ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Kaip tapti sėkmingu?

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „succesful“

Visai nesvarbu, kiek tau metų, kur tu gyveni ir koks tavo gyvenimo tikslas. Yra dalykų, kurių kiekvienas gyvenantis šioje žemėje trokšta, bet, deja, ne visiems pavyksta pasiekti. Vienas iš tokių troškimų yra noras būti sėkmingam. Niekas nežino tikrosios sėkmės formulės, niekas nemokina mokykloje kaip būti sėkmingu, bet yra žmonių, kurie apie sėkmę išmano daugiau negu mes, kurie turi sėkmę savo rankose ir nebijo ja pasidalinti su kitais. Taigi, pasiruoškite. 


13 patarimų, kaip tapti sėkmingais gyvenime:

1. Mąstyk.

2. Surask tai, kas daro tave laimingu ir tai daryk.

3. Išmok valdyti savo gyvenimą.

4. Nebijok klysti.

5. Turėk tvirtą nusistatymą, kad pavyks.

Susijęs vaizdas

6. Nebijok prisiimti atsakomybės.

7. Stenkis išvengti konfliktų.

8. Investuok į naujas idėjas.

9. Tikėk, kad gali tapti sėkmingu.

Susijęs vaizdas
10. Stenkis visada mąstyti pozityviai.

11. Neleisk trukdžiams stabdyti tave nuo tikslo siekimo.

12. Būk pasiruošęs sunkiai dirbti.

13 Būk drąsus, klausyk savo intuicijos.

Jobs-Dogma_1

DALINTIS:

1 komentaras:

Rusnė K. rašė...

patarimai tikrai naudingi, tačiau kai kurie tik tada, kai žinai, kaip ir kur juos pritaikyti (pavyzdžiui, tikrai ne visada galima kliautis intuicija). dėl šios priežasties norėjosi, kad kiekvieną punktą trumpai pakomentuotum :)
ir dar vienas pastebėjimas - konfliktų išvengti neįmanoma, todėl tiesiog reikia mokytis iš savo klaidų ir suprasti, ką padarei blogai.

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google