužių, kuriuos laikai, nes galvoji, kad apsivilksi, tačiau jie vis tiek sėkmingai ir toliau guli lentynoje. Tad aš turiu pasiūlymą: nenaudojamus megztukus, marškinėlius, o galbūt džinsus atnaujink įvairiomis detalėmis. Galbūt kažką nukirpk, prisiūk ar kitaip papuošk. Gi naujovės suteikia tam tikros motyvacijos, tiesa?
Pvz.:

2. Atnaujinus drabužius, manau taip pat pavasaris taptų kiek kitokiu, jei kambarys taip pat paragautų permainų. Pavyzdžiui, sieną gali išpuošti nuotraukomis sudarydama iš jų tam tikrą figūrą. Arba kodėl nepastačius komodos ar stalo iki kitą pusę ir pakeisti esančius daiktus kitais?
Pvz.:

3. Taip pat nepamiršk, jog nebūtina visko prikrauti ar kitaip apsunkinti esamą padėtį. Tu gali vadovautis ir kruopelės minimalizmo, kuris palengvins tam tikras situacijas ir viskas bus kur kas geriau, bei paprasčiau nei tu galvoji.
    Besivadovaudama minimalistiniu stiliu gali taip susitvarkyti spintą, stalčius ar galų gale kosmetiką. Palikti tai ką tikrai naudoji, o nelaikyti 3-5 baltus marškinėlius, o naudoti tiktai dvejus. Ir visai nesvarbu ką tu darai, minimalizmas gali tau padėti. Tik aišku visko po truputį ir ne per daug.


4. Ar ir tau taip nutinka, kad muzika padeda susikaupti kažką veikiant? O ar pagalvojai, kaip būtų šaunu susikurti atskirą grojaraštį, atskirai veiklai? Pvz: besiruošdama į miestą klausaisi vieno grojaraščio, kuris tau sukelia tam tikras emocijas, o besitvarkydama - kito. Nes asmeniškai man labai dažnai būna, kad užsiimdama skirtingomis veiklomis, noriu skirtingos muzikos. Tad skirtingi grojaraščiai yra puiki alternatyva. Taip pat nepamiršk juos kažkiek pakoreguoti, senesnes dainas pakeisti į naujesnes.


5. Parduotuvių lentynos vis gundo naujomis kolekcijomis ar kitokiais gėriais, tačiau vis sustabdo vėjais bešvilpaujanti piniginė. Tad, kad taip būtų kuo rečiau, aš siūlau tau susirasti kokį darbą ir padirbėti savaitgaliais ar net po pamokų. Uždirbtus pinigus savomis rankomis galėsi išleisti juos ten, kur nori tu, arba nuvykti ar pamatyti tai, apie ką svajojai ne kartą.


6. ,,Dienos ant lapo". Bet kurias dienas, kurias tik nori, gali aprašyti ant paprasto balto lapo ar sąsiuvinyje. Ir tai neturi būti kažkuo ypatinga diena, tai gali būti visiškai eilinė diena. Aprašyk ką veikei, kaip jauteisi, kas mielo, gero ir nuoširdaus nutiko, ką gražaus pamatei. Pažadu, kad po kiek laiko bus labai smagu perskaityti, prisiminti kokia buvo ta pavasario diena.


7. Taip pat visas dienas gali išsaugoti ir palikti kaip prisiminimą ne tik ant lapo, bet ir susikurti lyg nuotraukų dienoraštį. Tai gali padaryti instagram'e, keldama kiekvieną dieną po nuotrauką ar tiesiog išsaugoti jas kompiuteryje.


8. Jei vieną dieną nuvyktum į mini kelionę su drauge, tai būtų ne tik tavo graži pavasario diena, bet ir tavo draugės. Jums nebūtina vykti į kitą Lietuvos galą, jūs galite nuvažiuoti autobusu, kad ir į kokį miestelį, kuriame galite pabūti, pasigrožėti gamta, atsigerti kavos, paplepėti ir galų gale kartu atitrūkti nuo kasdienybės.


9. Aktyvią dieną gali pasidaryti ir savo mieste. Pasikviesk drauges ir kartu pėsčiomis nueikite nuo vieno miesto galo iki kito. Tuo tarpu užsukite į parduotuves, suvalgykite ledų ar pasidarykite asmenukę, kad turėtum prisiminimą, kuriuo galėtum papildyti savo nuotraukų dienoraštį. Manau po tokios smagiai praleistos dienos, į savo miestą, kuriame gyveni žiūrėsi kiek kitomis akimis.

boy

10. Kalendoriaus naudojimas. Tai ne tik, kad pažiūrėti kokią dieną rašysi vieną ar kitą kontrolinį, tai gali būti panaudojama kiek ir kitokiems įvykiams. Pažymėk tai kas tau atsitiko svarbaus. Gal susipažinai su kokiu nors įdomiu žmogumi, paragavai kažko neįprasto, gal kur nuvykai, o gal išsipildė tavo svajonė, kodėl nepažymėjus kalendoriuje?

planner image

O kaip pavasario dienas ketini praleisti tu?

0 Komentarai