TD mėnesio programėlė

Šią šiltą, pirmąją balandžio savaitę TD siūlo tau pradėti su puikia programėle 7 MINUTE, kurią gali įsigyti google ,,Play" parduotuvėje.

7 MINUTE

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „7 minute“

Kas tai ir kodėl verta įsigyti?
Tai programėlė tiems, kurie užsiėmę, apsivertę įvairias darbais ir galvoja, jog sportui reikia skirti valandą ar daugiau. Turint šį gėrį, viskas kur paprasčiau. Tavo treniruotė trunka TIK 7 MINUTES. O per ją ir pasportuoji, ir duodi naudos savo kūnui. Juk sportas - sveikata!

Kaip tai veikia?
Tik įsijungus turi pasirinkti, kurią kūno dalį nori treniruoti. Taip pat šaunu tai, kad pasirinkus trisdešimties dienų iššūkį gali mankštinti visą kūną. Tau telieka įšokti į sportinę aprangą bei pasirinkti kokį nori lygį pagal sunkumą atlikti ir paspausti mygtuką START. Tuomet tau parodoma visa programa, kurią tu atliksi per šią septynių minučių treniruotę. Visus pratimus parodo kaip daryti ir net įgarsina, taip pat automatiškai skaičiuoja laiką. Atlikus dienos treniruotę ji pažymima kalendoriuje, parodo tavo progresą.

Keletas nuomonių 

 • Mano nuomonė apie šią programą yra tikrai gera. Iš pradžių tikrai yra ką veikti, tačiau jau po dviejų savaičių galima pastebėti ištvermės ir figūros pasikeitimus. Rekomenduoju toms, kurios neturi laiko ar galimybių vaikščioti į sporto salę, ar lankyti sporto būrelį.
 • Džiaugiuosi atradus šią programėlę. Iš pat pradžių maniau, kad tai nieko ypatingo. Tačiau po kiek laiko supratau, kad tai yra būtent ko reikia norint greitai pasportuoti bei turėti rezultatą. 
 • Man tai visai patiko. Labai gerai, ypač rytais, tik reikia 10 min ankščiau atsikelti. Rytinei mankštai pats tas ir dar figūra gražėja.

O kokia Tavo nuomonė apie 7 MINUTE?


3 Komentarai

 1. Apie šią programėlę buvo rašyta jau seniau, kartu su kitomis programėlėmis.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonime, taip, bet šiame straipsnyje pateikiau išsamesnę informaciją.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na pakankamai labai panašių programėlių kaip 7 MINUTES , kiek pastebėjau.

  AtsakytiPanaikinti