TD penktadienio filmas: "Camp X - Ray"

Taigi, TD šį penktadienį siūlo naują penktadienio filmą, kuris ne tik įtrauks, bet ir tiesiog prikaustys jus prie kompiuterio ekranų, tai nenutrūkstančių emocijų filmas, sužavėjęs daugelį jį mačiusių. Juk laikas pasinerti į naujus nuotykius, o štai šį penktadienį pasinersime į kitokią jausmų sumaištį, nes šįkart ji vyks armijoje!

Riežisierius: Peter Sattler

Pavadinimas: Camp X - Ray

Aktoriai: Kristen Stewart, Peiman Moaadi, Mark Naji ir kiti..

Aprašymas: Eimė Kaul yra jauna mergina, gyvenanti mažame miestelyje, tačiau ji trokšta veikti ką nors prasmingiau, nei paprasčiausiai tūnoti namuose, ji nori nuveikti ką nors svarbaus. Taigi, Eimė įsidarbina armijoje ir yra nusiunčiama į stovyklą Deltą, kurioje ji dirbs apsaugoje. Darbas tikrai nėra lengviausias, kai ji turi prižiūrėti jos besąlygiškai nekenčiančius džihadistus, o ir būrio karininkai agresyvūs.. Nors ir darbas nėra geriausias, Eimė žino, kad turi laikytis. Bedirbdama ji užmezga draudžiamą draugystę su vienu iš kalinių. Tai yra dviejų žmonių istorija, kurioje jie yra visiškai skirtingose pusėse, jie bando kiek galėdami ieškoti būdų, kaip eiti per žiaurią Guantanamo padėtį. Taip bendraudami jie ypač parūpsta vienas kitam bei jaučia ryšį ir prieraišumą, kuris pakeis gyvenimus taip, kaip niekas nesitikėjo.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=_1MDrwqjeGo

Taigi, šį filmą panorau pristatyti kaip penktadienio filmą, nes jis nėra tik šiaip pasižiūrėjimui, jis verčia nemenkai susimąstyti apie kitus žmones bei kiek gero ir žiauraus jiems galime padaryti. Tai šis tas naujo bei dar nematyto.


2 Komentarai

  1. Iš aprašymo labai sudominai. Tikrai kažkas naujo ir šviežio. Butinai reiks pažiūrėti. Šaunuolė!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Sudominai...
    O galėtai aprašyti filmą Savižudžių kambarys/Sala samobojcow? Šis filmas yra sukrenčiantis, bet kartu ir pamokantis, atskleidžiantis kitą jaunimo pusę....

    AtsakytiPanaikinti