20 faktų, kuriuos turėtume žinoti apie vaikinus


Ar gerai pažįstame savo stipriąją lytį? Ar žinome visus jų troškimus, poelgius ir jų reikšmę? Pasitikrinkite, štai 20 faktų apie vaikinus, kuriuos turėtų žinoti kiekviena mergina.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „meiles pora“


1. Posakis, kad vaikinai niekada neverkia, yra melas. Vaikinai nemėgsta parodyti savo silpnumo, tas tiesa, bet teigti, kad jie niekada neverkia – negalima, nes jie verkia, tik, aišku, ne taip dažnai kaip merginos. Galbūt todėl mes ir nepastebime?

2. Vaikinus varo iš proto merginos nuoširdi šypsena. Nieko nėra smagiau ir gražiau, nei priversti merginą nusišypsoti, tad nenuostabu, kad vaikinai taip dažnai pokštauja ar kitaip bando mus prajuokinti.

3. Vaikinai labiau myli merginas, turinčias smegenis, nei tas, kurios nebijo vaikščioti su mini suknelėmis ar sijonais. Nors mums kartais atrodo, kad ilgakojės gražuolės daug labiau traukia vyrus – klystame. Rimtų santykių ieškantys vaikinai renkasi ne pagal išorę, o pagal vidų.


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „meiles pora“
4. Vaikinai nemėgsta, kai mergina pradeda šnekėti apie savo buvusį vaikiną. Vaikinams tai visada yra skaudi tema, nes jie linkę lyginti save su juo, o tuo labiau nemėgsta, jei buvęs vaikinas jus sugebėjo kažkaip įskaudinti.

5. Vaikinai gali padaryti viską, kad gautų jį dominančios merginos dėmesį. Jiems nėra sunku pasistengti, jei žino, kad ištiesų tu to verta.

6. Vaikščioti po gražius sodus vaikinui gali būti žymiai smagiau nei dalyvauti tavo draugės rengiamame vakarėlyje. Ne visiems patinka vakarėliai, triukšmas, daugybė žmonių susispaudę vienoje vietoje, tad galbūt visai nebūtina versti vaikiną eiti su tavimi ten, kur jis nenori?

7. Vaikinai myli savo motinas, nors galbūt kartais to ir neparodo. Mama – didžiausias turtas, todėl jį vertinti turi visi ir visos.

8. Jei jautiesi stora, geriau neklausk savo vaikino! Dažniausiai vaikinai sutrinka gavę tokį klausimą ir atsako taip, kaip nederėtų, be to, mes juk nenorime duoti jiems klaidingų minčių! Jau geriau save girti, taip ir jam atrodys, kad tu esi pati gražiausia.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „meiles pora“
9. Vaikinai nori laisvės santykiuose tiek dėl savęs, tiek dėl merginos. Niekam nėra smagu būti visada ir visur kartu, reportuoti visas naujienas ir panašiai. Pasitikėjimas – visų santykių pagrindas, tad kartais nesupyk, jei vaikinas norės pasilikti namuose ar negalės susitikti.

10. Iš didelės meilės vaikinas netgi gali paleisti merginą ir atsisakyti meilės. Štai kokia didžiulė gali būti meilė, bet jei ištikrųjų mylite savo vaikiną, neleiskite jam jūsų paleisti!

11. Vaikinai negali pakęsti per daug „karštai“ reaguojančių merginų. Visas iškilusias problemas yra įmanoma išspręsti taikiai. Per didelis emocijų kiekis gali tik pabloginti situaciją.

12. Vaikinai santykių meno mokosi iš savo ar draugų patirties, jie neskaito meilės romanų ar kitokių patarimus dalijančių knygų, straipsnių ir t.t. Taigi, klausimas: „Ar mylėsi mane kaip Romeo mylėjo Džuljetą?“ gali būti vaikinams visai nesuprantamas, nes jie gali net nežinoti, kas tas Romeo, bet galime pasidžiaugti tuo, kad kiekvieno vaikino meilė yra neįkainojama ir išskirtina.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „boy photography tumblr“13. Jei vaikinas skambina tau kiekvieną dieną, reiškiasi, tu jam tikrai patinki. Jis nori sužinoti, kaip tau sekėsi, ką veikei, nori išgirsti visas tavo gyvenimo smulkmenas? Tai ženklas, kad jis rimtai įsižiūrėjęs tave ir jam yra įdomi kiekviena tavo gyvenimo smulkmenėlė.

14. Jei vaikinas nustoja ginčytis su tavimi, jis greičiausiai suprato, kad buvo neteisus, bet tai nereiškia, kad jis tai pripažins. Turbūt mes visi mėgstame pasirodyti teisesni už kitus, bet vaikinai ypač nemėgsta pripažinti pralaimėję ar buvę neteisūs konkrečiu klausimu.

15. Jei vaikinas vis ieško progos tave paliesti, reiškia, jis stipriai įsimylėjęs tave. Kiekvienas apsikabinimas, rankos susipynimas, bučinukas yra kaip žinia, kad tu priklausai jam, o jis mėgaujasi kiekviena akimirka turėdamas tave šalia.

16. Vaikinai visada mėgsta paerzinti ar kitaip pašiepti savo mylimą merginą. Jiems patinka stebėti kaip mes greitai supykstame, susierziname ar bandome kaip nors jiems „atkeršyti“. Merginos, tik nedrįskite sakyti, kad jums tai nepatinka!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „meiles pora“17. Vaikinai taip pat nori, kad jais būtų pasirūpinta, kaip ir merginos. Rūpestis, šiluma, pagalba tai neatsiejami darnios poros santykiai, tad nenuostabu, kad ir vaikinai nori būti mylimi ir tikisi, kad jūs jiems padėsite, jais pasirūpinsite.

18. Vaikinai negali skaityti minčių, tad jei kažkas negerai, pasakyk jam! Merginos visada turi kažkokių užslėptų minčių, pasiūlymų, kurių dažnai nedrįsta garsiai pasakyti ir tikisi, kad vaikinas pats susipras. Merginos, jis nesusipras! Geriau pasakyk tai, ir jam, ir tau bus žymiai nuo to geriau.

19. Vaikinams patinka, kai mergina juos liečia ar kitaip glamonėja, bet, žinoma, tik ne jų plaukus! Reikia įsidėmėti, kad plaukai yra vaikinų šventovė, tad geriau jų neliesti!

20. Jei vaikinas tikrai myli savo merginą, jis dėl jos gali padaryti viską. Merginos, mums pasisekė, mes turime tuos princus (ar turėsime), kurie pildo visus mūsų norus! Taigi, mylėkime ir branginkime mūsų stipriosios lyties atstovus.

9 Komentarai

 1. Tai kaip supratau jeigu mergina nebijo nešioti mini sijonėlių, ji automatiškai neprotinga :-----)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai ne! Atsiprašau galbūt už blogą išsireiškimą, bet turėjau omenyje lobių ieškotojas ( barakudas ir t.t.), kurios tokiais drabužiais ieškosi sau naudos :))

   Panaikinti
 2. Iš panelės, ar cosmo nukopijavot? :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Teks nuvilti, nei iš to, nei iš to :)) Neskaitau tokių žurnalų, tad nieko negaliu kopijuoti :D

   Panaikinti
 3. nepatiko man straipsnis, dauguma punktų arba visai nelogiški, arba akivaizdūs, o kitų toli gražu negalima taikyti visiems vaikinams, nes tai tikraii priklauso nuo žmogaus charakterio. beje, man nepatiko išsireiškimas „stiprioji lytis“ - gal kiek ir per daug čia kabinėjuosi, bet man jis pasirodė seksistiškas :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nesąmonės!Jau tikrai nežinot apie ką rašyti.Puslapis žlunga,o jūs toliau rašot nesąmones.Puslapiui reikia kažko naujo,dar niekur nematyto,o dabartinių straipsnių temos jau senos atsibodusios.Be galo nusivyliau TD

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kada bus paskelbtos naujos rašytojos? Norisi puslapyje kažko naujo ir įdomaus.

  AtsakytiPanaikinti