ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Katės prieš šunis

Labai dažnai lyginame kates ir šunis. Sprendžiame, kuriuos labiau verta auginti, o kuriuos - lengviau prižiūrėti. Tad šiandien noriu su jumis pasidalinti skirtumus tarp šių augintinių.

Katės
Jos emocionalios, charakteringos, savaip unikalios, bet švelnios, bailios.
Moksliniai tyrimai įrodė, jog katės žmones paperka savo murkimu, daugelis negali nuo to atsispirti.
Katės geriau mato tamsoje, nei šunys. Tačiau jos, kaip ir šunys, prisileidžia dresuoti tik tuomet, kai prisiriša prie šeimininko.
Katės yra tingesnės už šunis, jos per parą miega vidutiniškai 13-14 valandų.
Taip pat daug ką pasako jų kūno kalba: agresiją ar baimę parodo išlenkta nugara, o atsipalaiduodamos prisimerkia, mirksi akimis. Susierzinusios judina uodegą.
Jos išleidžia apie 19 skirtingų ,,miau", tai reiškia pasitenkinimą, nusiraminimą ar kvietimą žaisti.

Šunys
Tikriausiai vienas iš populiariausių keturkojų, kurie auginami namie. Taip pat jie laikomi kaip geriausiai prijaukinami ar prisirišantys gyvūnai. Šunys prie šeimininko gali prisirišti vos po 4 mėnesių.
Dar pasižymi supratingumu: greitai išmoksta šeimininkų rodomus gestus ar galvos linktelėjimus ir galima lengvai išmokyti triukų.
Dažniausiai žmonės juos įsigyja dėl jaukumo ar "kompanijos", tačiau tai ne vien puikūs draugai, bet ir puikūs sargybiniai, ieško narkotikų ar sprogmenų, tinka medžioklėje.
Nuo veislės priklauso ne tik šuns išvaizda, manieros, elgesys, bet ir priežiūra. Vienos rūšys yra mažiau lepios nei kitos. Šiuo metu pasaulyje žinoma daugiau nei 400 veislių.
Beje, labradorai puikiai sugyvena ir su katėmis. Tad jei esate šunų bei kačių mylėtoja galite be jokios baimės auginti abu. Ar gi ne šaunu?

O kurį augintinį mieliau pasirinktumėte jūs?


DALINTIS:

3 komentarai:

Agnė rašė...

Tokie straipsniai, atrodo parašyti vien dėl to, kad reikia kažką įkelti. Neįdomu, o ir taip visa informacija puikiai žinoma. Manau, tikrai galima surasti įdomesnių faktų :/

Kamilė Skurdenytė rašė...

Nežinau , bet man patiko straipsnis , na tikrai pritariu , net labai , kad labai miega katės , atrodo kad mano katinas galėtų miegot visą amžinybę, nebent trumpam paėsti :D . Na man tai užkliuvo , kad man bent jau trūko daugiau tekstom nes pagal mane trumpokas tekstas.

Aurelija rašė...

Ačiū už pastabas ;)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google