Keletas graudžių filmų

Na, pripažinkime, kad filmus mėgstame visi. Nesvarbu ar dramas, romantiką, siaubą ar paprasčiausią dokumentiką. Romantikos ir kitų žanrų galime susirasti įvairiose svetainėse tikrai lengvai, tačiau būtent širdį suspaudžiančių bei kvapą gniaužiančių filmų rasti yra tikrai sudėtinga. Kadangi beveik visoms kartais norisi tokių filmų, noriu pasiūlyti kelis, šie filmai jūsų minčių ilgai nepaliks ir sukels puikią nuotaiką bei palaimą pažiūrėjus filmą.

Užrašų knygelė

Žanras: Drama, romantinis.

Šiame filme pasakojama apie paauglių - Elės ir Nojaus - meilę. Vaikinas nėra iš pasiturinčios šeimos, o Elė atvirkščiai, puikiai išsilavinusi bei mokslų užimta mergina. Tačiau vos Nojus atrakcionų parke pamato ją, vaikinui lyg pasaulis nušvinta. Nojus neriasi iš kailio, kad Elė nueitų su juo į pasimatymą. Galiausiai Elei sutikus, vaikinas ją sužavi atskleisdamas mielas ir vertingas charakterio savybes. Elė ir Nojus, visą vasarą praleidę kartu, jau žino, kad myli vienas kitą, tačiau Elės tėvai nusprendę užkirsti kelią tokiems vaikams iš visiškai skirtingų šeimų meilei, išsiveža Elę į kitą miestą. Nojus rašęs laiškus visus metus ir nė karto negavęs atsakymo, išeina į karą. Po keletos metų, Elė negavusi nė vieno vaikino laiško susižada su žaviu kareiviu Lonu, bet mergina pati suvokia, kad vis dar stipriai myli Nojų. 

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=S3G3fILPQAU

Saugus prieglobstis

Žanras: Romantinis, drama, trileris.

Vos pasirodžiusi mažame Amerikos miestelyje - Sautporte, Keitė stengiasi pradėti gyvenimą iš naujo, pamažu susiranda darbą paprastoje paplūdimio užkandinėje, tačiau vos įsikūrusi, moteris susibendrauja su našliu Aleksu, turinčiu du mažus vaikus ir su smalsia kaimyne Džo. Nė nejausdama, Keitė atsipalaiduoja ir pasineria  į naują gyvenimą bei draugystę su Aleksu ir Džo. Vos pabendravusi su Alekso vaikais, Keitė jaučia daug daugiau Aleksui bei jo vaikams, nei tik draugystę. Tačiau kuo daugiau Keitė leidžia laiką su Aleksu, tuo labiau suvokia, kad jie įsimylėjo, tačiau Keitei laimingą gyvenimą su Aleksu trukdo vis grįžtanti jos tamsi ir bjauri praeitis, kuri bet kada gali sugriauti Keitės ir Alekso laukiantį gyvenimą.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=mj6i_Z1Srsw

Šiuos filmus aprašiau, nes manau, kad jie verti išskirtinio dėmesio. Tai nėra eilinės meilės istorijos, šios istorijos panašesnės į tikrovę, sugebančios sukelti dideles ašaras bei šypseną veide vos pabaigus filmą. Tikiuosi, kad jums šie filmai taip pat patiks bei nepraleisite savaitgalių nuobodžiai. Jei matėte šiuos filmus, prašau komentaruose pasidalinti nuomone. Nuoširdžiai lauksiu.


1 Komentarai

  1. "Keletas filmų" = 2 filmai. Čia pokštas? Įdėti 2, šimtus kartų matyti ir žymūs filmai. Nusivyliau.

    AtsakytiPanaikinti