Akys išdavikės: ką apie tavo charakterį pasako akių spalva?


Mūsų charakterį išduoda veido bruožai ir mimikos, veiksmai, eisena, kalbos manieros, etiketas... Bet, kaip sakoma, akys - sielos veidrodis. Ką apie mus pasako akių spalva?

Rudaakiai

Rudų akių savinininkai iš prigimties labai temperamentingi. Gamtos apdovanoti patrauklumu, aštriu protu, jausmingumu. Akimirksniu įsiplieskia, bet taip pat greitai užmiršta įžeidimus. Jie lengvai randą bendrą kalbą, yra komunikabilūs. Tokių akių savininkai greitai įsimyli, bet užsiliepsnojusi meilė greitai ir užgęsta. Taip pat, didžiausias rudakių minusas - kaprizingumas. Be to, rudakiai atsparesni ligoms, stresui - turi geresnį imunitetą. Jei išmoktų valdyti nuotaikų kaitas ir temperamentingą charakterį, daug pasiektų, nes yra valingi ir stiprūs.

Mėlynakiai

Mėlynakiai yra romantiškos, labai emocingos ir jausmingos asmenybės. Ne tik iki širdies gelmių įsimyli partnerį, bet ir kitus užkrėčia ir pakeri savo aistringais jausmais. Jų mintys ir elgesys nenuspėjami. Atkakliai siekia teisingumo. Dėl jo pasirengę kovoti iki galo visais įmanomais būdais. Reikia pripažinti, mėlynakiai - patikimi žmonės. Pagrindinis ir didžiausias trūkumas - iš šalies atrodo pasipūtę, išdidus. Todėl tokie žmonės linkę konfliktuoti, ginčytis, skubina įvykius ir kartais nepavyksta suprasti svetimos problemos.

Pilkos akys

Pilkaakiai yra labai ryžtingos ir protingos asmenybės. Nuo iškilusių problemų nesislepia, o jas greitai ir atkakliai sprendžia. Ši akių spalva liudija, kad tai jausmingas ir smalsus žmogus. Jiems viskas įdomu. Be to, tai ir laimės kūdikių akys - sekasi tiek karjeroje, tiek meilėje, tiek apskritai gyvenime.

Žaliaakiai

Žaliomis akimis apdovanotieji yra švelnumo įsikūnijimai. Myli nuoširdžiai ir karštai, ištikimi savo išrinktiesiems. Mėgstami už gerumą ir patikimumą, nekenčiami už tvirtumą ir principingumą. Geri klausytojai ir patarėjai. Vieni geriausių partnerių. Labai pastovūs. Puikiausiai susidoroja su vadovaujančiomis pareigomis.

Juodaakiai

Juodų akių savininkai yra energingi, stiprūs, lyg gyvenimo džiaugsmo šaltiniai, pasižymi iniciatyva, tačiau neramiu charakteriu. Ši akių spalva atskleidžia, kad žmogus linkęs greitai įsimylėti. Nėra trukdžių siekiant gyvenimo tikslo ar geidžiamo objekto. Jiems pažįstamas pergalių džiaugsmas ir skubotai priimtų sprendimų pasekmės. Nepaisant visko, išlieka tvirti.

Tiek daug apie mus pasako akių spalva. Nerealu, tiesa? Mielos skaitytojos, pasidalinkite savo rezultatais.2 Komentarai

  1. Nesamonė. Visiškai neatitinka. Kur neigiamos savybės? Apskritai surašyta viskas priešingai.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Nieko naujo!susimkit ir pradėkit rašyti normalius straipsnius,puslapis žlunga.Esat netekę labai daug skaitytoju.

    AtsakytiPanaikinti