ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

TD mėnesio programėlė

TD tave šio mėnesio pradžioje pasitinka su nauja rubrika ,,Mėnesio programėlė". Kiekvieną mėnesio pirmąją savaitę išvysi tokius straipsnius, kuriuose pristatysime telefono programėlę, ją gali rasti savo telefone, google "Play" parduotuvėje.  Jos bus įvarios: sporto, susijusios su mokslu, kelionėmis, muzika ar tiesiog for fun.
O šį mėnesį noriu pradėti su visiems naudinga programėle - "PHOTOMATH".

PHOTOMATH

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „photomath“

Kas tai?
Tai programėlė, kuri greitai suskaičiuoja įvairius matematinius veiksmus. Lygtys, sudėties, atimties, daugybos, dalybos veiksmai su mišriaisiais skaičiais ar trupmenomis bus greitai išspręsti.

Kaip tai veikia? 
1. Kai įsijungsi programėlę, iškart pamatysi per visą ekraną fotoaparatą, lyg norėtum kažką fotografuoti, tačiau...
2. Viduryje ekrano yra išryškintas stačiakampis, jis skirtas nufotografuoti veiksmą, kurį nori išspręsti.
3. Palauk kol kamera užfiksuos tavo veiksmą ir tuomet apačioje tau parodys atsakymą. (1 pav.)
4. Atsakymo, dešinėje pusėje, rasi ženkliuką. Kai jį paspausi tau parodys kaip reikia skaičiuoti ir viskas bus aiškiau kodėl gautas toks atsakymas. (2 pav.)

                                                                            1 pav.                                          2 pav.          

O jei nori kažką pataisyti, gali paspausti ant skaičiuotuvo ir klaviatūros pagalbą viską pataisyti:


Mano nuomonė
Manau, kad tai yra labai naudinga. Aišku nereikia tuo piktnaudžiauti ir kiekvieną veiksmą fotografuoti, nes tuomet jokios naudos nebus. Tai padeda tada, kai pasimeti ir nežinai ar tikrai teisingai darai, tuomet visai paprastai galima pasitikrinti.
Jei matematika tau ne geriausia draugė, kviečiu ir tave prisijungti prie šios programėlės!


DALINTIS:

2 komentarai:

Kamilė Skurdenytė rašė...

Pamiršai pasakyti ir dalyką, kad jis turi ir didelį minusą kai kuriuos veiksmus atlieka neteisingai ir pateikia blogą atsakymą. Sakau iš pažįstamų patirties. Tad per labiausiai nepasitikėkit programėle ;).

Aurelija rašė...

Kamile, dėkui už pastabą. :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google