ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

TD penktadienio filmas: ,,Zootropolis"

Penktadienio filmo rekomendacijos jau lyg tradicija mūsų puslapyje. Tad šį penktadienį ją tęsiu ir noriu papasakoti jums apie animacinį filmą - ZOOTROPOLĮ.


Trumpai apie filmą:
Metai: 2016
Žanras: Animacinis, Šeimai
Režisierius: Byron Howard, Rich Moore, Jared Bush
Vaidina: Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, Jenny Slate

Anonsas:
Aprašymas:
Zootropolis - miestas, kuriame gyvena tik gyvūnai. Jie turi savo kasdienybę, vaikšto ant dviejų kojų ir dėvi drabužius. Kiškutė Džiudi, Zootropolyje naujas žmogus ir yra pasirengusi dirbti policijoje. Tik nuvykus į miestą, ji iš karto ieško darbo ir yra labai rimtai nusiteikusi. Tačiau jai skiriamos visai paprastos užduotys, pvz. išrašyti baudas mašinų stovėjimo aikštelėje. O tuo tarpu ieškoma ūdra, kuri kelia grėsmę. Džiudi pasipiktina ir išreikalauja, kad byla būtų perleista jai. Tam ji turi 48 valandas. Ar pavyks jai tai padaryti su nedorėliu lapinu Niku, kurį pažįsta vos kelias dienas ir įrodyti kitiems, jog ji tikrai nusipelnė dirbti policijos nuovadoje?

Mano nuomonė:
Tai ko gero vienas iš geriausių animacinių filmukų, kuriuos teko matyti. Idėja labai šauni, o dar gražiai ir kokybiškai pateikta. Man patiko, kad filmas kupinas veiksmo, įvairovės. Labiausiai kuo sužavėjo, tai, kad tos džiaugsmo, pykčio ar liūdesio scenos buvo kiek kitokios nei lyginant su kitais animaciniais filmais. 
Manau sužavės kiekvieną, kuris praleidžia penktadienį prie filmo!

O ar tu matei šį filmą? Įspūdžių lauksiu komentaruose!


DALINTIS:

Komentarų nėra:

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google