ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

TD penktadienio filmas: „Ji“


Šį penktadienio vakarą TD jums siūlo praleisti su gražiu filmu apie meilę. Net jei ir nesi romantinių fimų mėgėja, nenumok ranka - tai ne tokia įprasta meilės istorija, kokią įsivaizduoji.

Trumpai apie filmą
Metai: 2013
Žanras: komedija, romantinis
Režisierius: Spike Jonze
Aktoriai: Joaquin Phoenix, Lynn Adrianna, Lisa Renee Pitts, Gabe Gomez
IMDb: 8.0

Aprašymas
Išsiskyręs rašytojas Teodoras gyvena vienišą, gana liūdną gyvenimą. Tačiau viskas pasikeičia, kai jis įsimyli... kompiuterinę programą. Ar įmanoma mylėti robotą, kuris neturi fizinio kūno ir yra užprogramuotas atitikti tavo poreikius? Kur nuves jų meilė?

 Anonsas


Atsiliepimai
• „Filmas savotiškas. Kaip daugelis rašė, tikrai ne visi supras, ne visiems patiks. Kas nori linksmo ar standartinio romantinio filmo, tai tikrai reikėtų žiūrėti ne šį. Manau, šiam filmui reiktų nusiteikti. Pagrindinio aktoriaus vaidyba patiko, įtikino. Nors mano nuomone galėtų būti truputį trumpesnis, šis filmas tikrai priverčia susimąstyti.“
• „Labai įtraukiantis, siužetas netradicinis, bet kartu ir savas, nes kalbama apie šiuolaikinę visuomenę ir kuo galime tapti, jei viskas ir toliau vystysi taip, kaip vystosi. Tikrai vertas dėmesio, o tie, kurie jo nesupranta ar kritikuoja, paprasčiausiai negali jo suprasti, nors manau, kad šiame filme nėra nieko nesuprantamo.“
• „Visiškai kitoks, įtraukiantis, sujaukiantis mintis ir verčiantis susimąstyti (kas būtų jei taip būtų, ar tokia mūsų ateitis) filmas. Patiko ir drąsiai galiu rekomenduoti pažiūrėti.“

Mano nuomonė 
Šis filmas tau nepatiks, jei nori praleisti vakarą prie lengvos romantinės komedijos. Išskirtinis, turi labai originalų siužetą, sukelia dvejopų emocijų. Man patiko!

Ar matei šį filmą? Pasidalink nuomone komentaruose!


DALINTIS:

1 komentaras:

Justė rašė...

Filmo aprašymas 3 eilutės? Ir tai vadinasi straipsnis? Atrodo, kad koncentruojatės ties straipsnių kiekybe, nes šitą aš galėjau perskaityt eilinėj šį filmą transliuojančioj svetainėj. Rodos, kad net pati nesi žiūrėjus šito filmo, nes visiškai jokios informacijos apie siužetą ir įspūdžių pažiūrėjus šį filmą.

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google