LJD 2017. Kas tai ir kodėl turi dalyvauti?

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „ljd 2017“

Tikriausiai daugelis norime, kad vasara būtų išskirtina ir įsimintina, todėl jau šiandien pradedame kurti planus, ką nuveikti šiuo metu, kur apsilankyti, ką pamatyti? Jei vis dar nežinote, ką tiksliai veiksite šios vasaros birželio 23-25 dienomis, aš turiu jums pasiūlymą! Kviečiu visus jaunus, veržlius ir bent kažkiek tikinčius vykti į Lietuvos jaunimo dienas!

Kas tai?

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lietuvos jaunimo dienos“
Tai yra tikėjimo šventė visam Lietuvos jaunimui. Tai susitikimas su Dievu, tikinčiaisiais ir pačiu savimi. Į jaunimo dienas susirenka didžiulė žmonių minia iš visos Lietuvos ir ne tik! Visi kartu meldžiasi, linksminasi, bendrauja net 3 dienas. Tai vienintelė tokio tipo šventė visoje Lietuvoje ir ji vyksta tik kas 2-3 metus. Taip pat reikėtų pasakyti, kad tokios tikėjimo šventės vyksta ir visame pasaulyje, tai yra Pasaulinės jaunimo dienos, kurios vyko 2016m. Krukuvoje, Lenkijoje, o kitos planuojamos 2019m. Panamoje. 


Kada ir kur?

Šiais metais Lietuvos jaunimo dienos vyks Lietuvoje, Vilniuje. Kiekvienos jaunimo dienos vyksta vis kitoje vietoje, tai yra, kitoje šalies vyskupijoje. Birželio 23-25 dienomis Vilnių šturmuos Lietuvos tikintis jaunimas, pasirengęs sustiprinti savo tikėjimą, pajausti bendrystę ir gerai praleisti laiką. Registruotis į jaunimo dienas galite jau dabar, turiu priminti, kad registracija galima tik iki birželio 1d., tad jei tikrai norite dalyvauti, nepasilikite visko paskutinei dienai ir užsiregistruokit jau dabar, o tai padaryti galite ir pats/i (jei turite 18 metų), arba prisijungti prie grupės (dažniausiai grupes renka tikybos mokytojai ar parapijos kunigai, tad reikia tik truputėlį pasidomėti). 

LJD 2017 himnas:


Kas ten vyks?

Lietuvos jaunimo dienų 2017 programa jau yra paskelbta čia, tad tikslus veiklų skaičius, laikas yra žinomas. Programoje galime pamatyti, kad vyks įvairūs koncertai, šlovinimai, mišios, susitikimai su tikinčiaisiais, žymiais žmonėmis. Šių jaunimo dienų tema yra „Tiesa padarys jus laisvus“, todėl daugybė renginių bus susiję kaip tik su šia tema, bandys ją paaiškinti ir kitaip plėtoti. O geriausias dalykas yra tas, kad jūsų maistu, nakvyne rūpinasi jaunimo dienų organizatoriai, tad jums beveik nieko nereikia, tik didžiulio noro dalyvauti. 

7 priežastys kodėl dalyvauti LJD verta:
 • istorinis įvykis – Teofilius Matulionis bus paskelbtas palaimintuoju;
 • sužinosite, kur rasti tiesą ir kaip ji jus padarys laisvus;
 • susirasite gerų draugų;
 • tarp tiek daugybės žmonių galbūt pavyks surasti savo gyvenimo meilę;
 • skaniai pavalgysite;
 • jaunimo dienose vyksta stebuklai;
 • galite susitikti Jėzų.
Mano asmeninė patirtis 2015m. jaunimo dienose:

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lietuvos jaunimo dienos“
Kažkada ir aš buvau skeptiška, kažkada galvojau, kad jaunimo dienos ne man, kad aš nesu tvirtai tikinti krikščionė, bet viskas pasikeitė, kai vieną dieną sutikau dalyvauti LJD. Ir galiu pasakyti, kad tai buvo vienas geriausių sprendimų mano gyvenime! Tikrai nesitikėjau, kad taip bus gera ir smagu būti su dar keliais tūkstančiais jaunų žmonių tokių kaip aš. Galiu drąsiai pasakyti, kad važiavau ten ne dėl to, kad pasisemčiau tikėjimo, važiavau įkalbėta draugių, bet šiandien aš esu joms labai dėkinga už tai, kad kone privertė mane tenai važiuoti. Tai buvo neįkainojama patirtis, būti tarp kelių tūkstančių jaunuolių, tokių kaip aš, kurie galbūt netiki, bet atvyko patirti to stebuklo. Ir mes patyrėme! Patyrėme visi, patikėkite manimi. 

Dar dabar prisiminus kaip visi kartu traukėme jaunimo dienų himną net šiurpas nukrečia, kaip visi šokome tą patį šokį, kaip valgėme ir dalinomės savo patirtimis. Tiek daug jaunų žmonių ir visi draugiški, linksmi, pasiruošę padėti – niekur kitur neteko patirti tokio jausmo. Buvo begalo smagu, todėl labai labai laukiu šių metų jaunimo dienų, kuriose tikiuosi sutiksiu ir tave.

Keletas patarimų, kuriuos norėčiau duoti tau:
 • Nebijok. Nebijok užsiregistruoti, niekas nesišaipys iš to, kad tu esi tikintis ar kad dar tik ieškai kelio į tikėjimą. Tenai susirinka tokie žmonės kaip tu ir patikėk ten nuvykti verta. 
 • Bendrauk. Nebijok užkalbinti kitų, žmonės ten visi draugiški ir geri, jie mielai susipažįsta vienas su kitu. Tai puiki proga susirasti draugų!
 • Pakviesk savo draugus vykti kartu. Su gera kompanija kiekviena kelionė smagesnė – čia neišimtis. Patirkit tikėjimo stebuklą kartu!
 • Nusiteik priimti viską, ką tau duoda. Teko sutikti žmonių, kurie teigia, kad atvažiavo tik „šiaip“. Jei jau esi čia, tai bent teikis nueiti į vykstančius renginius, užsiėmimus ir bent jau pabandyk patirti kažką įdomaus.
Žvilgsnis į 2015m. LJD:Lietuvos jaunimo dienos yra skirtos visam jaunimui, tad naudokis proga ir patirk kažką naujo, jaudinančio ir netikėto! Daugiau informacijos galite rasti puslapyje: http://jaunimodienos.lt/

10 Komentarai

 1. Pati ketinu dalyvauti. Tikrai sudominančiai aprašei 😊

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pati ketinu dalyvauti. Tikrai sudominančiai aprašei 😊

  AtsakytiPanaikinti
 3. Laba gal galėtumėte parašyt apie moteriškus dalykus arba kaip rašyti bloga?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Uoj kokia gera tema! Būtinai reikia, kad kuo daugiau žmonių apie tai sužinotų - esu dalyvavusi jau dvejose Jaunimo dienose ir buvo taip gerai!!!!

  Tikiuosi, jog turėsiu progą sudalyvauti ir šiais metais. Nedvejokit!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pernai kelionės metu visai netyčia teko sudalyvauti Pasaulinėse Jaunimo dienose Krokuvoje ir o tu Dieve... Dabar net prisiminus norisi verkti, bet tik todėl, kad negalėjau jose pasilikti ir teko tęsti ekskursiją po Lenkija. Žodžiu, ketinu tikrai dalyvauti, nes kiek mačiau Krokuvoje tai kažkas nepaprasto. Tiems, kurie abejoja, galiu pasakyti kai ką kas įsiminė: ant scenos kalbantys žmonės liepė apsikabinti tuos, kuriuos myli. Ir kadangi stovėjau viena šone prie manęs drąsiai priėjo būrys paauglių, apkabino, paklausė kodėl esu viena ir ar nenoriu prisijungti prie jų, o ką jau kalbėti apie vykusias mišias. Atmosfera tikrai didinga ir nepamirštama... Net prisiminus trykšta ašaros ir jau nekantrauju dalyvauti šiais metais!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aleliuja Viešpačiui Jėzui už visus jaunus žmones, kurie myli jį!!! Aleliuja! Amen! Garbė ir šlovė aidi jam! Visi atvykite į jaunimo Dienas nes ten yra Jėzus!❤️��

  AtsakytiPanaikinti
 7. Man pačiai teko dalyvauti Pasaulio jaunimo dienose Krokuvoje ir tikrai ten buvo Dievas tarp mūsų. Prisiminus noris verkti... Ir net teko pamatyti Popiežių Pranciškų už kelių metrų!😍❤️

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai gaila, kad negalėjau dalyvauti, o tikrai labai norėjau

  AtsakytiPanaikinti