TD penktadienio filmas: „Fallen“

Kaip ir kiekvieną penktadienį metas TD penktadienio filmo rubrikai! Šiandien pristatau dar vieną filmą ir tai yra filmas „Fallen“.


Trumpa informacija:
Metai: 2016
Žanras: dramos, fantastiniai, nuotykiai
Režisierius: Scott Hicks
Vaidina: Hermione Corfield, Lola Kirke, Joely Richardson, Addison Timlin.

Aprašymas:
Liusė – mergina, kuri visą savo gyvenimą mato keistas haliucinacijas, kaip ji vadina „šešėlius“, atsiduria privačioje mokykloje, nes yra kaltinama dėl vieno jaunuolio mirties. Tikimasi, kad ten jai bus geriau, apsuptai paauglių su įvairiausiomis psicologinėmis ir ne tik bėdomis. Bet Liusė ir toliau mato savo „šešėlius“ ir tai, kad ją žmonės kažkodėl pažįsta. Keisčiausia tai, kad ji mano, kad iš kažkur pažįsta Danielių – paslaptingą vaikiną, piešiantį dar keistesnius piešinius.

Viskas pasikeičia vieną dieną, kai Liusę nuo krentančios statulos išgelbsti Danielius. Tuomet ji supranta, kad Danielius yra kitoks. Tik koks? Liusė visomis jėgomis yra pasirengusi atskleisti jo paslaptį, įrodyti, kad ji ištikrųjų pažįsta Danielių, bet tai, ką ji sužinojo, apverčia viską aukštyn kojomis, nes Danielius yra puolęs angelas.

Anonsas:


Mano nuomonė:
Filmas yra sukurtas pagal Lauren Kate knygą „Fallen“, kurią galite rasti ir Lietuvoje, pavadinimu „Puolusieji“. Tiesa, patį filmą internete galite rasti tik anglišku įgarsinimu, bet tikėkimės, kad greitu metu pasirodys ir lietuviškas.

Taigi, būtent dėl to, kad filmas sukurtas pagal knygą, jis susilaukė gan prieštaringų komentrų, kad knyga geresnė, kad ją sugadino ir panašiai, kadangi esu skaičiusi ir knygą (senokai aišku, bet vis tiek), bandysiu pateikti kritišką nuomone apie filmą.

Pats filmas man patiko, jis tikrai atskleidė visą knygos istoriją ir, mano nuomone, ten nieko netrūko. Aišku, knyga visada bus geresnis pasirinkimas, nes ten viskas smulkiau paaiškinta, daugiau aprašymų ir t.t. Filmas tikrai tiks geram penktadienio vakarui, nes yra gan paprastas, jis neapkraus jūsų smegeninės, nors jei bandysite išspręsti Danieliaus mįslę, gal ir teks. Kaip žinome, filme yra įsimaišę angelų, todėl šis filmas yra fantastinis, nors vaizduojamas visiškai realus pasaulis. Taip pat romantika, o kaipgi be jos? Šis filmas pristato vieną gražiausių meilės istorijų, kurios dėka tikrai yra verta įsijungti ir pažiūrėti filmą arba paimti į rankas knygą. Taigi, rekomenduoju, manau nenusivilsite.

Tai ar teko matyti šį filmą? Jei taip, kokie įspūdžiai? Jei ne, ar ruošiatės žiūrėt? 

3 Komentarai

  1. Puikus straipsnis, lėksiu žiūrėti, ačiū! ^^

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kojos nutirpo kaip perskaičiau. Skaičiau knygą ir laukiau tokio pačio filmo pavadinimu su tokiu pačiu pavadinimu maždaug metus. Akvile lenkiuosi žemai, ir tariu didelį ačiū tau už šį straipsnį. :) Jei ne tu tai ir būčiau laukius kaip kokia kvailelė. AČIŪ!

    AtsakytiPanaikinti