Keli patarimai tau, kaip atrodyti geriau pavasarį!

Taigi, tikrai visi jau džiaugiamės šiltais ir maloniais pavasario orais, tačiau, kad ir kaip būtų linksma, nuotaiką tikrai dažnai temdo iškylantys sunkumai su šukuosena, veido problemomis bei apranga. O gi ką apsirengti? Kaip panaikinti spuogus ar bėrimą ant veido ir neiti į mokyklą visai išraudusiai? O dar ir plaukai, užsispyrėliai ir nenorintys paklusti? Tikriausiai iškyla ir tokių problemų, kad ryte būna atrodo, kad visi drabužiai pranyko ir tenka išsirinkti bet kokius. O pripažinkime, stilingomis mes norime būti. Tuomet pradėkime!

Taigi, pradėkime nuo stiliaus!

Štai keli patarimai:

1. Susidėk rūbus iš vakaro, pasimatuok ir pasižiūrėk kaip atrodysi prieš veidrodį. Tik nesusivėlink, nes kartais rūbus tinkamai suderinti yra tikrai sunku. Žinoma, jei stilius dar keičiasi, tuomet tai tikra kankynė. Jei rūbų derinys nepatiko, tuomet griebk kitus ir matuokis tol, kol nudžiugsi rezultatu.

2. Internete paieškok pigių parduotuvių, ar tų, kuriose yra didelių akcijų. Kadangi stilius gali bet kada pasikeisti, pinigų nebus taip gaila. Nebūtina pirkti rūbų, nes ypač dydžiai gali netikti, o tuomet pinigai į balą. Naujus rūbus nusipirk paprasčiausiai ten, kur visada perki. Internetinėse parduotuvėse patariu nusipirkti paprastas smulkmėneles kaip nauji auskarai, kuriuos galėsi priderinti prie aprangos, pakabukas, laikrodis, kuprinėlė ir panašiai. Nors ir mažos detalės, tačiau stiliui būtent tai ir padeda!

3. Drabužius, kurių jau nenešioji ar tiesiog jie nebėra tavo stiliaus, parduok. Tiesiog įdėk skelbimą į internetą. Taip galėsi ištuštinti spintą nuo nereikalingų drabužių ir turėsi pinigų naujiems.

4. Daryk drabužių DIY. O taip, tai puikiai padės atnaujinti gana pasenusius rūbus. Tačiau kam rūpi? Būsi išskirtinė bei turėsi naujesnių bei tau labiau patinkančių drabužių.

Veidas!

1. Būtinai nusipirk kokosų aliejų. Jis ne tik padės tavo plaukams, bet ir odai. Kokosų aliejus ne tik gaivina odą, bet ir turi antibakterinių savybių. (Kokosų aliejų taip pat galite naudoti kojų depiliacijai, juk pavasaris!) Jei atrodai pavargusi, nedidelį kiekį kokosų aliejaus užtepk ant labiausiai nuovargį veide rodančios vietos bei palauk kol jis susigers, tai suteiks tavo odai žvilgesio ir neatrodysi tokia pavargusi. Kokosų aliejus taip pat padeda "numušti" truputį iškilusių spuogelių raudonio. Taip pat su kokosų aliejumi gali nusivalyti makiažą.

2. Jei esi iš tų merginų, kurios vakare yra pavargusios nusivalyti makiažą nuo veido. Visada laikyk veido valiklį šalia lovos ar ten, kur dažniausia ilsiesi. Taip net tinginiaudama nusivalysi veidą, o nuo makiažo nešvarias nosinėles ryte atsikėlusi galėsi išnešti vos ištiesusi ranką.

3. Plauk veidą dažnai. Tai padės veido poruose pašalinti daugiau susikaupusių nešvarumų.

4. Iš vakaro nepamiršk pasitepti veido kremu, kad jis neišsausėtų. Tikrai žavesio nepridės nuo veido besilupanti oda.

5. Daryk veido kaukes, tai atgaivins veidą ir atrodysi žvalesnė bei atsikratysi daugiau veido spuogų.

Plaukai!

1. Jei tavo plaukai nėra stiprūs nuo tiesinimo ar kitokio jų gadinimo, turiu puikų pasiūlymą! Plaukams reikia atsigauti, nes vien tiesinimas, garbanų darymas juos kaip reikiant išsausina bei pažeidžia. Būtinai naudok plaukų kaukę, ji plaukus ne tik paversk puresniais, bet ir suteiks žvilgesio, juos sudrėkins.

2. Kaip galėdama venk tiesinimo ir plaukų džiovinimo ar bent mažink skaičių tų procedūrų. Jei nori ilgų ir gražių plaukų, būtent to nedaryk. Juk ir taip aišku, kad gražių plaukų tokiu atveju nebus.

3. Būtinai išsirink šampūną, kuris tinka tavo plaukams, bei plauk juos reguliariai.

4. Prieš maudymąsi išsitepk nuo plaukų vidurio iki galiukų kokosu aliejumi. Jis suteiks lengvumą bei žvilgesį taip pat susigers į plaukus ir jie po galvos plovimo taip neišsausės. Pastaba:  Netepk plaukų šaknų kokosų aliejumi, galvą bus itin sunku išplauti. Vietoje kokosų aliejaus galima naudoti ricinos aliejų. Jį galima nusipirkti vaistinėje.


5. Taip pat gali nusipirkti plaukų putas. Jei tavo plaukai itin greitai susiriebaluoja, o tai verčia tave nerimauti einant į mokyklą ar kur kitur, ant delno papurkšk putų ir lengvai įtrink tą vietą, kurioje plaukai susiriebalavę, po 10-15 minučių plaukus iššukuok. Gali jausti, kad jie riebaluoti, tačiau iš išorės taip neatrodys. (Nepamiršk po to išplauti plaukų.)

6. Eik miegoti susipynusi plaukus. Ryte jie nebus tokie susivėlę ir jų nepeši juos šukuojant.

Taip pat mano pasiūlytas šampūnas bei po plaukų nenuplaunama kaukė. John Frieda šampūnas, tinka įvairiems plaukams. Išbandžiau tik 2 tokius John Frieda, tačiau šis man buvo veiksmingesnis. Kaukę reikia naudoti išsiplovus galvą ant drėgnų plaukų.

Kol kas žinau, kad šios prekės yra internetinėje parduotuvėje - Kosmetikos pasaulis, bei parduotuvėje drogas, kurioje taip pat galite gauti kokosų aliejaus.

Tikiuosi šie patarimai kiek padės jums ir bus veiksmingi kaip ir man. Be to, linkiu kantrybės vykdant šiuos patarimus! :)


2 Komentarai

  1. Rašytojos, nežinau, kokią sistemą turite, bet siūlau tarpusavyje dalintis savo patirtimi, daug skaityti ir taip tobulėti! Šiame rašinyje nemažai stiliaus klaidų, pasikartojimų, norėtųsi kokybiškesnio turinio, nes patarimai kiek nuobodoki, per daug šabloniški, nes, manau, sudarantys daugelio merginų rutiną - norisi kažko gaivaus, naujo, netikėto! Sėkmės!
    -Kerr

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pritariu , reikėtų mažiau girdėtų ir gerų triukų ...

    AtsakytiPanaikinti